noscript image
  • Ängelholm
  • Assyriska
  • Huddinge
  • IFK Luleå
  • Husqvarna
  • Halmia
  • Enskede
  • Gamla Upsala
  • Rosengård
  • Qviding FIF
  • Södertälje
  • Aspudden-Tellus
  • Grebbestad
  • Arameiska / Syrianska
  • Lidköping
  • Assyriska BK
  • Gute
  • Torslanda IK
  • Gauthiod
  • Vänersborgs IF
  • IFK Hässleholm
  • IFK Östersund
Group 1
Wed 19 Jun
Vänersborgs FK Vänersborgs FK
1-3
Nordvärmland Nordvärmland
Torslanda IK Torslanda IK
2-2
Vårgårda Vårgårda
Tidaholms Tidaholms
2-2
Stenungsund Stenungsund
Thu 20 Jun
Sävedalen Sävedalen
8-2
Lidköping Lidköping
Grebbestad Grebbestad
0-0
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
IFK Amal IFK Amal
1-1
Uddevalla Uddevalla
Sat 22 Jun
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
14:00
Gauthiod Gauthiod
Team / Points
1 Stenungsund STE 29
2 Örebro Syrianska ORE 26
3 Gauthiod GAU 23
4 Grebbestad GRE 22
5 Sävedalen SAV 21
6 Lidköping LID 20
7 Tidaholms TFC 17
 
8 Vårgårda VAG 16
9 Vänersborgs FK VFK 16
10 Nordvärmland NOR 15
11 IFK Amal IFK 13
12 Uddevalla UDD 11
13 Vänersborgs IF VAN 9
14 Torslanda IK TIK 7
Group 2
Wed 19 Jun
Skiljebo Skiljebo
1-2
Valbo Valbo
Sun 23 Jun
Sundbyberg Sundbyberg
14:00
Kvarnsveden Kvarnsveden
Stocksund Stocksund
15:00
Karlberg Karlberg
Hudiksvall Hudiksvall
16:00
Täby Täby
IFK Mora IFK Mora
16:00
Gamla Upsala Gamla Upsala
Gute Gute
16:30
Enköpings SK Enköpings SK
Lidingö Lidingö
18:00
Kungsängen Kungsängen
Team / Points
1 Täby TAB 31
2 Karlberg KAL 31
3 Stocksund IFS 24
4 Hudiksvall HUD 22
5 Gamla Upsala GAM 20
6 Lidingö LID 16
7 Enköpings SK ENK 15
 
8 Kungsängen KUN 15
9 Kvarnsveden KVA 14
10 Gute GUT 14
11 Valbo VAL 12
12 IFK Mora IMF 8
13 Skiljebo SKI 7
14 Sundbyberg SUN 7
Group 3
Wed 19 Jun
Gottne Gottne
2-2
IFK Umeå IFK Umeå
Sandviks Sandviks
2-1
Anundsjö Anundsjö
IFK Östersund IFK Östersund
3-0
Kramfors-Alliansen Kramfors-Alliansen
Thu 20 Jun
IFK Luleå IFK Luleå
4-0
Piteå Piteå
Friska Viljor Friska Viljor
3-2
Umeå FC Akademi Umeå FC Akademi
Sun 23 Jun
Skellefteå Skellefteå
15:00
IFK Timra IFK Timra
Täfteå Täfteå
15:00
Ytterhogdals Ytterhogdals
Team / Points
1 Friska Viljor FRI 32
2 IFK Luleå IFK 29
3 IFK Östersund OST 28
4 Skellefteå SKE 24
5 Ytterhogdals YIK 23
6 Piteå PIT 22
7 Gottne GIF 18
 
8 Täfteå TAF 15
9 Umeå FC Akademi UAK 15
10 IFK Umeå IKU 14
11 IFK Timra IFK 11
12 Sandviks SIK 10
13 Anundsjö ANU 4
14 Kramfors-Alliansen KAL 2
Group 4
Wed 19 Jun
Aspudden-Tellus Aspudden-Tellus
0-2
Stockholm Internazionale Stockholm
Huddinge Huddinge
1-2
Värmbols Värmbols
Thu 20 Jun
Arameiska / Syrianska Arameiska
2-2
Newroz Newroz
Sun 23 Jun
Tyreso Tyreso
15:00
Haninge Haninge
Assyriska IF Assyriska IF
16:00
Motala Motala
AFK Linköping AFK Linköping
19:00
Assyriska Assyriska
Mon 24 Jun
Enskede Enskede
19:00
Södertälje Södertälje
Team / Points
1 Haninge HAN 28
2 Stockholm Internazionale STO 25
3 Enskede ENS 23
4 Arameiska / Syrianska ASI 18
5 Newroz NFC 17
6 Assyriska IF ASS 17
7 Assyriska ASS 17
 
8 Motala MOT 17
9 Huddinge HUD 17
10 Tyreso TYR 15
11 Värmbols VAR 15
12 AFK Linköping LIN 15
13 Aspudden-Tellus ASP 11
14 Södertälje SOD 3
Group 5
Wed 19 Jun
Halmia Halmia
4-1
Vinbergs Vinbergs
Thu 20 Jun
Rosengård Rosengård
3-2
Assyriska BK Assyriska BK
Eslövs Eslövs
0-2
Ängelholm Ängelholm
Stafsinge Stafsinge
2-2
IFK Malmö IFK Malmö
Hittarps Hittarps
1-1
Prespa Birlik Prespa Birlik
Ullared Ullared
4-3
Onsala Onsala
Sun 23 Jun
Qviding FIF Qviding FIF
12:00
BK Olympic BK Olympic
Team / Points
1 Ängelholm ANG 27
2 Rosengård ROS 27
3 BK Olympic OLY 24
4 Onsala OBK 22
5 Halmia ISH 22
6 Qviding FIF QVI 19
7 Ullared ULL 19
 
8 Hittarps HIT 18
9 IFK Malmö MAL 17
10 Eslövs ELV 14
11 Vinbergs VIN 13
12 Stafsinge STA 13
13 Assyriska BK ASS 12
14 Prespa Birlik PRE 6
Group 6
Wed 19 Jun
IFK Hässleholm IFK Hässleholm
3-1
Nosaby Nosaby
Bromölla Bromölla
1-1
IFK Berga IFK Berga
Karlskrona Karlskrona
2-2
Hässleholms IF Hässleholms IF
Thu 20 Jun
Råslätts Råslätts
0-4
Räppe Räppe
Asarum Asarum
1-0
Dalstorps Dalstorps
Sun 23 Jun
Nässjö Nässjö
16:00
Österlen Österlen
Mon 24 Jun
Husqvarna Husqvarna
19:00
Almeboda Linneryd Almeboda Linneryd
Team / Points
1 Karlskrona KAR 32
2 IFK Berga BER 23
3 Husqvarna HFF 23
4 Dalstorps DAL 22
5 Räppe RAP 22
6 Nosaby NOS 20
7 Asarum ASA 19
 
8 IFK Hässleholm IFK 17
9 Österlen OST 17
10 Hässleholms IF HAS 14
11 Bromölla IBI 11
12 Almeboda Linneryd ALM 10
13 Nässjö NFF 10
14 Råslätts RAS 7

Follow BeSoccer on Facebook