noscript image
  • Don Bosco B
  • Imposibles A
  • Benicalap A
  • T. Levante C
  • Massanassa A
  • Avant Aldaia B
  • Sedavi B
  • Levante C
  • Juventud Picanya A
  • Zafranar A
  • UD Paterna A
  • La Eliana A
  • Quart de Poblet B
  • Malvarrosa B
  • Betera B
  • Mislata B
  • Avant Aldaia C
  • E-1 Valencia C
  • Tavernes Blanques C
  • La Eliana B
  • Atl. Amistat C
  • Sedavi C
Group 1
Sat 23 Mar
Tavernes Blanques C Tavernes Blanques
9-0
Albuixech Albuixech
Caxton College A Caxton College A
1-2
Acero B Acero B
La Pobla Farnals La Pobla Farnals
6-1
Museros B Museros B
Sun 24 Mar
Canet B Canet B
10:00
Ciutat de Valencia B Ciutat Valencia
Rafelbuñol A Rafelbuñol A
10:00
Foios Atl. Foios Atl.
Malvarrosa B Malvarrosa B
10:30
Puzol A Puzol A
Faura Faura
10:30
Contaudit Almassera C Contaudit
Sagunto B Sagunto B
12:30
Biensa B Biensa B
Team / Points
1 Acero B ACE 63
2 Puzol A PUZ 55
3 Foios Atl. FOI 52
4 La Pobla Farnals POB 51
5 Faura FAU 37
6 Caxton College A CAX 37
7 Museros B MUS 36
8 Sagunto B SAG 36
 
9 Ciutat de Valencia B CIU 35
10 Canet B FUT 25
11 Malvarrosa B MAL 19
12 Rafelbuñol A RAF 17
13 Tavernes Blanques C TAV 16
14 Contaudit Almassera C CON 12
15 Biensa B BIE 5
16 Albuixech ALB 4
Group 9
Sat 23 Mar
Puzol B Puzol B
3-1
Vallbonense C Vallbonense C
C.D. Massamagrell B C.D. Massamagrell
3-0
Villar B Villar B
Betera D Betera D
1-4
Cracks D Cracks D
La Eliana A La Eliana A
6-0
Torrent Torrent
Sporting Benimaclet B Sporting
1-1
Ribarroja C Ribarroja C
Paterna B Paterna B
2-0
Vilamarxant Vilamarxant
Godella B Godella B
1-0
Atletico Moncadense C Atletico
Team / Points
1 C.D. Massamagrell B MAS 58
2 La Eliana A ELI 54
3 Godella B GOD 54
4 Ribarroja C RIB 44
5 Villar B VIL 40
6 Torrent TOR 36
7 Atletico Moncadense C ATL 32
8 Vilamarxant VIL 29
 
9 Cracks D CRA 25
10 Vallbonense C VAL 24
11 Puzol B PUZ 21
12 Paterna B PAT 14
13 Marines A MAR 10
14 Betera D BET 6
15 Sporting Benimaclet B SPO 4
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook