noscript image
  • Victoria Cf
  • Cristo Rey
  • Puebla CF
  • Rayo Sadense B
  • Carreira CF
  • Sagrado Corazon
  • Atletico Fatima
  • Salvora B
  • SR Calo
  • Tordoia CF
  • La Salle
  • Sporting Meicende
  • Atletico San Pedro
  • Villalonga
  • Caldas CF
  • Dep Arzua
  • Imperator OAR B
  • San Miguel
  • Choco B
  • Xuventu Aguiño
  • Independiente
  • Colegio Apostol Santiago
Group 1
Sun 04 Nov
Silva B Silva B
6-4
Oza Juvenil C Oza Juvenil C
Imperator OAR B Imperator OAR B
13-1
Vioño CF Vioño CF
Orillamar B Orillamar B
5-0
Sporting Coruñes B Sporting Coruñes
Torre SD Torre SD
2-5
Liceo de Monelos Liceo de Monelos
Team / Points
1 Imperator OAR B IMP 21
2 Orillamar B ORI 15
3 Liceo de Monelos LIC 13
4 Sporting Coruñes B SCO 11
 
5 Torre SD TOR 10
6 Silva B SIL 6
7 Oza Juvenil C JUV 3
8 Vioño CF VIO 0
Group 2
Sat 03 Nov
Santa Maria del Mar Santa Maria
11-0
Deportivo Orzán Deportivo Orzán
Sun 04 Nov
Ciudad Jardin B Ciudad Jardin B
1-7
San Cristobal SCD San Cristobal SCD
Orillamar C Orillamar C
2-2
Imperator OAR C Imperator OAR C
Club Atlético Dos Castros B Club Atlético Ca.
2-8
Oza Juvenil B Oza Juvenil B
Team / Points
1 Oza Juvenil B JUV 21
2 Santa Maria del Mar SMM 18
3 San Cristobal SCD SCR 15
4 Club Atlético Dos Castros B CLU 10
 
5 Orillamar C ORI 7
6 Imperator OAR C IMP 7
7 Deportivo Orzán DEP 3
8 Ciudad Jardin B CJA 1
Group 4
Sat 17 Nov
Laracha CF Laracha CF
2-2
Visantoña Visantoña
Sporting Cambre B Sporting Cambre B
1-1
Cristo Rey Cristo Rey
Sun 18 Nov
Atletico Arteixo Atletico Arteixo
5-0
Atletico San Pedro B Atletico Pedro
Once Caballeros B Once Caballeros B
0-2
Atletico Perillo Atletico Perillo
Carral Carral
2-1
Rayo Sadense B Rayo Sadense B
San Tirso C San Tirso C
5-3
Queixas Queixas
Team / Points
1 Atletico Arteixo AAR 19
2 Atletico Perillo ATP 18
3 Visantoña VIS 14
4 Laracha CF LAR 14
5 San Tirso C TIR 13
6 Queixas QUE 10
 
7 Atletico San Pedro B ATL 9
8 Carral CAR 9
9 Cristo Rey CRI 8
10 Sporting Cambre B SPO 4
11 Rayo Sadense B RSA 3
12 Once Caballeros B ONC 0
Group 5
Sat 27 Oct
Amio B Amio B
7-0
Cacheiras Cacheiras
Racing San Lorenzo Racing Lorenzo
0-1
Belvis Belvis
Club Escolas Deportivas de Club Escolas Depo.
09:30
La Salle La Salle
Burgo Das Nacions Burgo Das Nacions
1-0
Bertamirans C Bertamirans C
Sun 28 Oct
SR Calo SR Calo
4-0
Vista Alegre Vista Alegre
Manuel Peleteiro Manuel Peleteiro
5-1
Victoria Cf Victoria Cf
Atletico San Pedro Atletico Pedro
5-1
Atletico Fatima Atletico Fatima
Thu 01 Nov
Compañia de Maria Compañia Maria
9-0
Villestro B Villestro B
Team / Points
1 Amio B AMI 16
2 SR Calo CAL 16
3 Manuel Peleteiro MAN 15
4 Racing San Lorenzo RAC 14
5 Compañia de Maria CMA 14
6 Burgo Das Nacions BUR 13
7 Cacheiras CAC 13
8 Belvis BEL 10
 
9 Bertamirans C BER 8
10 Atletico San Pedro ASP 6
11 Victoria Cf VIC 6
12 La Salle SAL 5
13 Atletico Fatima AFA 4
14 Club Escolas Deportivas de CLU 0
15 Vista Alegre VIS 0
16 Villestro B VIL 0
Group 8
Thu 01 Nov
Xuventu Sanxenxo Xuventu Sanxenxo
1-7
San Martin San Martin
Sat 03 Nov
Arousa 7 Arousa 7
3-4
Bamio Bamio
Scd Salcedo Scd Salcedo
2-2
Juventud Cambados B Juventud Cambados
Villalonga Villalonga
1-3
Caldas CF Caldas CF
Terra de Montes Terra de Montes
4-3
Portas Portas
Sun 04 Nov
Barro Barro
0-0
Amanecer Amanecer
Ed Poio B Ed Poio B
1-11
Salgueiriños C Salgueiriños C
Moraña Moraña
1-2
Ribadumia B Ribadumia B
Wed 07 Nov
Unión Dena Unión Dena
2-4
Atletico Cuntis Atletico Cuntis
Team / Points
1 San Martin SMA 21
2 Salgueiriños C SAL 19
3 Atletico Cuntis ACU 18
4 Ribadumia B RIB 18
5 Caldas CF CAL 13
6 Moraña MOR 11
7 Barro BAR 11
8 Scd Salcedo SAL 10
9 Terra de Montes TER 10
 
10 Xuventu Sanxenxo XUV 10
11 Unión Dena UNI 8
12 Amanecer AMA 6
13 Villalonga VIL 5
14 Juventud Cambados B JUV 5
15 Ed Poio B POI 5
16 Portas POR 3
17 Arousa 7 ARO 3
18 Bamio BAM 3
Group 9
Thu 01 Nov
Scd Puentecaldelas Puentecaldelas
1-2
Villa de Marin Villa de Marin
Fri 02 Nov
Ced de Cotobade Ced de Cotobade
1-2
Cobres Cobres
Sat 03 Nov
Axd Verdugo Axd Verdugo
10:00
A Seca A Seca
Bueu Bueu
3-3
Cruceiro Cruceiro
Sun 04 Nov
Beluso Beluso
1-2
Figueirido B Figueirido B
Domaio Domaio
0-3
Arcade Arcade
Salgueiriños B Salgueiriños B
11:00
Scd Salcedo B Scd Salcedo B
Ancorad'ouro Ancorad'ouro
3-5
Sagrado Corazon Sagrado Corazon
Cangas Cangas
0-4
Rapido Bahia Rapido Bahia
Marcón Atlético B Marcón Atlético
1-7
Ed Poio Ed Poio
Team / Points
1 Ed Poio POI 19
2 Villa de Marin VIL 18
3 Sagrado Corazon SAC 18
4 A Seca SEC 13
5 Cobres COB 13
6 Cruceiro CRU 11
7 Salgueiriños B SAL 10
8 Rapido Bahia RAB 8
9 Cangas CAN 8
10 Scd Puentecaldelas PUE 7
 
11 Ced de Cotobade COT 7
12 Marcón Atlético B MAR 6
13 Arcade ARC 6
14 Bueu BUE 4
15 Ancorad'ouro ANC 4
16 Beluso BEL 4
17 Figueirido B FIG 4
18 Domaio DOM 3
19 Axd Verdugo VER 0
20 Scd Salcedo B SAL 0
642

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook