noscript image
  • Sur UD
  • Victoria
  • San Lazaro
  • San Lorenzo
  • San Leonardo
  • P. Bracamonte
  • Linko
  • Marista
  • Laguna
  • Béjar Ind.
  • Burgos D.
  • Segoviana
  • Amor de Dios
  • Fútbol Peña
  • San José
  • Villamayor
  • Padre Claret
  • Parquesol
  • Villares Reina
  • Vadillos
  • Unami
  • Veguellina
Group 1
Sat 23 Mar
Las Navas Las Navas
4-8
C. Arévalo C. Arévalo
C. Diocesanos C. Diocesanos
12:00
Deportivo Arenas Deportivo Arenas
El Barco El Barco
4-6
Linko Linko
Real Ávila Real Ávila
1-15
El Seminario El Seminario
Team / Points
1 Linko LIN 46
2 Arevalo ARE 43
3 C. Diocesanos COL 37
4 C. Arévalo BOS 36
5 El Seminario ZON 24
 
6 Deportivo Arenas DEP 22
7 Las Navas NAV 18
8 El Barco BAR 15
9 Real Ávila REA 0
Group 2
Mon 04 Mar
Casco Viejo Casco Viejo
1-2
Vadillos Vadillos
Sat 30 Mar
Promesas 2000 Promesas 2000
11:00
Arandina Arandina
Burgos Burgos
11:15
Villarcayo N. Villarcayo N.
Burgos D. Burgos D.
16:00
Capiscol Capiscol
Juventud del Círculo Católi Juventud Círculo
16:00
Vista Alegre Vista Alegre
Beroil Bupolsa Beroil Bupolsa
17:30
B. Norpetrol B. Norpetrol
Sun 31 Mar
Quintanadueñas Quintanadueñas
10:45
Deportiva Deportiva
Team / Points
1 Vadillos VAD 60
2 Casco Viejo CAS 50
3 Burgos BUR 46
4 Promesas 2000 BUR 43
5 Arandina ARA 38
6 Quintanadueñas ALF 38
7 Beroil Bupolsa BER 33
 
8 Capiscol CAP 26
9 B. Norpetrol BRI 19
10 Juventud del Círculo Católi JUV 19
11 Deportiva DEP 13
12 Burgos D. BUR 9
13 Villarcayo N. VIL 7
14 Vista Alegre INT 7
Group 3
Sat 30 Mar
A. Bembibre A. Bembibre
11:00
Cuatrovientos Cuatrovientos
Leonesa Leonesa
11:30
San Lorenzo San Lorenzo
Sun 31 Mar
León León
11:00
Atlético Pinilla Atlético Pinilla
Ponferradina Ponferradina
11:00
San Andrés San Andrés
Puente Castro Puente Castro
11:00
Fútbol Peña Fútbol Peña
Soccer Ponferradina Soccer
12:10
Veguellina Veguellina
Asturias León Asturias León
18:00
V. Camino V. Camino
Team / Points
1 Leonesa LEO 57
2 San Lorenzo LOR 48
3 Puente Castro PUE 42
4 Ponferradina PON 42
5 Asturias León CAS 41
6 Cuatrovientos CUA 32
7 Soccer Ponferradina SOC 28
 
8 Atlético Pinilla ATL 22
9 Fútbol Peña FUT 22
10 V. Camino VIR 18
11 Veguellina VEG 14
12 A. Bembibre ATL 11
13 León LEO 10
14 San Andrés FUT 3
Group 4
Sat 23 Mar
Pisuerga B. Pisuerga B.
2-3
San Antonio Hyuconsa Antonio Hyuconsa
La Salle La Salle
2-6
San Juanillo San Juanillo
Sun 24 Mar
B. Villamuriel B. Villamuriel
1-2
Marista Marista
Padre Claret Padre Claret
11-0
Guardense Guardense
La Amistad La Amistad
12-1
San Telmo San Telmo
Team / Points
1 La Amistad AMI 58
2 San Juanillo JUA 57
3 Padre Claret PAD 47
4 San Antonio Hyuconsa ANT 40
5 San Telmo TEL 33
 
6 Pisuerga B. PIS 23
7 La Salle SAL 23
8 Guardense GUA 13
9 Marista MAR 10
10 B. Villamuriel BAS 4
Group 5
Sat 23 Mar
La Atalaya La Atalaya
3-1
La Granja La Granja
Arcangel Arcangel
1-9
Quintanar Palacio Quintanar Palacio
Sun 24 Mar
Unami Unami
-
La Lastrilla La Lastrilla
Cantalejo Cantalejo
2-3
Padre Claret Padre Claret
San Rafael San Rafael
0-6
Segoviana Segoviana
Team / Points
1 Segoviana SEG 54
2 Padre Claret PAD 49
3 Quintanar Palacio QUI 43
4 La Atalaya MON 20
5 Cantalejo CAN 18
 
6 San Rafael ESP 18
7 La Granja GRA 16
8 La Lastrilla LAS 12
9 Arcangel ARC 11
10 Unami UNA 0
Group 6
Sat 16 Mar
Cal. Soria Cal. Soria
8-3
Ruiz Zorrilla Ruiz Zorrilla
San José San José
3-1
Num. Soria Num. Soria
Sun 17 Mar
Almazán Almazán
0-7
Golmayo C. Golmayo C.
Covaleda Covaleda
7-1
San Leonardo San Leonardo
Team / Points
1 San José JOS 63
2 Num. Soria NUM 54
3 Cal. Soria CAL 42
4 Ruiz Zorrilla MAN 36
 
5 Covaleda COV 22
6 Almazán ALM 16
7 Golmayo C. GOL 12
8 San Leonardo NOR 0
Group 7
Fri 29 Mar
Villa Simancas Villa Simancas
19:30
Medinense Medinense
Sat 30 Mar
L. Promesas L. Promesas
10:00
Sur UD Sur UD
Arces Arces
11:30
Victoria Victoria
Gatos Iscar Gatos Iscar
12:15
La Cisterniga La Cisterniga
Boecillo Boecillo
12:30
Betis Betis
R. Valladolid R. Valladolid
13:15
Parquesol Parquesol
Sun 31 Mar
Laguna Laguna
13:30
J. Rondilla J. Rondilla
Team / Points
1 R. Valladolid REA 60
2 Sur UD SUR 52
3 Parquesol PAR 49
4 J. Rondilla JUV 40
5 Villa Simancas VIL 35
6 Victoria VIC 33
7 Betis BET 33
 
8 Boecillo BOE 27
9 Gatos Iscar GAT 22
10 Arces ARC 20
11 Laguna LAG 16
12 L. Promesas LAG 12
13 La Cisterniga CIS 7
14 Medinense MED 1
642

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook