noscript image
  • Paterna B
  • Valencia
  • Avant Aldaia A
  • Aldaia A
  • Monte Sion A
  • Tavernes Blanques C
  • Alaquas I Walter B
  • Deportes Jucar A
  • Torre Levante D
  • Torrent Club de Futbol C
  • Patacona D
  • Vallbonense C
  • Villar A
  • Historics Valencia C
  • Atl. Amistat C
  • D'Alcasser A
  • Canet D
  • Dep. La Rambleta B
  • Ciutat de Valencia A
  • Serranos A
  • Avant Paterna A
  • Avant Aldaia C
Group 1
Fri 22 Mar
Rafelbuñol B Rafelbuñol B
1-7
Acero B Acero B
Sat 23 Mar
La Creu Pobla Farnals B Creu Pobla Farnals
09:00
Tavernes Blanques C Tavernes Blanques
Foios Atletic C Foios Atletic C
09:00
Canet B Canet B
Puzol D Puzol D
11:15
Sporting Almassera B Sporting Almassera
C.D. Massamagrell C C.D. Massamagrell
13:00
Biensa B Biensa B
Sun 24 Mar
Sagunto C Sagunto C
09:30
El Puig B El Puig B
Team / Points
1 C.D. Massamagrell C MAS 52
2 Tavernes Blanques C TAV 48
3 Acero B ACE 46
4 Sporting Almassera B SPO 39
5 Rafelbuñol B RAF 37
6 Canet B FUT 31
7 La Creu Pobla Farnals B CRE 23
 
8 Caxton College C CAX 21
9 Foios Atletic C FOI 14
10 Sagunto C SAG 11
11 Puzol D PUZ 8
12 Biensa B BIE 4
13 El Puig B PUI 3
Group 2
Fri 22 Mar
Caxton College B Caxton College B
19:30
Betera C Betera C
Sat 23 Mar
C.D. Massamagrell D C.D. Massamagrell
09:00
Cracks E Cracks E
Atletico Moncadense D Atletico
11:00
Rocafort B Rocafort B
Foios Atl. B Foios Atl. B
11:15
Contaudit Almassera C Contaudit
Vallbonense C Vallbonense C
12:45
Benicalap B Benicalap B
Alboraya D Alboraya D
13:00
Sagunto D Sagunto D
Sun 24 Mar
Historics de Valencia D Historics Valencia
09:00
Sporting de Rocafort B Sporting Rocafort
Team / Points
1 Foios Atl. B FOI 55
2 Contaudit Almassera C CON 54
3 Caxton College B CAX 47
4 Vallbonense C VAL 43
5 Betera C BET 36
6 C.D. Massamagrell D MAS 32
7 Alboraya D ALB 32
 
8 Rocafort B ROC 26
9 Cracks E CRA 19
10 Sporting de Rocafort B SPO 15
11 Benicalap B CFU 13
12 Atletico Moncadense D ATL 7
13 Historics de Valencia D HIS 7
14 Sagunto D SAG 0
Group 8
Fri 22 Mar
Silla E Silla E
1-6
Benimamet B Benimamet B
Sat 23 Mar
Cfb Ciutat de Valencia D Ciutat Valencia
09:00
Picassent D Picassent D
At. Beteró de Valencia B Beteró Valencia
10:00
Catarroja C Catarroja C
Torre Levante D Torre Levante D
10:15
San Marcelino C San Marcelino C
Atl. Amistat B Atl. Amistat B
10:15
Malilla D Malilla D
Sun 24 Mar
Torrefiel Ath. D Torrefiel Ath. D
-
Forus Valencia A Forus Valencia A
Udmaritimo Cabanyal C Udmaritimo
09:00
Zafranar D Zafranar D
Team / Points
1 Catarroja C FBC 51
2 Atl. Amistat B ATL 41
3 San Marcelino C MAR 40
4 Torre Levante D TOR 38
5 Cfb Ciutat de Valencia D CIU 36
6 Udmaritimo Cabanyal C UDM 32
7 Malilla D MAL 30
 
8 At. Beteró de Valencia B ABV 18
9 Zafranar D ZAF 15
10 Picassent D PIC 14
11 Torrefiel Ath. D TOR 11
12 Silla E SIL 5
13 Benimamet B BEN 5
14 Forus Valencia A FOR 0
Group 10
Sat 23 Mar
Meliana B Meliana B
09:00
Vinalesa B Vinalesa B
Malvarrosa B Malvarrosa B
09:30
Cfud Benicalap D Cfud Benicalap D
Los Silos D Los Silos D
10:00
Cambridge Black Cats B Cambridge Black C.
Vallbonense E Vallbonense E
10:45
Godella C Godella C
Sun 24 Mar
Sec Asoc Cult S Antbenagebe Asoc Cult Antbena.
10:30
Burjassot C Burjassot C
La Eliana D La Eliana D
12:00
Betera D Betera D
Team / Points
1 Burjassot C BUR 49
2 Alfara del Patriarca C ALF 43
3 Godella C GOD 41
4 Malvarrosa B MAL 38
5 Vinalesa B VIN 35
6 Sec Asoc Cult S Antbenagebe ASO 29
7 Meliana B MEL 23
 
8 Cambridge Black Cats B CAM 20
9 Vallbonense E VAL 18
10 La Eliana D ELI 14
11 Betera D BET 12
12 Los Silos D SIL 6
13 Cfud Benicalap D CFU 0
Group 14
Fri 01 Mar
Contaudit Almassera A Contaudit
4-1
Ciutat de Valencia A Ciutat Valencia
Caxton College A Caxton College A
0-2
Alboraya C Alboraya C
Albuixech A Albuixech A
0-21
Acero A Acero A
Sat 02 Mar
Historics Valencia A Historics Valencia
1-1
El Planter Dv7 A El Planter Dv7 A
Patacona C Patacona C
2-5
C.D. Massamagrell A C.D. Massamagrell
Sun 03 Mar
Sagunto A Sagunto A
4-2
Bonrepos I Mirambell B Bonrepos Mirambell
Canet A Canet A
6-2
Tavernes Blanques A Tavernes Blanques
Team / Points
1 C.D. Massamagrell A MAS 50
2 Canet A FUT 39
3 Patacona C PAT 36
4 Acero A ACE 34
5 Contaudit Almassera A CON 33
6 Historics Valencia A HIS 31
7 Ciutat de Valencia A CIU 28
8 Bonrepos I Mirambell B BON 28
 
9 Tavernes Blanques A TAV 26
10 El Rumbo A RUM 24
11 Alboraya C ALB 24
12 El Planter Dv7 A PLA 22
13 Caxton College A CAX 12
14 Sagunto A SAG 9
15 Albuixech A ALB 0
Group 15
Sat 02 Mar
Atletico Moncadense A Atletico
1-2
Godella A Godella A
Inter San Jose Valencia D Inter Jose Valenc.
7-0
Aldaia A Aldaia A
UD Paterna A UD Paterna A
2-4
Ribarroja A Ribarroja A
Paterna A Paterna A
10-1
Canet C Canet C
Los Silos A Los Silos A
11-0
Rocafort A Rocafort A
Sun 03 Mar
La Eliana A La Eliana A
1-6
Betera A Betera A
Mon 04 Mar
Cracks A Cracks A
9-2
Alfara Patriarca A Alfara Patriarca
Team / Points
1 Inter San Jose Valencia D INT 52
2 Betera A BET 51
3 Paterna A PAT 48
4 Cracks A CRA 37
5 Lliria A LLI 36
6 Los Silos A SIL 30
7 UD Paterna A PAT 30
8 Ribarroja A RIB 28
 
9 Godella A GOD 27
10 Aldaia A ALD 21
11 Canet C FUT 20
12 Atletico Moncadense A ATL 10
13 La Eliana A ELI 10
14 Alfara Patriarca A ALF 8
15 Rocafort A ROC 3
Group 18
Sat 23 Mar
Museros A Museros A
10:00
Alboraya Alboraya
Faura A Faura A
10:00
Biensa A Biensa A
Albalat A Albalat A
10:00
Saguntino Saguntino
Torre Levante C Torre Levante C
10:15
Puzol A Puzol A
Meliana A Meliana A
10:45
C.D. Massamagrell B C.D. Massamagrell
Mare Nostrum Puerto Sagunto Mare Nostrum Puer.
12:30
Rafelbuñol A Rafelbuñol A
Sun 24 Mar
Patacona D Patacona D
09:30
Ciutat de Valencia B Ciutat Valencia
Team / Points
1 C.D. Massamagrell B MAS 53
2 Torre Levante C TOR 49
3 Ciutat de Valencia B CIU 43
4 Rafelbuñol A RAF 40
5 Patacona D PAT 37
6 Biensa A BIE 37
7 Faura A FAU 36
 
8 Puzol A PUZ 32
9 Meliana A MEL 18
10 Mare Nostrum Puerto Sagunto MAR 16
11 Alboraya ALB 13
12 Albalat A ALB 10
13 Museros A MUS 3
14 Saguntino SAG 1
Group 19
Fri 22 Mar
Carrancs El Grau B Carrancs Grau
2-5
Atletic Amistat E Atletic Amistat E
Sat 23 Mar
Sp. Almassera A Sp. Almassera A
09:00
Canet E Canet E
Foios Atletic A Foios Atletic A
09:00
Valencia Valencia
Sporting Benimaclet B Sporting
09:15
El Rumbo B El Rumbo B
El Puig A El Puig A
10:00
Vinalesa A Vinalesa A
Atletic Beteró de Valencia Atletic Beteró V.
10:00
Turia B Turia B
La Creu Pobla Farnals A Creu Pobla Farnals
10:15
San Lorenzo de Massamagrell Lorenzo
Team / Points
1 Foios Atletic A FOI 53
2 El Rumbo B RUM 51
3 Vinalesa A VIN 42
4 El Puig A PUI 38
5 Atletic Beteró de Valencia ABV 37
6 Turia B TUR 35
7 Sp. Almassera A SPO 34
 
8 Valencia VAL 24
9 Atletic Amistat E ATL 24
10 La Creu Pobla Farnals A CRE 22
11 Carrancs El Grau B CAR 13
12 Sporting Benimaclet B SPO 10
13 San Lorenzo de Massamagrell LOR 10
14 Canet E FUT 0
Group 20
Fri 22 Mar
FB AC Benaguasil A Benaguasil
6-2
F.C. Benaguasil A F.C. Benaguasil A
Sat 23 Mar
Vallbonense B Vallbonense B
09:30
Colegio Mas Camarena B Colegio Camarena
Vilamarxant A Vilamarxant A
11:00
Marines Marines
Sun 24 Mar
Sec Asoc Cult S Antbenagebe Asoc Cult Antbena.
09:30
Cracks B Cracks B
La Eliana B La Eliana B
10:45
Ribarroja B Ribarroja B
Villar A Villar A
12:30
Lliria B Lliria B
Team / Points
1 Vilamarxant A VIL 49
2 Cracks B CRA 40
3 Villar A VIL 38
4 La Eliana B ELI 37
5 Lliria B LLI 33
6 Ribarroja B RIB 28
7 Sec Asoc Cult S Antbenagebe ASO 27
 
8 FB AC Benaguasil A BEN 26
9 Los Silos B SIL 23
10 F.C. Benaguasil A BEN 15
11 Colegio Mas Camarena B COL 9
12 Marines MAR 9
13 Vallbonense B VAL 3
Group 22
Sat 23 Mar
Juventud Manisense B Juventud Manisense
09:00
Aldaia C Aldaia C
Atl. Turis A Atl. Turis A
09:00
Requena Rac. A Requena Rac. A
Juventud Chiva A Juventud Chiva A
10:00
San Marcelino B San Marcelino B
Cheste A Cheste A
10:45
Utiel A Utiel A
Collvert A Collvert A
12:00
Alaquas I Walter B Alaquas Walter
Sun 24 Mar
Fuenterrobles A Fuenterrobles A
16:00
Torrent D Torrent D
Team / Points
1 Collvert A COL 52
2 Requena Rac. A REQ 40
3 Juventud Chiva A JUV 38
4 Utiel A UTI 37
5 Torrent D TOR 32
6 Fuenterrobles A FUE 30
7 Cheste A CHE 28
 
8 Atl. Turis A CLU 28
9 San Marcelino B MAR 17
10 Juventud Manisense B JUV 13
11 Malilla MAL 13
12 Aldaia C ALD 3
13 Alaquas I Walter B ALA 0
Group 26
Fri 22 Mar
Rafelbuñol C Rafelbuñol C
4-0
Lliria D Lliria D
Sat 23 Mar
Tavernes Blanques B Tavernes Blanques
10:30
Atl. Moncadense B Atl. Moncadense B
Acero C Acero C
11:45
Vallbonense A Vallbonense A
Sun 24 Mar
Sagunto E Sagunto E
09:30
C.D. Massamagrell E C.D. Massamagrell
Alboraya E Alboraya E
10:15
Torrefiel Athletic B Torrefiel Athletic
Alfara Patriarca B Alfara Patriarca
11:00
Casinos Casinos
Betera E Betera E
12:30
Pedralba A Pedralba A
Team / Points
1 Tavernes Blanques B TAV 49
2 Torrefiel Athletic B TOR 47
3 Vallbonense A VAL 44
4 Casinos CAS 39
5 Acero C ACE 36
6 Sagunto E SAG 35
7 C.D. Massamagrell E MAS 28
 
8 Atl. Moncadense B ATL 27
9 Alfara Patriarca B ALF 22
10 Rafelbuñol C RAF 20
11 Pedralba A PED 19
12 Betera E BET 13
13 Alboraya E ALB 7
14 Lliria D LLI 4
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook