noscript image
  • La Canyada
  • V. Hercules B
  • Sra. Pilar C
  • C. Segura A
  • J. Comenius B
  • La Salle B
  • Colegio Cumbres
  • NS Pilar B
  • Alzira
  • Chelva A
  • Futur Vilamarxant
  • Castalla
  • Horadada
  • Benissa A
  • Antonio Abad B
  • Spsan Vicente Hercules A
  • Villena A
  • Maristas Valencia B
  • Albatera A
  • Puçol A
  • La Nucia A
  • Castell D'alaquas A
Group 1
Fri 22 Mar
Tavernes Blanques A Tavernes Blanques
19:30
NS Pilar B NS Pilar B
Nuestra Señora del Socorro Nuestra Señora S.
20:00
Domus Domus
Sat 23 Mar
Club Deportivo Lopez Rosat Club Deportivo Lo.
17:00
Alzira Alzira
Picassent B Picassent B
20:00
Maristas Valencia C Maristas Valencia
Sun 24 Mar
Luis Vives Valencia A Luis Vives Valenc.
16:30
La Salle B La Salle B
Tue 26 Mar
Colegio Cumbres Colegio Cumbres
19:30
Riba Roja Virolla B Riba Roja Virolla
Team / Points
1 NS Pilar B NUE 49
2 Colegio Cumbres COL 40
3 Tavernes Blanques A TAV 39
4 Alzira ALZ 35
5 Nuestra Señora del Socorro NUE 29
6 Maristas Valencia C MAR 25
7 La Salle B SAL 21
 
8 Luis Vives Valencia A LUI 20
9 Picassent B PIC 20
10 Castell D'alaquas A CAS 19
11 Club Deportivo Lopez Rosat CLU 17
12 Domus DOM 6
13 Riba Roja Virolla B RIB 5
Group 2
Fri 22 Mar
La Salle B La Salle B
18:45
J. Comenius B J. Comenius B
Futur Vilamarxant Futur Vilamarxant
20:30
Chelva A Chelva A
Sat 23 Mar
Maristas Valencia B Maristas Valencia
09:00
La Canyada La Canyada
Puçol A Puçol A
09:30
Esclavas Sc A Esclavas Sc A
Sun 24 Mar
Sra. Pilar C Sra. Pilar C
-
Santa Ana Skoda Jrvalle B Santa Skoda Jrval.
Tue 26 Mar
Castillo de Requena A Castillo Requena
21:00
Siete Aguas Siete Aguas
Team / Points
1 Maristas Valencia B MAR 40
2 Chelva A CHE 39
3 Futur Vilamarxant FUT 37
4 La Canyada CAN 36
5 Esclavas Sc A ESC 32
6 Puçol A PUC 26
7 Sra. Pilar C NUE 18
 
8 Castillo de Requena A CAS 16
9 Antonio Abad B SAL 15
10 J. Comenius B JUA 11
11 La Salle B SAL 8
12 Siete Aguas SIE 4
13 Santa Ana Skoda Jrvalle B SAN 0
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook