End
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Kfar Saba
2-1
Hapoel Ramat HaSharon
Hapoel Ramat HaSharon
End
CSM Slatina
CSM Slatina
2-0
Viitorul Dăești
Viitorul Dăești
End
Dinamo Brest
Dinamo Brest
1-2
Neman Grodno
Neman Grodno
End
Podbrezová
Podbrezová
2-2
Pohronie
Pohronie
End
Albacete
Albacete
1-1
Yeclano Deportivo
Yeclano Deportivo
End
UCSA
UCSA
2-3
Dynamo Kyiv Sub 19
Dynamo Kyiv Sub 19
End
Nice
Nice
2-2
Leganés
Leganés
End
Derby County
Derby County
1-0
Stockport County
Stockport County
End
Heerenveen
Heerenveen
5-2
PEC Zwolle
PEC Zwolle
End
Hapoel Hadera
Hapoel Hadera
0-0
Neptunas Klaipėda
Neptunas Klaipėda
End
Schalke 04
Schalke 04
0-2
Utrecht
Utrecht
End
Crystal Palace
Crystal Palace
1-1
Charlton Athletic
Charlton Athletic
End
Reading
Reading
1-2
Millwall
Millwall
P-P
Poole Town
Poole Town

08:00

Hamworthy United
Hamworthy United
P-P
Dordrecht
Dordrecht

08:00

SC Telstar
SC Telstar
P-P
Újpest FC
Újpest FC

08:00

Trenčín
Trenčín
Chornomorets Odessa
Chornomorets Odessa

08:00

FSC Mariupol
FSC Mariupol
Tomislav
Tomislav

08:00

Posušje
Posušje
Cagliari
Cagliari

08:00

Cagliari Sub 19
Cagliari Sub 19
End
B. Dortmund II
B. Dortmund II
1-1
Eintracht Frankfurt II
Eintracht Frankfurt II
End
Ajax
Ajax
1-0
Olympiacos
Olympiacos
End
Kristiansund BK
Kristiansund BK
2-5
Aalesunds FK
Aalesunds FK
End
Roda JC
Roda JC
0-1
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
Leoben
Leoben

10:00

Sturm Graz II
Sturm Graz II
FK Lokomotiv Tashkent
FK Lokomotiv Tashkent

10:00

Al-Kuwait
Al-Kuwait
79'
Energie Cottbus
Energie Cottbus
2-1
Zwickau
Zwickau
53'
Podbrezová
Podbrezová
1-0
Tatran Prešov
Tatran Prešov
48'
Concarneau
Concarneau
1-0
Guingamp
Guingamp
50'
SKU Amstetten
SKU Amstetten
0-1
LASK Linz II
LASK Linz II
51'
Sligo Rovers
Sligo Rovers
2-0
Everton
Everton
Obolon
Obolon

11:00

Chaika
Chaika
49'
Skala Stryi
Skala Stryi
1-2
Bukovyna Chernivtsi
Bukovyna Chernivtsi
Sturm Graz II
Sturm Graz II

11:00

Al-Duhail
Al-Duhail
50'
Mainz 05 II
Mainz 05 II
0-1
Bahlinger SC
Bahlinger SC
50'
BATE Borisov
BATE Borisov
1-0
Istiklol Dushanbe
Istiklol Dushanbe
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz

11:00

Miedz Legnica II
Miedz Legnica II
38'
WSG Tirol
WSG Tirol
0-2
Olympique Lyonnais
Olympique Lyonnais
37'
Salernitana
Salernitana
0-1
Volos NFC
Volos NFC
39'
Sokol Lanzhot
Sokol Lanzhot
0-1
Bansko
Bansko
Zorya Luhansk
Zorya Luhansk

11:30

Lokomotiva
Lokomotiva
9'
Preußen Münster
Preußen Münster
0-0
Heracles
Heracles
7'
Rodez
Rodez
0-0
Grenoble
Grenoble
10'
SV Ried
SV Ried
0-0
Debreceni VSC
Debreceni VSC
6'
Köln
Köln
0-0
Sint-Truidense VV
Sint-Truidense VV
8'
SCR Altach
SCR Altach
0-0
SC Freiburg
SC Freiburg
6'
Orléans
Orléans
0-0
Auxerre
Auxerre
1'
Greuther Fürth
Greuther Fürth
0-0
FC St Pauli
FC St Pauli
Grazer AK
Grazer AK

12:00

FAC Wien
FAC Wien
3'
Donaufeld
Donaufeld
0-0
Stripfing
Stripfing
5'
Al-Hilal SFC
Al-Hilal SFC
1-0
Wiener Neustadt
Wiener Neustadt
6'
Piast Żmigród
Piast Żmigród
0-0
Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław
Grün-Weiß Piesteritz
Grün-Weiß Piesteritz

12:00

Union Sandersdorf
Union Sandersdorf
FC Zlínsko
FC Zlínsko

12:00

Unie Hlubina
Unie Hlubina
Sloboda Uzice
Sloboda Uzice

12:00

Baniyas
Baniyas
11'
Brønshøj
Brønshøj
0-0
Vanløse
Vanløse
5'
KTSK Luzino
KTSK Luzino
0-0
Gryf Wejherowo
Gryf Wejherowo
Sportfreunde Lotte
Sportfreunde Lotte

12:00

VfB Oldenburg
VfB Oldenburg
8'
Vukovar '91
Vukovar '91
0-0
Pécsi MFC
Pécsi MFC
Rozwoj Katowice
Rozwoj Katowice

12:00

Gryf Słupsk
Gryf Słupsk
8'
Imst
Imst
0-0
NK Slaven Belupo
NK Slaven Belupo
NKP Podhale
NKP Podhale

12:00

Poprad Muszyna
Poprad Muszyna
Hohenems
Hohenems

12:30

Austria Lustenau
Austria Lustenau
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen

12:30

Horn
Horn
First Vienna
First Vienna

12:30

1860 München
1860 München
Hallescher FC
Hallescher FC

12:30

Lokomotive Leipzig
Lokomotive Leipzig
SC Retz
SC Retz

12:30

SC Wiener Viktoria
SC Wiener Viktoria
Hibernians
Hibernians

12:30

Mosta
Mosta
Notec Czarnków
Notec Czarnków

12:30

Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
Naxxar Lions FC
Naxxar Lions FC

12:30

Sliema Wanderers
Sliema Wanderers
Al-Sadd
Al-Sadd

12:30

Orlando Pirates
Orlando Pirates
Marchfeld
Marchfeld

13:00

Schrems
Schrems
Voitsberg
Voitsberg

13:00

SV Lafnitz
SV Lafnitz
Röthis
Röthis

13:00

SW Bregenz
SW Bregenz
Nottingham Forest
Nottingham Forest

13:00

Sunderland
Sunderland
Austria Wien
Austria Wien

13:00

Porto
Porto
Gleisdorf
Gleisdorf

13:00

SV Union Gnas
SV Union Gnas
Weindorf St. Anna
Weindorf  St. Anna

13:00

Lafnitz II
Lafnitz II
Getafe
Getafe

13:00

Coventry City
Coventry City
Cádiz
Cádiz

13:00

Blackpool
Blackpool
Al-Wakrah
Al-Wakrah

13:00

Al-Jazira
Al-Jazira
Klampfer Gabersdorf
Klampfer Gabersdorf

13:00

Union Gamlitz
Union Gamlitz
Rostocker FC
Rostocker FC

13:00

Bentwisch
Bentwisch
Horsthausen
Horsthausen

13:15

Wattenscheid 09
Wattenscheid 09
Club NXT
Club NXT

13:30

Oostkamp
Oostkamp
Akademisk Boldklub
Akademisk Boldklub

13:30

Holstein Kiel
Holstein Kiel
Bulle
Bulle

13:30

Bavois
Bavois
Parkgate
Parkgate

14:00

Stockbridge Robins
Stockbridge Robins
Isle of Man
Isle of Man

14:00

Chester
Chester
Havant & Waterlooville
Havant & Waterlooville

14:00

Portsmouth
Portsmouth
Kilmarnock
Kilmarnock

14:00

Barrow
Barrow
Fiorentina
Fiorentina

14:00

Reggiana
Reggiana
Eastleigh
Eastleigh

14:00

Southampton
Southampton
Yeovil Town
Yeovil Town

14:30

Exeter City
Exeter City
Chorley
Chorley

14:30

Wigan Athletic
Wigan Athletic
Oxford City
Oxford City

14:30

Oxford United
Oxford United
Buckland Athletic
Buckland Athletic

14:30

Plymouth Parkway
Plymouth Parkway
Harrogate Town
Harrogate Town

14:30

Leeds United
Leeds United
Ryton FC
Ryton FC

14:30

Whickham
Whickham
Willand Rovers
Willand Rovers

14:30

Taunton Town
Taunton Town
St. Mirren
St. Mirren

14:30

Carlisle United
Carlisle United
Marine
Marine

14:30

Ashton United
Ashton United
Blyth Spartans
Blyth Spartans

14:30

Gateshead
Gateshead
Beerschot VA
Beerschot VA

14:30

OFI
OFI
Brockenhurst
Brockenhurst

14:30

Poole Town
Poole Town
Stamford
Stamford

14:30

Rotherham United
Rotherham United
Dundela
Dundela

14:30

Glentoran
Glentoran
Liversedge
Liversedge

14:45

Guiseley
Guiseley
Stocksbridge Park Steels
Stocksbridge Park Steels

14:45

Farsley Celtic
Farsley Celtic
Frickley Athletic
Frickley Athletic

14:45

Pontefract Collieries
Pontefract Collieries
Bamber Bridge
Bamber Bridge

14:45

Salford City
Salford City
Gloucester City
Gloucester City

14:45

Yate Town
Yate Town
Fawley
Fawley

14:45

Baffins Milton Rovers
Baffins Milton Rovers
Silsden
Silsden

14:45

Padiham
Padiham
Nelson
Nelson

14:45

Bury
Bury
Newmarket Town
Newmarket Town

14:45

Bishops Stortford
Bishops Stortford
Newton Aycliffe
Newton Aycliffe

14:45

Stockton Town
Stockton Town
Marítimo
Marítimo

15:30

Al-Nassr
Al-Nassr
Pattaya City
Pattaya City

22:00

Visakha
Visakha
See more
See less