noscript image
  • Oar Vic A
  • F. Fatjo B
  • Seagull A
  • Torello A
  • Arrabal Calaf Gramanet A
  • Cirera A
  • Levante Las Planas A
  • Sabadell A
  • Sant Gabriel B
  • Escola Barbera Andalucia A
  • Masnou A
  • Molins Rei A
  • Llerona B
  • Palleja A
  • Viladecans B
  • Martinenc A A
  • Igualada B B
  • Castellar UE A
  • Martorell AE A
  • Vilassar Mar A
  • Begues A
  • PB Blava La Roca A
Group 1
Thu 07 Jun
Begues A Begues A
7-2
Molins Rei A Molins Rei A
Fri 08 Jun
Fundacio Unio Esportiva Cor Fundacio Unio Esp.
13-0
Viladecans B Viladecans B
Sat 09 Jun
Santfeliuenc A Santfeliuenc A
15-0
Santboia A Santboia A
Palleja A Palleja A
1-2
Fundacio E Atletic Vilafran Fundacio Atletic .
Corbera A Corbera A
1-7
F. Fatjo B F. Fatjo B
Tecnifutbol Salou Club Espo Tecnifutbol Salou
0-6
Levante Las Planas A Levante Planas
Sun 10 Jun
Martorell AE A Martorell AE A
13-2
Tancat Tancat
Team / Points
1 Fundacio Unio Esportiva Cor FUN 69
2 Begues A BEG 66
3 Fundacio E Atletic Vilafran FUN 55
4 Levante Las Planas A LEV 52
5 Palleja A PAL 51
6 Santfeliuenc A SAN 50
7 Martorell AE A MAR 42
8 F. Fatjo B FON 42
 
9 Tecnifutbol Salou Club Espo TEC 37
10 Viladecans B VIL 27
11 Molins Rei A MOL 18
12 Santboia A SAN 15
13 Igualada B B IGU 12
14 Corbera A COR 11
15 Tancat TAN 4
Group 2
Thu 07 Jun
Singuerlin A Singuerlin A
6-3
Fundacio Unio Esportiva Cor Fundacio Unio Esp.
Fundacio Jupiter A Fundacio Jupiter
4-2
Seagull A Seagull A
Sat 09 Jun
Sant Jordi Club Esportiu A Sant Jordi Club E.
9-5
La Salut Pere Gol A Salut Pere
Arrabal Calaf Gramanet A Arrabal Calaf Gra.
4-4
L'hospitalet Centre Esports L'hospitalet
Martinenc A A Martinenc A A
6-1
Women's Soccer School A Women's Soccer Sc.
Sun 10 Jun
Santboia B Santboia B
5-1
Unificacion Bellvitge A Unificacion
Team / Points
1 Sant Gabriel C SAN 73
2 Martinenc A A MAR 59
3 Fundació Esportiva Grama A FUN 57
4 Santboia B SAN 57
5 Sant Jordi Club Esportiu A SAN 50
6 Women's Soccer School A WOM 46
7 Fundacio Jupiter A FUN 30
 
8 L'hospitalet Centre Esports LAH 27
9 Arrabal Calaf Gramanet A ARR 26
10 Singuerlin A SIN 25
11 Seagull A SEA 20
12 Fundacio Unio Esportiva Cor FUN 14
13 Unificacion Bellvitge A UNI 9
14 La Salut Pere Gol A SAL 8
Group 3
Thu 07 Jun
Castellbell I Vilar A Castellbell Vilar
1-4
Sant Cugat Futbol Club A Sant Cugat Futbol
Fri 08 Jun
Femeni Manu Lanzarote Club Femeni Manu Lanza.
4-0
Escola de Planadeu A Escola Planadeu
Sat 09 Jun
Sabadell A Sabadell A
5-3
Vacarisses A Vacarisses A
Masnou A Masnou A
2-2
Ullastrell A Ullastrell A
Futbol Base Solsona Arrels Futbol Base Solso.
0-8
Sant Gabriel B Sant Gabriel B
Sun 10 Jun
Cerdanyola Valles V Cerdanyola Valles
4-0
Llerona B Llerona B
Fundació Terrassa Futbol Cl Fundació Terrassa
1-3
Castellar UE A Castellar UE A
Team / Points
1 Sant Gabriel B SAN 84
2 Sabadell A SAB 67
3 Femeni Manu Lanzarote Club FEM 65
4 Castellar UE A CAS 61
5 Fundació Terrassa Futbol Cl FUN 56
6 Ullastrell A ULL 49
7 Cerdanyola Valles V CER 48
8 Masnou A MAS 47
 
9 Vacarisses A VAC 40
10 Llerona B LLE 28
11 Escola de Planadeu A ESC 21
12 Sant Cugat Futbol Club A SAN 15
13 Castellbell I Vilar A CAS 11
14 Futbol Base Solsona Arrels FUT 10
15 Escola Barbera Andalucia A ESC 7
Group 4
Team / Points
1 Sant Gabriel D SAN 58
2 Torello A TOR 45
3 Oar Vic A OAR 43
4 Vilassar Mar A VIL 36
5 Vall D'en Bas Club Futbol A VAL 33
6 Santa Eulalia RonÇana A SAN 33
 
7 Cirera A CIR 22
8 PB Blava La Roca A PEN 13
9 Llerona C LLE 10
10 Palautordera A PAL 6
11 Cornella Terri COR 5
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook