noscript image
  • Guillena
  • Alcala del Rio A
  • Atlético Algabeño C
  • Municipal de Gerena
  • Rinconada Cantera A
  • Jose Antonio Luque
  • Utrera A
  • Club Jorge Juan Antonio Ull
  • Gelves
  • Torreblanca
  • San Jeronimo
  • San Martin
  • Altair
  • La Barrera A
  • Bellavista
  • Alcala A
  • Sededos
  • Santiponce
  • Sevilla B
  • Triana Ar Rabad A
  • Ciudad de Moron
  • Sevilla A
Group 2
Sat 16 Mar
Torreblanca Torreblanca
10:30
Villaverde Villaverde
Guillena Guillena
10:30
La Negrilla La Negrilla
Fri 22 Mar
Real Betis Balompié Real Betis Balomp.
16-0
Viso Graphenstone B Viso Graphenstone
Alcala del Rio A Alcala del Rio A
1-6
Brenes Balompie A Brenes Balompie A
Asociación Nervion Asociación
3-3
Alcala A Alcala A
Sat 23 Mar
Centro Historico Centro Historico
0-2
Andalucia Este Andalucia Este
Sun 24 Mar
Rinconada Cantera A Rinconada Cantera
5-6
Atlético Algabeño C Atlético
Municipal de Gerena Municipal Gerena
2-6
Altair Altair
Team / Points
1 Real Betis Balompié REA 61
2 Asociación Nervion ASO 53
3 Atlético Algabeño C ATL 52
4 Alcala A ALC 51
5 Rinconada Cantera A RIN 40
6 Guillena GUI 35
7 Altair ALT 35
8 Brenes Balompie A BRE 31
 
9 Andalucia Este AND 28
10 Municipal de Gerena MUN 20
11 Alcala del Rio A ALC 15
12 Viso Graphenstone B VIS 12
13 Centro Historico CEN 10
14 Villaverde VIL 0
15 La Negrilla NEG 0
16 Torreblanca TOR 0
Group 3
Fri 22 Mar
San Martin San Martin
2-2
Mairena del Aljarafe Mairena Aljarafe
Sevilla B Sevilla B
2-4
Tomares Tomares
Umbrete Umbrete
5-4
David Castedo 3 (dc 3) David Castedo
Juventud Gines Juventud Gines
1-2
Mosqueo Mosqueo
Sat 23 Mar
Benacazon Benacazon
1-4
San Alberto Magno San Alberto Magno
Bellavista Bellavista
13-0
Gelves Gelves
Santiponce Santiponce
3-4
Camas Camas
La Liara Balompie La Liara Balompie
0-1
Castilleja Castilleja
Team / Points
1 San Alberto Magno ALB 67
2 Tomares TOM 63
3 Santiponce SAN 53
4 Castilleja CAS 47
5 David Castedo 3 (dc 3) DAV 46
6 Camas CAM 46
7 Bellavista BEL 45
8 Umbrete UMB 44
 
9 La Liara Balompie LIA 38
10 Sevilla B SEV 35
11 San Martin MAR 23
12 Juventud Gines JUV 20
13 Benacazon BEN 17
14 Mairena del Aljarafe MAI 16
15 Mosqueo MOS 14
16 Gelves GEL 1
642

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook