noscript image
  • Calpe
  • Algemesí C.F.
  • CD Olímpic B
  • CF Chiva
  • Xeraco
  • Historics de Valencia
  • Cox
  • Sp. Villena
  • Cd Altura
  • Los Silos A
  • Onda B
  • Xilxes
  • Sp. Saladar
  • Faura
  • Torrevieja CF
  • Andiamo Vila Real
  • Vinroma
  • El Rumbo A
  • J. Manisense B
  • Bigastro
  • Orba
  • Senyera
Group 1
Fri 22 Mar
Atzeneta A Atzeneta A
1-2
CF Villafranca CF Villafranca
Chert Chert
3-1
Vinroma Vinroma
Cinctorra Cinctorra
4-2
Salsadella Salsadella
Sat 23 Mar
Benasal Benasal
10:30
Calig Calig
Vall D'Alba Vall D'Alba
11:00
Tirig Tirig
Vilanova D'Alcolea Vilanova D'Alcolea
15:00
Peñiscola Peñiscola
Sun 24 Mar
E. Rosell E. Rosell
17:00
Albocacer Albocacer
Team / Points
1 Calig CAL 60
2 Chert CHE 53
3 Vall D'Alba VAL 47
4 Peñiscola PEN 45
5 Salsadella SAL 39
6 Atzeneta A ATZ 36
7 Benlloch A CLU 31
8 Vinroma VIN 30
 
9 E. Rosell ESP 30
10 Vilanova D'Alcolea VIL 28
11 Benasal BEN 22
12 Albocacer ALB 18
13 Cinctorra CIN 16
14 Tirig TIR 13
15 CF Villafranca CLU 12
Group 2
Wed 13 Mar
Fomento Castellón Fomento Castellón
6-0
Drac Cast. Drac Cast.
Thu 14 Mar
San Agustin de Castellón Agustin Castellón
3-0
Beniganim B Beniganim B
Sun 17 Mar
CF Juventut Almassora Juventut Almassora
2-2
Almazora B Almazora B
Thu 21 Mar
San Lorenzo de Castellón Lorenzo Castellón
5-2
Les Palmes De Castello Palmes Castello
Fri 22 Mar
CD Roda B CD Roda B
8-1
Burriana B Burriana B
CD Ribera CD Ribera
5-1
Ribesalbes A Ribesalbes A
Sat 23 Mar
Balomp. La Cueva Balomp. La Cueva
10:00
L´Alcora B L´Alcora B
Rayo Oropesino Rayo Oropesino
16:00
Orpesa B Orpesa B
Team / Points
1 San Lorenzo de Castellón LOR 62
2 Rayo Oropesino RYO 54
3 L´Alcora B LAL 53
4 CD Roda B ROD 52
5 Balomp. La Cueva BLC 49
6 CF Juventut Almassora JAS 38
7 Burriana B BUR 38
8 Fomento Castellón FCA 37
 
9 Les Palmes De Castello PDC 34
10 Almazora B ALM 32
11 San Agustin de Castellón SAC 28
12 Drac Cast. DRA 25
13 CD Ribera CDR 23
14 Beniganim B BEN 15
15 Orpesa B ORP 11
16 Ribesalbes A RIB 7
Group 3
Fri 22 Mar
E. Vila Real B E. Vila Real B
1-1
Almenara Atl. B Almenara Atl. B
Sat 23 Mar
Alqueries B Alqueries B
16:00
Jerica B Jerica B
Primer Moli Castello Primer Moli Caste.
16:30
A. Caudiel A. Caudiel
Huracan Vila Real A Huracan Vila Real
17:00
La Vilavella La Vilavella
Benicato Benicato
18:00
Faura Faura
Sun 24 Mar
Xilxes Xilxes
17:00
Cd Altura Cd Altura
Viver Viver
17:00
Andiamo Vila Real Andiamo Vila Real
At. Gilet At. Gilet
17:00
Onda B Onda B
Team / Points
1 Onda B OND 64
2 Xilxes XIL 58
3 Viver VIV 55
4 E. Vila Real B EVR 47
5 Almenara Atl. B ALM 46
6 Cd Altura CDA 39
7 Alqueries B ALQ 39
8 La Vilavella VIL 34
 
9 At. Gilet ATL 33
10 Faura FAU 31
11 Andiamo Vila Real AND 31
12 Benicato BEN 29
13 A. Caudiel CLU 18
14 Huracan Vila Real A HVR 16
15 Primer Moli Castello SPO 9
16 Jerica B JER 0
Group 8
Sat 23 Mar
UE La Mancomunitat Mancomunitat
17:00
Ciutat D'Alzira Futbol Base Ciutat D'Alzira F.
Guadassuar Guadassuar
17:30
Albal Albal
Vall Alcalans Vall Alcalans
18:30
Sueca Utd Sueca Utd
Sun 24 Mar
Esperanza Esperanza
11:00
Beniparrell Beniparrell
C Albalat de La Ribera Albalat Ribera
17:30
O. Alcàsser O. Alcàsser
C. Paiporta C. Paiporta
17:45
Picassent B Picassent B
Almussafes B Almussafes B
19:00
Sollana A Sollana A
Team / Points
1 Algemesí C.F. ALG 66
2 Ciutat D'Alzira Futbol Base CIU 60
3 Guadassuar GUA 48
4 Almussafes B ALM 38
5 Beniparrell BEN 35
6 C. Paiporta CIU 32
7 Esperanza ESP 30
8 Albal ALB 29
 
9 O. Alcàsser OLY 29
10 UE La Mancomunitat UEM 25
11 Sollana A SOL 22
12 Picassent B PIC 22
13 C Albalat de La Ribera ALB 18
14 Vall Alcalans ALC 17
15 Sueca Utd SUE 0
Group 9
Sat 23 Mar
Senyera Senyera
16:30
L'Alcúdia B L'Alcúdia B
Genoves Genoves
17:00
Carcer Carcer
Carlet Carlet
18:15
Rafelguaraf Rafelguaraf
Sun 24 Mar
Fenollet Fenollet
-
Sumacarcer A Sumacarcer A
UD Carcaixent B UD Carcaixent B
16:30
Font de la Figuera CF Font Figuera
Manuel-Ènova Manuel-Ènova
16:45
Anna Anna
Wed 27 Mar
Dragon Force A Dragon Force A
20:00
UD Castellonense B Castellonense
Team / Points
1 UD Carcaixent B CAR 50
2 UD Castellonense B UDC 46
3 Vallada VAL 42
4 Font de la Figuera CF FDF 40
5 L'Alcúdia B LAL 38
6 Senyera SEN 37
7 Carcer CAR 22
8 Manuel-Ènova EMF 21
 
9 Genoves GEN 21
10 Carlet CAR 16
11 Dragon Force A DRA 16
12 Rafelguaraf RAF 15
13 Anna ANN 12
14 Fenollet FEN 0
15 Sumacarcer A SUM 0
Group 10
Fri 22 Mar
Onil Onil
3-1
Aielo Aielo
Sat 23 Mar
Racing Xativa A Racing Xativa A
17:00
Bocairente Bocairente
L'Olleria B L'Olleria B
18:15
Castalla Castalla
Sun 24 Mar
Atlètic Llutxent Atlètic Llutxent
16:30
Canals B Canals B
Agullent Agullent
17:00
Beniarres Beniarres
Banyeres UE Banyeres UE
17:00
CD Olímpic B CD Olímpic B
Rayo Ibense B Rayo Ibense B
19:15
Albaidense Albaidense
Team / Points
1 Rayo Ibense B RAY 60
2 Castalla CAS 52
3 Agullent AGU 48
4 Racing Xativa A XAT 46
5 Bocairente BOC 45
6 Beniarres BEN 37
7 Onil ONI 35
8 Aielo AIE 32
 
9 Albaidense ALB 28
10 Canals B CAN 22
11 L'Olleria B OLL 22
12 Atlètic Llutxent ALL 19
13 CD Olímpic B OLI 16
14 Banyeres UE BNY 15
15 Biarense A BIA 5
Group 11
Sat 23 Mar
Daimus A Daimus A
16:30
Real Safor Real Safor
Benirredra Benirredra
18:30
Gandia Gandia
Sun 24 Mar
Castello de Les Gerres Castello Gerres
11:00
La Valldigna A La Valldigna A
Ath. La Vall Ath. La Vall
16:30
Simat Simat
Bellreguard Bellreguard
17:00
Rotova A Rotova A
El Verger El Verger
17:00
CD Conde CD Conde
Xeraco Xeraco
17:00
Gandia A Gandia A
Villalonga Villalonga
17:30
Orba Orba
Team / Points
1 Gandia GAN 53
2 Orba ORB 52
3 Xeraco XER 51
4 El Verger VER 48
5 Bellreguard BEL 44
6 Real Safor RSA 40
7 Benirredra BEN 38
8 Gandia A GAN 35
 
9 Daimus A DAI 35
10 Ath. La Vall ATH 32
11 Villalonga VIL 30
12 Rotova A ROT 26
13 Simat SIM 23
14 La Valldigna A BEN 14
15 CD Conde CDC 12
16 Castello de Les Gerres CLG 12
Group 12
Fri 22 Mar
Xixona E. Xixona E.
3-3
CF Benitachell CF Benitachell
Sat 23 Mar
Beniarbeig CF Beniarbeig CF
16:00
FB Teulada Moraira Teulada Moraira
Foietes de Benidorm Foietes Benidorm
18:30
Monnegre de Mutxamel A Monnegre Mutxamel
Sporting Campello A Sporting Campello
18:30
Calpe Calpe
Sun 24 Mar
Jove Español San Vicente B Jove Español Vic.
-
Callosa Callosa
Intercity Sant Joan D'Alaca Intercity Sant Jo.
16:00
Alfaz del Pi Alfaz del Pi
Moraira Moraira
16:30
Villajoyosa B Villajoyosa B
Team / Points
1 Calpe CAL 54
2 Atletico Jonense A ATL 52
3 Intercity Sant Joan D'Alaca ISJ 48
4 Callosa CAL 38
5 FB Teulada Moraira TMO 38
6 Foietes de Benidorm FDB 36
7 Alfaz del Pi ALF 35
8 Monnegre de Mutxamel A MON 30
 
9 Moraira MOR 26
10 CF Benitachell CFB 22
11 Villajoyosa B VIL 21
12 Xixona E. XIX 15
13 Sporting Campello A SPO 4
14 Beniarbeig CF BEB 3
15 Jove Español San Vicente B JOV 0
Group 13
Sat 23 Mar
Eldense B Eldense B
16:30
Alicante City Alicante City
Obrera A Obrera A
17:00
San Blas San Blas
Agost Agost
18:00
Salesianos A. Salesianos A.
Sun 24 Mar
Inter San Blas de Alicante Inter Blas Alican.
-
Manovar At. Manovar At.
Maristas A. Maristas A.
10:30
CD La Voz D CD La Voz D
CD Iraklis CD Iraklis
10:30
Inmaculada Inmaculada
Gimnastic S. Vicent Gimnastic Vicent
12:15
Sp. Villena Sp. Villena
Team / Points
1 Sp. Villena SPO 54
2 Eldense B ELD 54
3 Salesianos A. SAL 52
4 Gimnastic S. Vicent GSV 52
5 Alicante City ALC 52
6 Inmaculada INM 38
7 Maristas A. MAR 34
8 Inter San Blas de Alicante INT 28
 
9 Agost AGO 27
10 San Blas BLA 23
11 Manovar At. MAN 21
12 CD La Voz D CLU 18
13 Obrera A OBR 11
14 CD Iraklis CDI 11
15 Sp. Ciudad de Alicante SCA 7
Group 14
Sat 23 Mar
Playa Santa Pola City Playa Santa Pola .
17:00
Monforte B Monforte B
UD Aspense UD Aspense
18:15
Aspe B Aspe B
Elche Dream Elche Dream
19:00
Algueña Cf Algueña Cf
Sun 24 Mar
Altet B Altet B
16:30
S. Guardamar CF S. Guardamar CF
Novelda UD Novelda UD
17:00
San Isidro A San Isidro A
Crevillente Crevillente
17:00
Bonavista Bonavista
Team / Points
1 Novelda UD NOV 57
2 Algueña Cf ALG 49
3 Crevillente CRE 45
4 S. Guardamar CF SGU 39
5 Aspe B ASP 35
6 UD Aspense UDA 34
7 Helike Athletic A HEL 33
 
8 Playa Santa Pola City PSP 25
9 Ciutat d'Elx RCF CIU 24
10 San Isidro A ISI 21
11 Bonavista BON 21
12 Altet B ALT 11
13 Monforte B MON 7
14 Elche Dream ELD 7
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook