noscript image
  • S. Don Bosco
  • S. Alegres
  • S. Roque Lepe
  • Huelva
  • Verdeluz
  • N. Molino
  • Pinzon
  • Los Rosales
  • Cartaya
  • A. Tartessos A
  • F. Huelva
  • C. Aljaraque A
  • At. Colon
  • A. Tartessos B
  • Trigueros
  • At. Onubense
  • Gibraleon A
  • Vicente Paul
  • P. Umbria B
  • Cortegana At.
  • Bonares
  • Zalamea
Group 1
Fri 22 Mar
Cortegana At. Cortegana At.
17:00
Encinasola 2007 Encinasola 2007
Los Rosales Los Rosales
18:00
Zalamea Zalamea
Sat 23 Mar
Cerreño Cerreño
10:30
Aracena Aracena
Sun 24 Mar
Quesería Dehesa Quesería Dehesa
11:30
Aracena Aracena
M. Riotinto M. Riotinto
12:00
Nerva Marismillas Nerva Marismillas
Calañas Atletico Calañas Atletico
12:00
Aroche Aroche
Team / Points
1 Cortegana At. COR 46
2 Calañas Atletico CAL 43
3 Aracena ARA 43
4 Aroche ARO 42
5 M. Riotinto MIN 32
6 Nerva Marismillas NER 28
 
7 Zalamea ZAL 28
8 Los Rosales ROS 25
9 Encinasola 2007 ENC 16
10 Quesería Dehesa QUE 8
11 Cerreño CER 4
Group 2
Fri 22 Mar
Patronato Municipal de Depo Patronato
17:30
Recreativo Paterna Recreativo Paterna
Almonte Balompie B Almonte Balompie
17:30
Iliplense Iliplense
Fútbol Base Valverde Fútbol Base Valv.
18:00
Hinojos Hinojos
Sat 23 Mar
Bollullos B Bollullos B
12:00
Bonares Bonares
P. Namaste P. Namaste
12:30
La Amistad La Amistad
Estrella Estrella
19:15
S. Alegres S. Alegres
Team / Points
1 Bollullos B BOL 52
2 La Amistad VAL 44
3 Bonares FUT 43
4 Iliplense ILI 37
5 Estrella EST 32
6 Patronato Municipal de Depo PAT 27
 
7 Recreativo Paterna REC 21
8 Hinojos FUT 20
9 S. Alegres SIE 19
10 P. Namaste LUC 12
11 Almonte Balompie B ALM 9
12 Fútbol Base Valverde FBV 3
Group 3
Fri 22 Mar
Juan Puerto Juan Puerto
17:30
Punta del Caiman B Punta Caiman
P. Umbria A P. Umbria A
18:00
Cartaya A Cartaya A
S. Roque Lepe S. Roque Lepe
18:00
C. Aljaraque A C. Aljaraque A
Vicente Paul Vicente Paul
18:30
Gibraleón B Gibraleón B
Sat 23 Mar
Trigueros Trigueros
10:00
Pinzon Pinzon
Ciudad de Aljaraque Ciudad Aljaraque
11:00
San Bartolome San Bartolome
Team / Points
1 Vicente Paul VIC 51
2 Punta del Caiman B PUN 46
3 S. Roque Lepe ROQ 38
4 Ciudad de Aljaraque CIU 37
5 Cartaya A CAR 31
6 San Bartolome BAR 30
 
7 C. Aljaraque A CIU 28
8 Trigueros TRI 21
9 Pinzon PIN 19
10 P. Umbria A PUN 13
11 Gibraleón B GIB 4
12 Juan Puerto JUA 1
Group 4
Fri 08 Mar
Huelva Huelva
11-1
Club Deportivo Japonsport Club Deportivo Ja.
Sat 09 Mar
Fundacion Huelva B Fundacion Huelva
6-1
Cristo Pobre Cristo Pobre
Santa Marta Santa Marta
9-3
Huelva Balompie Huelva Balompie
1889 Escuela Y Porteros 1889 Escuela Port.
3-6
Verdeluz Verdeluz
At. Onubense At. Onubense
1-0
Los Rosales Los Rosales
P. Cubillas P. Cubillas
6-3
A. Tartessos A A. Tartessos A
Sun 10 Mar
Marismas del Polvorin Marismas Polvorin
3-3
At. Colon At. Colon
Team / Points
1 Los Rosales ROS 50
2 Huelva HUE 46
3 P. Cubillas PER 42
4 Verdeluz VER 41
5 At. Colon ATL 33
6 At. Onubense ATL 30
7 Santa Marta ASO 28
 
8 1889 Escuela Y Porteros 188 27
9 Marismas del Polvorin MAR 26
10 Club Deportivo Japonsport CLU 26
11 Fundacion Huelva B FUN 22
12 A. Tartessos A ATL 14
13 Huelva Balompie HUE 3
14 Cristo Pobre CRI 0
Group 5
Sat 16 Mar
Punta del Caiman C Punta Caiman
18:00
F. Huelva F. Huelva
Fri 22 Mar
Club Deportivo Japonsport B Club Deportivo Ja.
17:30
San Roque de Lepe B Roque Lepe
P. Umbria B P. Umbria B
17:30
A. Tartessos B A. Tartessos B
S. Don Bosco S. Don Bosco
18:00
Cartaya Cartaya
Gibraleon A Gibraleon A
18:45
Club Deportivo Les Lions Club Deportivo Li.
Sun 24 Mar
C. Aljaraque B C. Aljaraque B
10:00
N. Molino N. Molino
Team / Points
1 N. Molino CUL 44
2 A. Tartessos B ATL 32
3 San Roque de Lepe B ROQ 27
4 Punta del Caiman C PUN 21
5 C. Aljaraque B CIU 19
6 S. Don Bosco SAL 17
 
7 Club Deportivo Les Lions CLU 17
8 Cartaya CAR 17
9 Gibraleon A GIB 16
10 P. Umbria B PUN 0
11 F. Huelva FUN 0
12 Club Deportivo Japonsport B CLU 0
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook