EC Qualifying Group 4 »
Sun 29 Mar
18:00
Georgia
18:00
Germany
Sun 29 Mar
18:00
Scotland
18:00
Gibraltar
Sun 29 Mar
20:45
Ireland
20:45
Poland
EC Qualifying Group 6 »
Sun 29 Mar
18:00
Northern Ireland
18:00
Finland
Sun 29 Mar
18:00
Romania
18:00
Faroe Islands
Sun 29 Mar
20:45
Hungría
20:45
Greece
EC Qualifying Group 9 »
Sun 29 Mar
18:00
Albania
18:00
Armenia
Sun 29 Mar
20:45
Portugal
20:45
Serbia
Primera Division »
Sun 29 Mar
01:00 Finished
Crucero del Norte
1-0
Temperley INFO Videos
Sun 29 Mar
22:00
Racing Club
22:00
San Martín San Juan
Sun 29 Mar
23:15
Boca Juniors
23:15
Estudiantes La Plata
Sun 29 Mar
00:01 Finished
Banfield
1-0
CA Huracan INFO Videos
Sun 29 Mar
00:30 Finished
San Lorenzo
4-0
Lanús INFO Videos
Sun 29 Mar
00:10 Finished
Godoy Cruz
2-2
Independiente INFO Videos
Sun 29 Mar
23:15
Unión Santa Fe
23:15
Vélez Sarsfield
Sun 29 Mar
21:00
Belgrano
21:00
Newells
Apertura Colombia »
Sun 29 Mar
22:15
Atlético Huila
22:15
Envigado
Sun 29 Mar
00:01 Finished
Deportivo Pasto
1-4
Deportivo Cali INFO
Sun 29 Mar
22:15
Junior
22:15
Águilas Pereira
Sun 29 Mar
03:00 Finished
At. Nacional
2-0
Deportes Tolima INFO
Clausura B Phase 2 »
Sun 29 Mar
20:30
Lota Schwager
20:30
Concepción
Sun 29 Mar
00:01 Postponed
D. Copiapo
00:01
Everton Viña del Mar
Sun 29 Mar
21:00
Curicó Unido
21:00
CDSC Iberia
Sun 29 Mar
21:30
Santiago Morning
21:30
Rangers Talca
Serie B »
Sun 29 Mar
14:00
AS Bari
14:00
Pro Vercelli
Sun 29 Mar
19:30
Brescia
19:30
Trapani
Sun 29 Mar
14:00
Catania
14:00
Avellino
Sun 29 Mar
14:00
Cittadella
14:00
Ternana Calcio
Sun 29 Mar
14:00 Postponed
Frosinone
14:00
Latina
Sun 29 Mar
14:00
Virtus Lanciano
14:00
Virtus Entella
Sun 29 Mar
14:00
Modena
14:00
Varese
Sun 29 Mar
11:30 Playing 90'
Perugia
0-0
Crotone
WC Qual. Concacaf »
Sun 29 Mar
20:00
Bermudas
20:00
Bahamas
Sun 29 Mar
23:00
Anguila
23:00
Nicaragua
Sun 29 Mar
22:00
Dominica
22:00
Islas Vírgenes Británicas
International Friendly »
Sun 29 Mar
03:30 Finished
Mexico
1-0
Ecuador INFO
Sun 29 Mar
16:00
Brazil
16:00
Chile
Sun 29 Mar
20:45
France
20:45
Denmark
Sun 29 Mar
19:00
Ivory Coast
19:00
Equatorial Guinea
Sun 29 Mar
15:30
South Africa
15:30
Nigeria
Clausura Uruguay »
League One »
Paulista A1 »
Sun 29 Mar
21:00
São Paulo FC
21:00
Linense CA
Sun 29 Mar
23:30
RB Brasil
23:30
Palmeiras
Sun 29 Mar
23:30
Santos FC
23:30
São Bento
Sun 29 Mar
21:00
Bragantino
21:00
Corinthians
Sun 29 Mar
23:30
XV de Piracicaba
23:30
Ponte Preta
Sun 29 Mar
23:30
Penapolense
23:30
Audax São Paulo
Segunda Division »
Sun 29 Mar
21:00
Sabadell
21:00
Mallorca
Sun 29 Mar
18:15
Zaragoza
18:15
Alcorcón
Sun 29 Mar
19:00
Barcelona B
19:00
Tenerife
Sun 29 Mar
12:00 Finished
Osasuna
0-0
Sporting INFO
Sun 29 Mar
17:00
Mirandés
17:00
Girona
MLS »
Sun 29 Mar
Finished
New York City
0-1
Kansas City Sporting INFO Videos
Sun 29 Mar
01:00 Finished
Vancouver
2-1
Portland Timbers INFO Videos
Sun 29 Mar
01:30 Finished
FC Dallas
0-0
Seattle Sounders INFO Videos
Sun 29 Mar
00:30 Finished
Columbus Crew
1-2
New York RB INFO Videos
Sun 29 Mar
23:00
Chicago Fire
23:00
Philadelphia Union
Sun 29 Mar
01:30 Finished
Houston Dynamo
0-0
Colorado Rapids INFO Videos
Sun 29 Mar
Finished
DC United
1-0
Los Angeles Galaxy INFO Videos
Segunda Liga »
Sun 29 Mar
15:00
Chaves
15:00
Farense
Sun 29 Mar
15:00
Tondela
15:00
Santa Clara
Sun 29 Mar
16:00
Academico Viseu
16:00
SP. Covilhã
Sun 29 Mar
16:00
Desportivo Aves
16:00
Beira Mar
Sun 29 Mar
16:00
Freamunde
16:00
Vitória Guimarães B
Cup Finland »
Sun 29 Mar
13:30 Half-Time
Mikkelin P.
1-1
PKKU
Sun 29 Mar
14:00 Playing 22'
EsPa
0-0
IFK Mariehamn
FNL »
Sun 29 Mar
15:00
Anzhi
15:00
Luch Vladivostok
Sun 29 Mar
16:00
Baltika
16:00
Krylia Sovetov
Sun 29 Mar
06:00 Finished
Sakhalin
0-0
Gazovik Orenburg INFO
Sun 29 Mar
14:00
Shinnik Yaroslavl
14:00
SKA-Energiya
Sun 29 Mar
15:00 Finished
Sibir Novosibirsk
1-2
Khimik Dzerzhinsk INFO
Sun 29 Mar
13:00 Playing 22'
Tosno
0-0
Tom Tomsk
Sun 29 Mar
14:00
Tyumen
14:00
Sokol Saratov
Sun 29 Mar
14:00
Volga
14:00
Yenisey
Sun 29 Mar
15:00
Volgar Astrakhan
15:00
Dynamo St Petersburg
2. Lig Group 1 »
Sun 29 Mar
11:30 Finished
Tepecik
4-0
Kahramanmarasspor INFO
Sun 29 Mar
11:30 Finished
Kocaelispor
2-1
Ankaragucu INFO
Sun 29 Mar
11:30 Playing 90'
Diyarbakir BB
3-1
Kirklarelispor
Sun 29 Mar
11:30 Playing 90'
Bandirmaspor
3-1
Gölbaşispor
Sun 29 Mar
11:30 Playing 90'
Polatli Bugsasspor
0-0
Nazilli Belediyespor
Sun 29 Mar
11:30 Playing 90'
Hatayspor
1-2
Sariyer
Sun 29 Mar
11:30 Finished
Pazarspor
0-2
Goztepe INFO
Sun 29 Mar
11:30 Playing 90'
Trabzon
0-0
Gumushanespor
Sun 29 Mar
11:30 Playing 90'
Altay
3-4
Inegolspor
Football League Group 1 »
Sun 29 Mar
13:00 Playing 23'
Episkopi
0-0
Apollon Smirnis
Sun 29 Mar
13:00 Playing 19'
Panachaiki
0-0
Chania
Sun 29 Mar
13:00 Playing 69'
Iraklis Psachna
3-0
Paniliakos
Sun 29 Mar
13:00 Playing 17'
Panegialios
0-0
Ermionidas-Ermis
Sun 29 Mar
13:00 Playing 25'
Trachones
1-0
Fostiras
Sun 29 Mar
13:00 Playing 24'
Kallithea
0-0
AEK Athens
Football League Group 2 »
Clausura Guatemala »
Sun 29 Mar
01:00 Finished
Suchitepequez
2-1
Halcones INFO
Sun 29 Mar
04:00 Finished
Xelajú
3-1
Deportivo Petapa INFO
Sun 29 Mar
22:00
Malacateco
22:00
Municipal
Sun 29 Mar
23:00
Guastatoya
23:00
Coatepeque
Serie D Group 1 »
Sun 29 Mar
15:00
Acqui
15:00
AC Asti
Sun 29 Mar
15:00
Argentina SSD
15:00
Novese
Sun 29 Mar
15:00
Borgosesia Calcio
15:00
Borgomanero ASD
Sun 29 Mar
15:00
Chieri
15:00
Caronnese
Sun 29 Mar
15:00
Cuneo
15:00
Vado
Sun 29 Mar
15:00
Derthona
15:00
Voghera
Sun 29 Mar
15:00
ASD Pro Settimo
15:00
Lavagnese
Sun 29 Mar
15:00
Sancolombano
15:00
Vallée d'Aoste
Sun 29 Mar
15:00
Sestri Levante
15:00
RapalloBogliasco
Sun 29 Mar
15:00
Bellinzago
15:00
ASD Bra
Primera B Nacional »
Serie D Group 2 »
Sun 29 Mar
15:00
Caravaggio
15:00
AC Pro Sesto
Sun 29 Mar
15:00
AC Castellana
15:00
Pontisola
Sun 29 Mar
15:00
Folgore Caratese
15:00
Pergolettese
Sun 29 Mar
15:00
Inveruno
15:00
Villafranca AS
Sun 29 Mar
15:00
Calcio Lecco 1912
15:00
Castiglione
Sun 29 Mar
15:00
MapelloBonate
15:00
Ciserano
Sun 29 Mar
15:00
AC Montichiari
15:00
Polisportiva Ciliverghe
Sun 29 Mar
15:00
Sondrio
15:00
Olginatese
Sun 29 Mar
15:00
Virtus Verona
15:00
Seregno
Serie D Group 3 »
Sun 29 Mar
14:00
Union
14:00
Nk Kras Asd
Sun 29 Mar
14:00
Fontanafredda
14:00
Union Ripa Fenadora
Sun 29 Mar
14:00
Giorgione
14:00
Legnago Salus
Sun 29 Mar
14:00
Mezzocorona
14:00
Alto Vicentino
Sun 29 Mar
14:00
Mori Santo Stefano
14:00
Montebelluna
Sun 29 Mar
14:00
Tamai
14:00
Union Pro
Sun 29 Mar
14:00
Triestina
14:00
Clodiense
Serie D Group 4 »
Sun 29 Mar
15:00
Correggese
15:00
Piacenza
Sun 29 Mar
15:00
AC Este
15:00
Mezzolara
Sun 29 Mar
15:00
Fidenza
15:00
Bellaria Igea
Sun 29 Mar
15:00
Fiorenzuola
15:00
Virtus Castelfranco
Sun 29 Mar
15:00
Formigine
15:00
Romagna Centro
Sun 29 Mar
15:00
Imolese
15:00
Fortis Juventus
Sun 29 Mar
15:00
Delta Porto Tolle
15:00
Abano Terme
Sun 29 Mar
15:00
Rimini
15:00
Ribelle
Sun 29 Mar
15:00
Scandicci
15:00
San Paolo Padova
Sun 29 Mar
15:00
Thermal Abano
15:00
Jolly Montemurlo
Serie D Group 5 »
Sun 29 Mar
15:00
Gavorrano
15:00
Flaminia
Sun 29 Mar
15:00
Massese
15:00
Poggibonsi
Sun 29 Mar
15:00
Donato Tavarnelle
15:00
Siena
Sun 29 Mar
15:00
Sangiovannivaldarn
15:00
VF Colligiana
Sun 29 Mar
15:00
Sansepolcro Calcio
15:00
Casacastalda
Sun 29 Mar
15:00
Voluntas
15:00
Mobilieri Ponsacco
Serie D Group 6 »
Sun 29 Mar
15:00
Olympia Agnonese
15:00
San Nicolò
Sun 29 Mar
15:00
Castelfidardo
15:00
Matelica Calcio
Sun 29 Mar
15:00
FC Celano Olimpia
15:00
Jesina
Sun 29 Mar
15:00
Fano
15:00
Fermana
Sun 29 Mar
15:00
Giulianova Calcio
15:00
Campobasso
Sun 29 Mar
15:00
Maceratese
15:00
Chieti
Sun 29 Mar
15:00
Recanatese
15:00
Civitanovese
Sun 29 Mar
15:00
Sambenedettese
15:00
Vis Pesaro
Sun 29 Mar
15:00
Termoli Calcio
15:00
Amiternina
Serie D Group 7 »
Sun 29 Mar
15:00
Anziolavinio
15:00
Viterbese
Sun 29 Mar
15:00
Aprilia
15:00
Lupa Castelli Romani
Sun 29 Mar
15:00
Astrea
15:00
Sora
Sun 29 Mar
15:00
Cynthia
15:00
Fondi
Sun 29 Mar
15:00
AC Isola Liri
15:00
San Cesareo Calcio
Sun 29 Mar
15:00
Ostia Mare Lidoca.
15:00
Selargius
Sun 29 Mar
15:00
Palestrina
15:00
Arzachena
Sun 29 Mar
15:00
Terracina Calcio
15:00
Budoni
Serie D Group 8 »
Sun 29 Mar
16:00
Bisceglie
16:00
Pomigliano
Sun 29 Mar
15:00
SS Cavese 1919
15:00
Arzanese
Sun 29 Mar
15:00
Francavilla
15:00
Brindisi
Sun 29 Mar
15:00
Gelbison
15:00
MonosPolis
Sun 29 Mar
16:00
Manfredonia Calcio
16:00
Sarnese
Sun 29 Mar
16:00
Potenza SC
16:00
Grottaglie
Sun 29 Mar
15:00
Puteolana
15:00
Gallipoli
Sun 29 Mar
15:00
San Severo
15:00
SS Scafatese Calcio
Sun 29 Mar
15:00
Taranto Sport
15:00
Fidelis Andria
Serie D Group 9 »
Sun 29 Mar
15:00
ASD HinterReggio
15:00
Agropoli
Sun 29 Mar
15:00
Turris Neapolis
15:00
Battipagliese
Sun 29 Mar
15:00
Nerostellati
15:00
Akragas
Sun 29 Mar
15:00
Noto
15:00
Progreditur Marcianise
Sun 29 Mar
15:00
Orlandina
15:00
Leonfortese
Sun 29 Mar
15:00
Rende
15:00
Nuova Gioiese
Sun 29 Mar
15:00
Roccella
15:00
Sorrento Calcio
Sun 29 Mar
15:00
Torrecuso
15:00
Due Torri
View 246 leagues on livescore »