noscript image
  • Joinville
  • ASA Arapiraquense
  • Salgueiro
  • Boavista SC
  • Ituano
  • América RN
  • Tupi
  • Ríver
  • Campinense
  • Coruripe
  • Caxias do Sul
  • Santos AP
  • Rio Branco Acre
  • Moto Club MA
  • Aparecidense
  • Maringá
  • Portuguesa RJ
  • Jacuipense
  • Anapolina
  • Ferroviária
  • São Raimundo RR
  • Caldense

Standings

Group 1 Pts PG W D L GF GA DIFF
Legend
Next round
Possible Next Round
1 Barcelona RO Barcelona RO
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fast Clube Fast Clube
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rio Branco Acre Rio Branco Acre
0 0 0 0 0 0 0 0
4 São Raimundo RR São Raimundo RR
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 2 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Galvez EC Galvez EC
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Manaus Manaus
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Real Ariquemes Real Ariquemes
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Santos AP Santos AP
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 3 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Atlético Roraima Atlético Roraima
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Moto Club MA Moto Club MA
0 0 0 0 0 0 0 0
3 SAO Raimundo EC SAO Raimundo EC
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ypiranga AP Ypiranga AP
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 4 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Bragantino PA Bragantino PA
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Floresta EC Floresta EC
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ríver Ríver
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Santa Cruz RN Santa Cruz RN
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 5 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Altos Altos
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Central SC Central SC
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maranhão Maranhão
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Atlético Cearense Atlético Cearense
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 6 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 América PE América PE
0 0 0 0 0 0 0 0
2 América RN América RN
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bahia de Feira Bahia de Feira
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Serrano PB Serrano PB
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 7 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Acadêmica Acadêmica
0 0 0 0 0 0 0 0
2 ASA Arapiraquense ASA Arapiraquense
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Campinense Campinense
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jacuipense Jacuipense
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 8 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Coruripe Coruripe
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fluminense Feira Fluminense Feira
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Salgueiro Salgueiro
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sergipe Sergipe
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 9 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Aparecidense Aparecidense
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gurupi Gurupi
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Itabaiana Itabaiana
0 0 0 0 0 0 0 0
4 SD Juazeirense SD Juazeirense
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 10 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Corumbaense Corumbaense
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Iporá Iporá
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Palmas FR Palmas FR
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sinop FC Sinop FC
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 11 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Anapolina Anapolina
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Operário MS Operário MS
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Patrocinense Patrocinense
0 0 0 0 0 0 0 0
4 União União
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 12 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Caldense Caldense
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Portuguesa RJ Portuguesa RJ
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sobradinho Sobradinho
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vitória ES Vitória ES
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 13 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Brasiliense Brasiliense
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ituano Ituano
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Serra FC Serra FC
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Trabalhadores Trabalhadores
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 14 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Hercílio Luz Hercílio Luz
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Itaborai Itaborai
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Novorizontino Novorizontino
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tupi Tupi
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 15 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 Boavista SC Boavista SC
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brusque Brusque
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Foz do Iguaçu Foz do Iguaçu
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gaúcho Gaúcho
0 0 0 0 0 0 0 0
Group 16 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 CA Tubarão CA Tubarão
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Caxias do Sul Caxias do Sul
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Cianorte Cianorte
0 0 0 0 0 0 0 0
4 São Caetano São Caetano
0 0 0 0 0 0 0 0
Grupo 17 Pts PG W D L GF GA DIFF
1 EC Avenida EC Avenida
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ferroviária Ferroviária
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maringá Maringá
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Joinville Joinville
0 0 0 0 0 0 0 0

Follow BeSoccer on Facebook