noscript image
  • S. Manises A
  • Alqueries A
  • Vallbonense A
  • Torrevieja A
  • Rayo Ibense A
  • Puzol B
  • Aspe
  • Contaudit A.
  • G. Caliche A
  • San Vicente C
  • S. Alicante A
  • Albatera
  • Albuixech
  • La Eliana A
  • Serranos B
  • Sueca A
  • Torrevieja B
  • Malvarrosa A
  • Imposibles B
  • S. Guardamar
  • Segorbe
  • Peñiscola
Group 2
Tue 12 Mar
Drac Castellon B Drac Castellon B
5-0
Fomento Castellon B Fomento Castellon
Fri 15 Mar
Joventut Almassora Joventut Almassora
1-8
Rafalafena de Castellón B Rafalafena
Sat 16 Mar
Les Palmes de Castello A Palmes Castello
10-1
Vila Real B Vila Real B
UE Ripolles A UE Ripolles A
0-10
Promesas Castalia B Promesas Castalia
Sun 17 Mar
Jubelama de Castellon B Jubelama Castellon
1-1
San Lorenzo de Castellón A Lorenzo Castellón
Thu 21 Mar
O. Castello A O. Castello A
0-7
Almazora B Almazora B
Sat 23 Mar
Burriana S. C Burriana S. C
1-8
San Pedro B San Pedro B
Benicarlo Base Futbol C Benicarlo Base Fu.
1-5
Roda D Roda D
Team / Points
1 Roda D ROD 59
2 Promesas Castalia B PRO 55
3 Rafalafena de Castellón B RAF 52
4 San Pedro B PED 51
5 Almazora B ALM 43
6 Jubelama de Castellon B JDC 42
7 Les Palmes de Castello A PAL 41
8 San Lorenzo de Castellón A LOR 39
 
9 Drac Castellon B DRA 32
10 Benicarlo Base Futbol C BEN 23
11 Burriana S. C BUR 23
12 Vila Real B ESP 23
13 Joventut Almassora JAL 20
14 O. Castello A OLI 17
15 Fomento Castellon B FOM 9
16 UE Ripolles A RIP 4
Group 3
Sat 23 Mar
Vilavella A Vilavella A
1-0
Nules B Nules B
Platges de Moncofa Platges Moncofa
2-4
Andiamo Vila-Real A Andiamo Vila-Real
Vall de Uxó C Vall de Uxó C
2-4
R. Onda A R. Onda A
Betxi Betxi
1-4
La Vall B La Vall B
Jerica A Jerica A
3-2
Xilxes A Xilxes A
Esportiu Vila Real C Esportiu Vila Real
1-3
Faura Faura
Segorbe Segorbe
1-1
Alqueries A Alqueries A
Team / Points
1 Faura FAU 52
2 La Vall B CLU 47
3 Segorbe SEG 43
4 Jerica A JER 43
5 R. Onda A RAC 41
6 Altura A ALT 40
7 Vilavella A VIL 33
8 Nules B NUL 32
 
9 Betxi BET 31
10 Alqueries A ALQ 26
11 Esportiu Vila Real C ESP 22
12 Andiamo Vila-Real A AND 16
13 Platges de Moncofa PLA 11
14 Xilxes A XIL 11
15 Vall de Uxó C VAL 9
Group 4
Sat 23 Mar
Torrefiel Athletic B Torrefiel Athletic
2-0
Atletico Moncadense A Atletico
Santa Barbara Platges D´alb Santa Barbara Pla.
3-2
Vinalesa A Vinalesa A
Albalat A Albalat A
3-1
Acero C Acero C
E. San Jose D E. San Jose D
1-0
Meliana A Meliana A
Sun 24 Mar
Puzol B Puzol B
0-3
Contaudit A. Contaudit A.
Sagunto B Sagunto B
7-1
Albuixech Albuixech
Museros Museros
1-2
Alboraya D Alboraya D
Rafelbuñol Rafelbuñol
7-0
Massamagrell Massamagrell
Team / Points
1 Rafelbuñol RAF 60
2 Acero C ACE 58
3 E. San Jose D ESJ 51
4 Contaudit A. CON 49
5 Albalat A ALB 41
6 Santa Barbara Platges D´alb SAN 38
7 Atletico Moncadense A ATL 34
8 Vinalesa A VIN 32
 
9 Sagunto B SAG 31
10 Meliana A MEL 29
11 Alboraya D ALB 22
12 Puzol B PUZ 21
13 Torrefiel Athletic B TOR 21
14 Albuixech ALB 16
15 Massamagrell LOR 7
16 Museros MUS 5
Group 8
Sat 23 Mar
Evangelico Evangelico
4-1
Imposibles B Imposibles B
At. Ciudad Paiporta A Ciudad Paiporta
2-5
Bº La Luz Xirivella C Xirivella
J. Picanya B J. Picanya B
4-1
Deportes Jucar 'a' Deportes Jucar
Sun 24 Mar
El Rumbo B El Rumbo B
3-0
Mislata B Mislata B
Ciutat Valencia C Ciutat Valencia C
4-3
Collvert Collvert
Turia B Turia B
2-2
Zafranar B Zafranar B
Mislata Unión de Fútbol B Mislata Unión F.
6-0
Fonteta B Fonteta B
Xirivella B Xirivella B
5-0
Inter San Jose E Inter San Jose E
Team / Points
1 Bº La Luz Xirivella C XIR 63
2 Mislata Unión de Fútbol B MIS 55
3 At. Ciudad Paiporta A ACP 49
4 Collvert COL 49
5 J. Picanya B JUV 44
6 Fonteta B FON 40
7 Xirivella B XIR 29
8 Imposibles B IMP 29
 
9 Inter San Jose E INT 28
10 Mislata B MIS 28
11 Ciutat Valencia C CVC 27
12 Zafranar B ZAF 27
13 Evangelico EVA 22
14 Turia B TUR 15
15 El Rumbo B RUM 13
16 Deportes Jucar 'a' DEP 11
Group 10
Sat 23 Mar
Sueca A Sueca A
1-1
Atletico Sedavi A Atletico Sedavi A
Benifaio A Benifaio A
0-5
B. Alfafar B. Alfafar
Silla C Silla C
2-1
Sollana Sollana
Carcaixent C Carcaixent C
4-3
Algemesí CF Algemesí CF
Almusafes Almusafes
1-1
Mancomunitat Mancomunitat
Sun 24 Mar
Levante Albal A Levante Albal A
-
Catarroja B Catarroja B
Alginet B Alginet B
16:00
Picassent B Picassent B
Catarroja A Catarroja A
1-1
B. Fabara B B. Fabara B
Team / Points
1 Almusafes ALM 57
2 Mancomunitat MAN 50
3 Atletico Sedavi A ATL 45
4 B. Fabara B UNI 43
5 Alginet B ALG 39
6 B. Alfafar BAL 39
7 Catarroja A UNI 34
8 Carcaixent C CAR 30
 
9 Sueca A SUE 27
10 Algemesí CF ALG 25
11 Benifaio A BEN 24
12 Picassent B PIC 17
13 Silla C SIL 13
14 Levante Albal A LEV 8
15 Sollana SOL 4
16 Catarroja B FBC 0
Group 11
Sat 23 Mar
Beniopa A Beniopa A
1-0
Villalonga Villalonga
Sport Base Ontinyent A Sport Base Ontiny.
4-2
Portuarios Disarp B Portuarios Disarp
C. Gerres A C. Gerres A
2-5
Daimus A Daimus A
Llutxent Llutxent
16:00
Oliva B Oliva B
Gandia B Gandia B
3-1
Rotova A Rotova A
La Font D'encarros A Font D'encarros
1-4
Miramar A Miramar A
Sun 24 Mar
Agullent Agullent
-
Conde Conde
Team / Points
1 Miramar A MIR 52
2 Daimus A DAI 48
3 Oliva B OLI 45
4 La Font D'encarros A FON 42
5 Villalonga VIL 37
6 Sport Base Ontinyent A SPO 34
7 Portuarios Disarp B POR 32
8 Conde CON 31
 
9 Beniopa A BEN 31
10 Rotova A ROT 25
11 Real de Gandia A REA 21
12 Gandia B GAN 20
13 C. Gerres A CAS 11
14 Llutxent LLU 10
15 Agullent AGU 4
Group 12
Sat 23 Mar
Carlet A Carlet A
0-2
Llosa A Llosa A
L'olleria A L'olleria A
1-1
Vallada Vallada
Alberic Promeses B Alberic Promeses
1-2
Bocairente B Bocairente B
Aielo Aielo
0-6
Atzeneta UE A Atzeneta UE A
Ciutat de Xátiva Cfb A Ciutat Xátiva
3-1
Dragon Force B Dragon Force B
Sun 24 Mar
Ayorense Ayorense
1-5
Enguera Enguera
Esport Base Moixent Esport Base Moixe.
2-0
Ciutat D'alzira Futbol Base Ciutat D'alzira F.
Team / Points
1 Atzeneta UE A ATZ 50
2 Llosa A LLO 48
3 Esport Base Moixent ESP 45
4 Enguera ENG 44
5 Carlet A CAR 41
6 Trujillo La Pobla Llarga A TRU 38
7 Bocairente B BOC 36
8 Ayorense AYO 33
 
9 Vallada VAL 29
10 Ciutat D'alzira Futbol Base CIU 24
11 Aielo AIE 18
12 Ciutat de Xátiva Cfb A CIU 16
13 Dragon Force B DRA 14
14 L'olleria A LOL 6
15 Alberic Promeses B ALB 5
Group 17
Sat 23 Mar
Carrus Ilicitana C Carrus Ilicitana
3-1
Dolores Dolores
Bonavista B Bonavista B
1-6
Sporting de San Fulgencio A Sporting Fulgencio
Albatera Albatera
2-1
Crevillente Crevillente
Celtic Elche D Celtic Elche D
0-1
Esportiva Il Licitana Raval Esportiva Licitana
Sun 24 Mar
Altet Altet
-
Elche Élite A Elche Élite A
Intangco B Intangco B
18-0
Torrevieja B Torrevieja B
Elche Dream A Elche Dream A
2-0
Ciutat D'elx Racing B Ciutat D'elx Raci.
Team / Points
1 Intangco B INT 43
2 Esportiva Il Licitana Raval ESP 42
3 S. Guardamar SPO 39
4 Celtic Elche D CEL 39
5 Crevillente CRE 39
6 Elche Dream A ELC 36
7 Ciutat D'elx Racing B CIU 34
8 Dolores DOL 30
 
9 Carrus Ilicitana C CAR 29
10 Altet ALT 28
11 Albatera ALB 26
12 Sporting de San Fulgencio A SPO 24
13 Bonavista B BON 6
14 Torrevieja B TOR 3
15 Elche Élite A ELC 0
642

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook