noscript image
  • San Agustin B
  • Santoña A
  • Nueva Montaña A
  • Peña Revilla A
  • Monte B
  • Vimenor C
  • Nueva Montaña B
  • Santillana A
  • Monte E
  • Santoña B
  • Bezana B
  • Calasanz C
  • Arenas de Frajanas B
  • Entrambasaguas A
  • Marina Sport C
  • Estrella Roja A
  • Club Bansander C
  • Colindres B
  • Monte C
  • Bezana E
  • Colindres C
  • Amistad Sniace C
Group 4
Sat 23 Mar
Peña Lachicoria Peña Lachicoria
10:00
Monte C Monte C
Milinde Reocin D Milinde Reocin D
10:30
Esclavas Esclavas
Bezana C Bezana C
15:00
Cervantes B Cervantes B
B La Encina B La Encina
17:00
Racing Feminas B Racing Feminas B
Sun 24 Mar
Marina Sport D Marina Sport D
10:30
Calasanz D Calasanz D
San Agustin B San Agustin B
12:45
Nueva Montaña A Nueva Montaña A
Team / Points
1 Nueva Montaña A MON 49
2 Marina Sport D MAR 46
3 San Agustin B SAG 43
4 Peña Lachicoria PLA 42
5 Bezana C BEZ 40
6 Milinde Reocin D MIL 26
7 España de Cueto B ESP 26
 
8 Cervantes B CER 23
9 B La Encina ENC 21
10 Esclavas ESC 16
11 Calasanz D CAL 16
12 Racing Feminas B RAC 13
13 Monte C MON 0
Group 5
Sat 23 Mar
Colindres E Colindres E
11:30
Peña Paco Liaño A Peña Paco Liaño
San Agustin C San Agustin C
12:00
Nueva Montaña B Nueva Montaña B
Peña Revilla A Peña Revilla A
15:30
Bezana D Bezana D
Castroverde Castroverde
17:00
Atrium Atrium
Sun 24 Mar
Agora E Agora E
09:30
Cervantes B Cervantes B
Monte D Monte D
10:00
El Muelle El Muelle
Racing Feminas A Racing Feminas A
11:00
Calasanz C Calasanz C
Team / Points
1 Peña Revilla A PRE 54
2 Castroverde CAS 52
3 Cervantes B CER 48
4 El Muelle MUE 40
5 Peña Paco Liaño A PPL 39
6 San Agustin C AGU 36
7 Bezana D BEZ 36
 
8 Racing Feminas A CRF 29
9 Agora E AGO 25
10 Monte D MON 16
11 Nueva Montaña B NMO 14
12 Calasanz C CAL 12
13 Colindres E COL 8
14 Atrium ATR 7
Group 6
Sat 23 Mar
Colindres D Colindres D
09:00
Guarnizo C Guarnizo C
Velarde C Velarde C
11:00
Revilla B Revilla B
Santoña C Santoña C
12:00
Peña Paco Liaño B Peña Paco Liaño
Monte E Monte E
13:00
Nueva Montaña C Nueva Montaña C
Bezana E Bezana E
15:00
Um Escobedo B Um Escobedo B
Sun 24 Mar
La Marisma B La Marisma B
09:30
Villaescusa B Villaescusa B
Agora D Agora D
09:30
Arenas de Frajanas B Arenas Frajanas
Team / Points
1 Agora D AGO 60
2 Nueva Montaña C NMO 60
3 Santoña C SAN 57
4 Colindres D COL 41
5 Revilla B REV 39
6 Villaescusa B VIL 34
7 Monte E MON 25
 
8 Arenas de Frajanas B FRA 22
9 Guarnizo C GUA 22
10 La Marisma B MAR 22
11 Velarde C VEL 16
12 Peña Paco Liaño B PPL 16
13 Um Escobedo B ESC 7
14 Bezana E BEZ 4
Group 7
Sat 23 Mar
Colindres C Colindres C
09:00
Ramales B Ramales B
Samano B Samano B
09:15
Arenas de Frajanas C Arenas Frajanas
La Marisma C La Marisma C
09:30
Ampuero B Ampuero B
Marina de Cudeyo A Marina Cudeyo
10:30
Agora C Agora C
Entrambasaguas A Entrambasaguas A
11:00
Guarnizo B Guarnizo B
Sun 24 Mar
Escobedo Escobedo
10:00
Solares Medio-Cudeyo D Solares
Team / Points
1 Escobedo ESC 55
2 Arenas de Frajanas C ARE 48
3 La Marisma C MAR 40
4 Guarnizo B CDG 39
5 Solares Medio-Cudeyo D SMC 36
6 Ramales B RAM 28
7 Marina de Cudeyo A MCU 25
 
8 Colindres C COL 23
9 Agora C AGO 20
10 Samano B SAM 19
11 Entrambasaguas A ENT 16
12 Santoña B SAN 8
13 Ampuero B AMP 4
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook