noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Juventud Antoniana
  • Guaraní A. Franco
  • Gimnasia y Tiro
  • Atlético Paraná
  • San Martín Mendoza
  • Libertad Sunchales
  • Rivadavia Lincoln
  • Sol de América Formosa
  • Independiente Neuquén
  • San Lorenzo Alem
  • Unión Santiago
  • Germinal de Rawson
  • Racing Córdoba
  • Ben Hur
  • Liniers Bahía Blanca
  • Racing Olavarría
  • Gutiérrez
  • Dep. Roca
  • Sarmiento Leones
  • Independiente Chivilcoy
  • Sportivo Guzmán
  • Resistencia Central

Standings

Group 1 Pts PG W D L GF GA DIFF
Legend
Next round
1 Independiente Independiente
0 0 0 0 0 0 0 0
2 La Costanera La Costanera
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sportivo Sportivo
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unión Santiago Unión Santiago
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 2 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Atlético Quemado Atlético Quemado
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Talleres Nueva Es. Talleres Nueva Es.
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tintina Tintina
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vélez Ramón Vélez Ramón
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 3 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Instituto Tráfico Instituto Tráfico
0 0 0 0 0 0 0 0
2 San Lorenzo Alem San Lorenzo Alem
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unión Sportiva R. Unión Sportiva R.
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 4 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Atlético Policial Atlético Policial
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dep. Bañado Ovan. Dep. Bañado Ovan.
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Martín Bañado Martín Bañado
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 5 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Peñarol Belén Peñarol Belén
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Lorenzo Pomán Lorenzo Pomán
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tiro Federal Gimn. Tiro Federal Gimn.
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 6 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Federación Federación
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Andes Sarmiento Andes Sarmiento
0 0 0 0 0 0 0 0
3 San Buenaventura San Buenaventura
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Martín Villa Uni. Martín Villa Uni.
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 7 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Américo Tesorieri Américo Tesorieri
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Andino Andino
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Barrio Argentino Barrio Argentino
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rioja Juniors Rioja Juniors
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 8 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Argentino Peñarol Argentino Peñarol
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deportivo Comercio Deportivo Comercio
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Independiente Independiente
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sportivo Colonia . Sportivo Colonia .
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 9 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Atlético Río Te. Atlético Río Te.
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Belgrano Vicuña . Belgrano Vicuña .
0 0 0 0 0 0 0 0
3 CSyB Atenas CSyB Atenas
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sportivo Julio Sportivo Julio
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 10 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Julio Morteros Julio Morteros
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Julio Olímpico Julio Olímpico
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Atlético Palmas Atlético Palmas
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Racing Córdoba Racing Córdoba
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 11 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Atlético Bell Atlético Bell
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Newbery y Everton Newbery y Everton
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sarmiento Leones Sarmiento Leones
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uniiversitario Uniiversitario
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 12 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Defensores Pilar Defensores Pilar
0 0 0 0 0 0 0 0
2 General Juniors General Juniors
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Juventud Agrario Juventud Agrario
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unión Oncativo Unión Oncativo
0 0 0 0 0 0 0 0

Follow BeSoccer on Facebook