4

All leagues and competitions in Wales

Group 2
Fri 27 Apr
Bala Town
1-2
Bangor City
Cefn Druids AFC
2-0
Connah's Quay
The New Saints FC
3-3
Cardiff MU
Team / Points
1 The New Saints FC TNS 74
2 Bangor City BAN 60
3 Connah's Quay CON 57
 
4 Bala Town BAL 49
5 Cefn Druids AFC CEF 44
6 Cardiff MU CAR 43
Group 3
Fri 27 Apr
Aberystwyth Town
5-3
Newtown
Barry Town
1-0
Carmarthen Town
Prestatyn Town
0-0
Llandudno FC
Team / Points
1 Barry Town BAR 53
2 Newtown NEW 40
3 Aberystwyth Town ABE 37
 
4 Llandudno FC LLA 36
5 Carmarthen Town CAR 29
6 Prestatyn Town PRE 19
Group 4
Sun 20 May
Cefn Druids AFC
1-0
Cardiff MU
Team / Points
1 Cardiff MU CAR 3
2 Cefn Druids AFC CEF 3
 
3 Barry Town BAR 0
Cymru Alliance
Wed 14 Feb
Guilsfield FC
2-1
Gresford Athletic
Sat 31 Mar
Caernarfon Town
5-3
Caersws
Holyhead Hotspur
0-5
Airbus UK
Sat 07 Apr
Llandudno Junction
1-1
Queens Park
Sat 14 Apr
Flint Town United
2-0
Porthmadog
Wed 18 Apr
Denbigh Town
1-0
Rhyl FC
Sat 05 May
Penrhyncoch FC
1-0
Holywell
Team / Points
1 Caernarfon Town FC CAE 65
2 Denbigh Town DEN 60
3 Airbus UK AIR 54
4 Guilsfield FC GUI 53
5 Holywell HOL 50
6 Rhyl FC RHY 47
7 Porthmadog POR 44
8 Gresford Athletic GRE 39
 
9 Penrhyncoch FC PEN 39
10 Flint Town United FLI 36
11 Ruthin Town RTW 35
12 Holyhead Hotspur HOL 30
13 Caersws CAE 18
14 Queens Park QPA 9
15 Llandudno Junction LLA 7
Copa Libertadores Group 5 »
Wed 23 May
02:30 finished
Cruzeiro Belo Hor.
2 - 1
Racing Club INFO
Wed 23 May
02:30 finished
Univ de Chile
0 - 2
Vasco da Gama INFO
ligue_1_playoffs »
Wed 23 May
20:45
Ajaccio
20:45
Toulouse
Friendly »
Wed 23 May
04:00 finished
Los Angeles FC
1 - 1
B. Dortmund INFO
Wed 23 May
19:00
Santutxu
19:00
Athletic
Wed 23 May
20:30
Cagliari
20:30
Olbia Calcio
Swedish Allsvenskan »
Wed 23 May
19:00
Norrköping
19:00
GIF Sundsvall
Wed 23 May
19:00
Häcken
19:00
AIK Solna
Wed 23 May
19:00
Östersunds FK
19:00
Sirius
Pro League Playoffs Group 3 »
Wed 23 May
20:30
Zulte-Waregem
20:30
Lokeren
Romanian Liga I Group 3 »
Wed 23 May
19:45
Dinamo Bucureşti
19:45
Voluntari
Us Open Cup »
Wed 23 May
01:00 finished
North Carolina
4 - 1
Ocean City Nor'easters INFO
Cup Sweden »
Wed 23 May
19:45
Tyreso
19:45
Arameiska / Syrianska
Wed 23 May
19:00
Enskede
19:00
Sollentuna
Torneo Águila Primera B »
Wed 23 May
02:45 finished
Barranquilla
1 - 0
Fortaleza INFO
Série B Brazil »
Wed 23 May
02:30 finished
Fortaleza EC
2 - 0
Criciuma EC INFO
Wed 23 May
00:15 finished
CSA
1 - 4
Figueirense Florianopolis INFO
Lega Pro Group 4 »
Wed 23 May
20:30
Pisa
20:30
Viterbese
Wed 23 May
20:30
Alessandria
20:30
Feralpisalò
Wed 23 May
20:30
Trapani
20:30
Nuova Cosenza
Wed 23 May
20:30
Reggiana
20:30
Juve Stabia
Wed 23 May
20:30
Sambenedettese
20:30
Piacenza
Cup Croatia »
Wed 23 May
19:00
Dinamo Zagreb
19:00
Hajduk Split
Premier League »
Wed 23 May
16:15
Slutsk
16:15
Dinamo Brest
Wed 23 May
18:15
Dinamo Minsk
18:15
BATE Borisov
Magyar Kupa »
Serie D Group 10 »
Wed 23 May
16:00
Gozzano
16:00
Pro Patria
Wed 23 May
16:00
Albissola
16:00
Vis Pesaro
Wed 23 May
16:00
Rieti
16:00
US Vibonese Calcio
Superettan »
Wed 23 May
19:00
Jönköpings
19:00
Degerfors
Wed 23 May
19:00
Örgryte
19:00
Varnamo
Wed 23 May
19:00
IK Frej
19:00
IK Brage
Wed 23 May
19:00
Landskrona
19:00
Halmstads
Superliga »
Wed 23 May
19:00
Laçi
19:00
Teuta Durrës
Wed 23 May
19:00
Lushnja
19:00
Luftëtari Gjirokastër
Wed 23 May
19:00
Skënderbeu
19:00
Vllaznia Shkodër
Wed 23 May
19:00
Kukësi
19:00
Flamurtari Vlorë
Wed 23 May
19:00
Partizani Tirana
19:00
Kamza
Slovenian National League »
Wed 23 May
16:00
Triglav
16:00
Domžale
Wed 23 May
16:00
Aluminij
16:00
Rudar Velenje
Wed 23 May
16:00
Gorica
16:00
Ankaran Hrvatini
Wed 23 May
16:00
Celje
16:00
Maribor
Wed 23 May
16:00
NK Olimpija 2005
16:00
Krsko Posavje
Cup Moldova »
2. Division Group 2 »
A Lyga »
Wed 23 May
17:00
Kauno Žalgiris
17:00
Zalgiris Vilnius
Wed 23 May
19:00
FK Trakai
19:00
Atlantas
Meistriliiga »
Wed 23 May
18:00
Tallinna Kalev
18:00
Kalju
Wed 23 May
18:00
Kuressaare
18:00
Pärnu Vaprus
Wed 23 May
18:30
Flora
18:30
Levadia
Oberliga Group 8 »
Oberliga Group 11 »
Wed 23 May
19:30
Mechtersheim
19:30
TuS RW Koblenz
Macedonia Cup »
Wed 23 May
20:00
Šhkëndija 79
20:00
Pelister
3. Liga Czech Republic Group 2 »
Wed 23 May
17:00
HFK Olomouc
17:00
Viktoria Otrokovice
Wed 23 May
17:00
Hodonín-Šardice
17:00
Uherský Brod
Wed 23 May
17:00
Kromeriz
17:00
Uničov
Wed 23 May
17:00
Líšeň
17:00
Spartak Hulín
Wed 23 May
17:00
Odra Petřkovice
17:00
Mohelnice
Wed 23 May
17:00
Prostějov
17:00
Jiskra Rýmařov
Wed 23 May
17:00
Valašské
17:00
Vyškov
Wed 23 May
17:00
Velké
17:00
Hlučín
Urvalsdeild »
Wed 23 May
21:15
Stjarnan
21:15
Fylkir
Elite ONE »
Wed 23 May
15:30
APEJES Academy
15:30
Cotonsport
Wed 23 May
15:30
Unisport Bafang
15:30
Yafoot
Wed 23 May
15:30
Colombe
15:30
Bamboutos
Wed 23 May
15:30
Eding Sport
15:30
New Star
Wed 23 May
15:30
Feutcheu
15:30
Les Astres
Wed 23 May
15:30
Fovu Club
15:30
Dragon de Yaoundé
Wed 23 May
15:30
UMS de Loum
15:30
Fortuna Mfou
Wed 23 May
15:30
Union Douala
15:30
Aigle Royal
Wed 23 May
15:30
Young Sport Acade.
15:30
Stade Renard
3. Lig »
Cup Serbia »
Primera Clausura »
Wed 23 May
20:00
Iztapa
20:00
Dep. Chiantla
We use "cookies" to personalize our content, tailor Ads, measure their performance, and provide you with a better, faster, safer experience. By using our services, you agree to our Cookie Policy. More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook