noscript image
  • Cd Plus Ultra
  • EF Torre Pacheco
  • ACR EF Águilas
  • Cartagena Fc
  • ADM Lorquí
  • AD Rincón de Seca
  • Beniajan
  • El Progreso
  • Nueva Cartagena A
  • Totana A
  • Atletico Cabezo de Torres A
  • Ranero A
  • San Miguel Fw Fragancias A
  • Castillo Huercal Overa
  • El Raal
  • Lorca Cfb A
  • Puente Tocinos
  • La Union
  • Mazarron
  • Muleño Cf
  • AD Guadalupe
  • Pinatar A
Group 2
Fri 22 Mar
Mazarron Mazarron
18:00
EF Torre Pacheco EF Torre Pacheco
Sat 23 Mar
Fuente Álamo Gesa B Fuente Álamo Gesa
16:00
Los Alcazares Los Alcazares
La Vaguada Isen Cartagena Vaguada Isen Cart.
17:00
Mediterraneo B Mediterraneo B
Sun 24 Mar
La Union La Union
11:00
Naval Naval
Nueva Cartagena B Nueva Cartagena B
11:00
San Cristobal San Cristobal
Los Belones Club de Futbol Belones Club Futb.
12:00
Santa Ana B Santa Ana B
Team / Points
1 Mazarron MAZ 54
2 EF Torre Pacheco EFT 46
3 Fuente Álamo Gesa B FUE 42
4 La Vaguada Isen Cartagena VAG 32
5 San Cristobal CRI 30
6 Los Alcazares ALC 30
7 Nueva Cartagena B NUE 28
 
8 Naval NAV 25
9 Mediterraneo B MED 17
10 La Union UNI 15
11 Los Belones Club de Futbol BEL 11
12 Santa Ana B SAN 3
13 Pinatar B PIN 2
Group 3
Sat 23 Mar
Muleño Cf Muleño Cf
10:00
Calasparra Calasparra
Union Deportiva Caravaca Union Deportiva C.
11:00
Pliego Pliego
Abaran B Abaran B
11:15
Abaran A Abaran A
C Cehegin Dptv Meson Guinea Cehegin Dptv Meson
17:00
Bosco Cieza Bosco Cieza
Sun 24 Mar
Sociedad Deportiva Futbol B Sociedad Deportiva
-
Yecla Yecla
Ciudad de Yecla Ciudad de Yecla
12:30
Bullas Deportivo Bullas Deportivo
Team / Points
1 Bullas Deportivo BUL 47
2 Calasparra CAL 45
3 Abaran A ABA 37
4 Sociedad Deportiva Futbol B SOC 36
5 Pliego PLI 27
6 Union Deportiva Caravaca UNI 27
7 Ciudad de Yecla CIU 25
 
8 Blanca BLA 23
9 Bosco Cieza BOS 21
10 C Cehegin Dptv Meson Guinea CEH 13
11 Abaran B ABA 13
12 Yecla YEC 8
13 Muleño Cf MUL 2
Group 8
Sat 23 Mar
Atletico Cabezo de Torres B Atletico Cabezo T.
10:00
Barnes B Barnes B
Javalí Nuevo Javalí Nuevo
10:00
Santa Maria de Gracia Santa Maria Gracia
Murcia Promesas B Murcia Promesas B
17:45
El Puntal El Puntal
Ranero B Ranero B
19:30
Vistabella Alcantarilla B Vistabella
Sun 24 Mar
Montecasillas Reco Ett B B Montecasillas Reco
12:00
Alberca A Alberca A
Team / Points
1 Reino de Murcia A REI 46
2 Ranero B RAN 41
3 Montecasillas Reco Ett B B MON 31
4 Javalí Nuevo JAV 31
5 El Puntal PUN 21
6 AD Guadalupe ADG 20
 
7 Atletico Cabezo de Torres B ATL 20
8 Santa Maria de Gracia SAN 20
9 Vistabella Alcantarilla B CFV 19
10 Murcia Promesas B MUR 17
11 Barnes B BAR 9
12 Alberca A ALB 3
Group 9
Sat 23 Mar
Olimpico de Totana B Olimpico Totana
11:45
Ranero A Ranero A
El Palmar B El Palmar B
12:00
Ed Javali ñora Ed Javali ñora
Alberca B Alberca B
16:30
San Miguel Tadermur Sl C Miguel Tadermur
Academia Grana Academia Grana
17:00
Alhama Alhama
CF Vistabella Alcantarilla Vistabella
18:00
Sangonera La Seca Sangonera La Seca
Sun 24 Mar
El Palmeral El Palmeral
-
Alcantarilla Ucam Alcantarilla Ucam
Team / Points
1 Ed Javali ñora JAV 46
2 Olimpico de Totana B OLI 44
3 Academia Grana ACA 41
4 Sangonera La Seca SAN 36
5 Alhama ALH 30
6 CF Vistabella Alcantarilla CFV 30
7 El Palmar B PAL 28
 
8 Ranero A RAN 25
9 El Palmeral PAL 17
10 Reino de Murcia B REI 11
11 Alcantarilla Ucam ALC 10
12 Alberca B ALB 8
13 San Miguel Tadermur Sl C MIG 7
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook