noscript image
  • La Liara Balompie
  • Alcosa Pol.
  • Calavera CF
  • Antonio Puerta
  • Miguel de Unamuno
  • Triana Ar-Rabad
  • Ciudad de Moron
  • Gelves
  • San Martin
  • Bellavista
  • Lora
  • Utrera
  • Los Mares
  • Municipal de Gerena
  • Alcolea del Rio
  • Mairena del Aljarafe B
  • Mairena del Aljarafe A
  • San Jose Obrero A
  • Andalucia Este
  • Union Balompedica Lebrijana
  • El Pilar
  • Betisevilla
Group 1
Sat 09 Mar
Atlético Antoniano A Atlético
0-12
Cabecense A Cabecense A
Atletico Dos Hermanas Atletico Hermanas
16:00
La Liara Balompie La Liara Balompie
Fri 15 Mar
Vistazul Vistazul
5-2
Moñigas City Club Moñigas City Club
Sat 16 Mar
Mosqueo Mosqueo
1-9
Juan Cala Escuela Juan Cala Escuela
Gesport Gesport
7-3
Doctor Fleming A Doctor Fleming A
Los Palacios Los Palacios
6-5
Miguel de Unamuno Miguel de Unamuno
Union Balompedica Lebrijana Union Balompedica
0-9
Juan Velasco Juan Velasco
Team / Points
1 Juan Cala Escuela JUA 57
2 Vistazul VIS 49
3 Cabecense A CAB 48
4 Juan Velasco JUA 37
5 Gesport GES 36
6 Moñigas City Club MON 35
7 Miguel de Unamuno MIG 32
8 Doctor Fleming A DOC 30
 
9 La Liara Balompie LIA 21
10 Atlético Antoniano A ATL 18
11 Mosqueo MOS 16
12 Rociera ROC 11
13 Los Palacios PAL 7
14 Atletico Dos Hermanas ATL 0
15 Union Balompedica Lebrijana UNI 0
Group 8
Sun 24 Mar
Alcala del Rio Alcala del Rio
-
Alcolea del Rio Alcolea del Rio
Priorato Juventud de Futbol Priorato Juventud
-
La Barrera La Barrera
Brenes Balompie B Brenes Balompie B
-
Rinconada Cantera A Rinconada Cantera
Minas Minas
-
Atlético Algabeño A Atlético
San Jose Obrero A San Jose Obrero A
-
Villaverde Villaverde
Campana Balompie B Campana Balompie
-
Burguillos B Burguillos B
Team / Points
1 San Jose Obrero A JOS 57
2 Campana Balompie B CAM 44
3 Alcala del Rio ALC 43
4 Priorato Juventud de Futbol PRI 37
5 Villaverde VIL 35
6 Brenes Balompie B BRE 35
7 Burguillos B BUR 28
 
8 Rinconada Cantera A RIN 24
9 Alcolea del Rio ALC 23
10 Minas MIN 15
11 Atlético Algabeño A ATL 14
12 Illora A ILL 13
13 La Barrera BAR 0
Group 9
Fri 15 Mar
San Martin San Martin
5-2
Camino Viejo A Camino Viejo A
Academia Ugena Academia Ugena
2-3
Mairena del Aljarafe A Mairena Aljarafe
Atletico Sanlucar A Atletico Sanlucar
1-4
Club Atletico Aznalcazar Club Atletico Azn.
Gelves Gelves
5-3
Tor del Rey de Pilas Pilas
Sat 16 Mar
Loreto Loreto
2-3
Benacazon Benacazon
Villafranco Villafranco
1-1
Cmd San Juan Cmd San Juan
Almensilla Almensilla
1-3
Huevar Huevar
Team / Points
1 Mairena del Aljarafe A MAI 60
2 Huevar HUE 60
3 Club Atletico Aznalcazar CLU 51
4 El Regate REG 48
5 Atletico Sanlucar A ATL 45
6 San Martin MAR 30
7 Academia Ugena ACA 28
8 Benacazon BEN 28
 
9 Loreto LOR 21
10 Villafranco VIL 20
11 Almensilla ALM 19
12 Camino Viejo A CAM 19
13 Tor del Rey de Pilas PIL 19
14 Gelves GEL 9
15 Cmd San Juan JUA 1
Group 10
Fri 15 Mar
Nueva Sevilla Nueva Sevilla
6-0
Villanueva Atletico Villanueva
Mairena del Aljarafe B Mairena Aljarafe
9-1
Valencina B Valencina B
Albaida Albaida
0-3
Salteras A Salteras A
Sat 16 Mar
Camino Viejo B Camino Viejo B
5-2
Club Polideportivo Bormujos Club Polideportivo
Betisevilla Betisevilla
0-0
Umbrete Umbrete
Academia Ugena B Academia Ugena B
8-1
Castilleja A Castilleja A
Gelves B Gelves B
4-4
Tomares A Tomares A
Team / Points
1 Betisevilla BET 59
2 Nueva Sevilla NUE 53
3 Tomares A TOM 45
4 Albaida ALB 42
5 Salteras A SAL 42
6 Villanueva Atletico VIL 38
7 Camino Viejo B CAM 34
8 Mairena del Aljarafe B MAI 30
 
9 Academia Ugena B ACA 29
10 Castilleja A CAS 20
11 Atletico Sanlucar B ATL 18
12 Gelves B GEL 16
13 Umbrete UMB 13
14 Club Polideportivo Bormujos CLU 8
15 Valencina B VAL 3
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook