noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • CD Morell
  • Vilaseca
  • Can Roca 74 UE A
  • UD San Lorenzo
  • UE Avià
  • Ametlla Valles A
  • CD Can Parellada
  • Ud Torredembarra
  • CF Reddis
  • Jesus y Maria
  • Llavaneres
  • Matadepera FC
  • Ce Vilassar Dalt
  • CE Abadessenc
  • Cdc Torreforta
  • Juventud 25 de Septiembre A
  • Lloreda
  • Junior CF
  • Gornal UD
  • C Bellavista Milan
  • Base Roses
  • Ce Olímpic Can Fatjò
Group 4
Sat 07 Mar
Mataronesa Mataronesa
1-2
Masnou A Masnou A
Young Talent Badalona Young Talent Bada.
6-2
Cabrils Cabrils
Ce Vilassar Dalt Ce Vilassar Dalt
3-0
Tiana Tiana
Junior CF Junior CF
0-1
Vilassar Mar B Vilassar Mar B
Sun 08 Mar
Calella Calella
3-1
Pujadas A Pujadas A
Lloreda Lloreda
5-0
La Llantia La Llantia
Santvicenti A Santvicenti A
1-0
Pastrana-Baix Carmel Pastrana-Baix
Premia Dalt Premia Dalt
2-1
FE Montgat FE Montgat
Llavaneres Llavaneres
3-2
La Salut Pere Gol A Salut Pere
Team / Points
1 Vilassar Mar B VIM 63
2 Llavaneres LLA 49
3 Lloreda LLO 48
4 Ce Vilassar Dalt CEV 46
5 Santvicenti A SAN 44
6 Young Talent Badalona YTB 41
7 Junior CF JUN 38
8 Masnou A MAS 37
9 Calella CAL 37
 
10 Cabrils CAB 24
11 Mataronesa MAT 24
12 La Salut Pere Gol A SPG 21
13 Premia Dalt PDA 21
14 FE Montgat MON 20
15 Tiana TIA 20
16 Pastrana-Baix Carmel PBC 18
17 La Llantia LLA 17
18 Pujadas A PUJ 16
Group 7
Sat 07 Mar
Navarcles Navarcles
2-9
Puigreig CE Puigreig CE
UE Avià UE Avià
5-0
Artes FC Artes FC
Castellnou UE Castellnou UE
1-2
Cardona CF Cardona CF
Sant Cugat Esport B B Sant Cugat Esport
1-0
Joanenc B Joanenc B
Navas CE Navas CE
1-1
Natacio Terrassa Natacio Terrassa
Sun 08 Mar
Pirinaica A Pirinaica A
5-0
Fruitosenc FC Fruitosenc FC
Santpedor CF Santpedor CF
3-4
S. Lorenzo B S. Lorenzo B
Viladecavalls CF Viladecavalls CF
4-1
Matadepera B Matadepera B
Sant Pere Nord Sant Pere Nord
1-4
Suria CE Suria CE
Team / Points
1 Pirinaica A PIR 62
2 UE Avià UEA 62
3 Puigreig CE PUI 50
4 Natacio Terrassa NTE 41
5 Sant Cugat Esport B B SAN 41
6 Suria CE SUR 34
7 Matadepera B MAT 34
8 Viladecavalls CF VIL 29
9 Castellnou UE CAS 28
 
10 Artes FC ART 27
11 Navas CE NAV 26
12 Navarcles NAV 26
13 Cardona CF CAR 23
14 Joanenc B JOA 20
15 Sant Pere Nord SPN 19
16 Fruitosenc FC FRU 18
17 S. Lorenzo B SLU 18
18 Santpedor CF SAN 18
Group 12
Sat 07 Mar
Odena Odena
4-0
Ribes A A Ribes A A
Moja AE Moja AE
4-1
Piera Piera
Les Cabanyes A Les Cabanyes A
4-1
Jovenes de les Roquetes Jovenes Roquetes
Sitges B Sitges B
2-1
Masquefa A Masquefa A
Anoia Anoia
2-2
Montserrat Igualada Montserrat
Sun 08 Mar
Riudebitlles Riudebitlles
9-2
La Munia La Munia
CF Begues CF Begues
2-0
Ateneu Igualadí Ateneu Igualadí
Corbera CF Corbera CF
5-2
Carme Carme
AT Vilanova I La Geltru Vilanova Geltru
2-2
La Granada La Granada
Team / Points
1 Moja AE MOJ 55
2 Odena ODE 53
3 Corbera CF CCF 48
4 Piera PIE 47
5 Ribes A A RIB 43
6 Montserrat Igualada MIG 38
7 Sitges B SIT 34
8 CF Begues CFB 33
9 Jovenes de les Roquetes JRO 32
 
10 Les Cabanyes A CAB 32
11 Carme CAR 31
12 La Granada LGR 29
13 Riudebitlles RIU 28
14 Masquefa A MAS 24
15 AT Vilanova I La Geltru ATV 19
16 Ateneu Igualadí ATE 17
17 Anoia ANO 16
18 La Munia MUN 5
Group 13
Sat 07 Mar
Alcarras B Alcarras B
0-0
Alguaire CE Alguaire CE
Arbeca Arbeca
3-1
Aitona CEF Aitona CEF
Sun 08 Mar
Benavent A Benavent A
1-0
Artesa Lleida CF A Artesa Lleida
Sporting de Pinyana CF A Sporting Pinyana
2-1
Alpicat C B B Alpicat C B B
Golmes Golmes
1-3
Almacelles Almacelles
Albages A Albages A
0-3
Soses CF Soses CF
Vilanova de la Barca CF Vilanova Barca
1-1
Rossello CF Rossello CF
Puigvertenc CF Puigvertenc CF
4-2
Tremp Tremp
Pardinyes CF Pardinyes CF
3-2
Alcoletge Alcoletge
Team / Points
1 Pardinyes CF PAR 49
2 Sporting de Pinyana CF A SPA 48
3 Soses CF SOS 47
4 Benavent A BEN 47
5 Alguaire CE ALG 44
6 Alcarras B ALC 42
7 Artesa Lleida CF A ART 33
8 Alcoletge ALC 33
9 Golmes GOL 32
 
10 Alpicat C B B ALP 29
11 Almacelles ALM 27
12 Aitona CEF AIT 26
13 Tremp TRE 26
14 Rossello CF ROS 21
15 Puigvertenc CF PUI 20
16 Vilanova de la Barca CF VIL 20
17 Arbeca ARB 16
18 Albages A ALB 15
Group 14
Sat 07 Mar
Solsona B Solsona B
4-3
Vallfogona de Balaguer Vallfogona
La Seu d' Urgell La Seu d' Urgell
3-4
La Fuliola La Fuliola
Tora Tora
1-1
Torregrossa A Torregrossa A
Sun 08 Mar
Ponts Ponts
4-0
Butsenit A Butsenit A
Vilanova de L'aguda A Vilanova L'aguda
2-2
Pobla de Segur Pobla de Segur
Tremp Tremp
3-0
Oliana Oliana
Tornabous Tornabous
3-4
Organya Organya
Bellcairenc Bellcairenc
0-1
Bellpuig Bellpuig
Ivars de Urgel A Ivars de Urgel A
0-2
Gerard Gatell A.E. Gerard Gatell A.E.
Team / Points
1 Organya ORG 55
2 Bellpuig BLL 46
3 Ponts PON 46
4 Gerard Gatell A.E. GER 44
5 La Seu d' Urgell LAS 39
6 Torregrossa A TOR 36
7 Pobla de Segur PDS 36
8 Tremp TRE 35
9 Oliana OLI 33
 
10 Solsona B SOL 27
11 Vilanova de L'aguda A VIL 27
12 Tora TOR 26
13 Bellcairenc BEL 26
14 Butsenit A BUT 24
15 Ivars de Urgel A IUR 23
16 Vallfogona de Balaguer VDB 22
17 Tornabous TOR 22
18 La Fuliola LFU 12
Group 15
Sat 07 Mar
Cistella CF Cistella CF
2-1
Bisbalenc Bisbalenc
Borrassa FC Borrassa FC
1-0
Roses Roses
Vila-Sacra A Vila-Sacra A
3-3
Sant Pere Pescador FC Sant Pere Pescador
Sun 08 Mar
Llers Llers
-
Navata Navata
Bellcaire 2012 Bellcaire 2012
1-3
Begur CF Begur CF
Base Roses Base Roses
2-1
Vilamalla Vilamalla
Cadaqués Cadaqués
1-2
Portbou Portbou
Bascara A Bascara A
1-0
Pals Atletic Pals Atletic
Verges Verges
1-2
Torroella Torroella
Team / Points
1 Torroella TRL 55
2 Begur CF BEG 46
3 Roses RSS 44
4 Bisbalenc BSB 44
5 Portbou POR 43
6 Cistella CF CIS 31
7 Verges VER 27
8 Borrassa FC BOR 26
9 Bellcaire 2012 BEL 25
 
10 Sant Pere Pescador FC SAN 24
11 Navata NAV 24
12 Vila-Sacra A VSA 23
13 Pals Atletic PAT 23
14 Bascara A BAS 22
15 Cadaqués CAD 21
16 Vilamalla VLM 21
17 Base Roses BRS 15
18 Llers LLE 0
Group 16
Sat 07 Mar
Tordera Tordera
4-2
Sauleda Sauleda
Sils La Selva Sils La Selva
1-2
Farners B Farners B
Arbucies CF Arbucies CF
0-1
Cal Aguido Cal Aguido
Hostalric Hostalric
2-0
Sant Pol B Sant Pol B
Sun 08 Mar
Sporting-Vidrerenca Sporting-Vidrerenc
4-2
Caldes Malavella UE Caldes Malavella
Vilartagues Vilartagues
0-1
Palafrugell CF Palafrugell CF
Lloret B Lloret B
8-2
Celra A Celra A
Quart B Quart B
2-2
Calonge Calonge
La Batllòria A La Batllòria A
3-1
Aro CE Aro CE
Team / Points
1 Tordera TOR 57
2 Palafrugell CF PAL 52
3 Cal Aguido CAG 48
4 Calonge CAL 43
5 Sporting-Vidrerenca SVI 41
6 Aro CE ARO 38
7 Sils La Selva SIL 35
8 Arbucies CF ARB 34
9 Caldes Malavella UE CAL 30
 
10 Hostalric HOS 30
11 Farners B FAR 29
12 Quart B QUA 29
13 La Batllòria A BAT 29
14 Vilartagues VIL 28
15 Sant Pol B SPO 21
16 Lloret B LLO 18
17 Sauleda SAU 15
18 Celra A CEL 5
526

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook