noscript image
  • CD Masnou
  • CE Sabadell FC B
  • Solsona
  • Vilaseca
  • CF Ripollet
  • CE Cervera
  • Espluguenc FA
  • Tortosa
  • CF Mollet UE
  • Canonja
  • CD Can Parellada
  • CE El Catllar
  • UD Molletense
  • FC L'Escala
  • Amposta
  • CF Reddis
  • Matadepera FC
  • CE Abadessenc
  • Alpicat
  • Escola Futbol Mataró CE
  • Cdc Torreforta
  • UDA Gramanet
Group 1
Sat 23 Mar
Cassa Cassa
1-2
Base Roses Base Roses
EF Bosc de Tosca EF Bosc de Tosca
0-1
Bescano Bescano
Tossa Tossa
1-3
Santa Pau P Santa Pau P
U.E. Quart U.E. Quart
1-0
Sant Jaume de Llierca CF Sant Jaume Llierca
Sun 24 Mar
Caldes Malavella UE Caldes Malavella
2-2
Marca de L'Ham Marca de L'Ham
Guíxols Guíxols
4-0
CE Abadessenc CE Abadessenc
FC L'Escala FC L'Escala
3-0
Can Gibert Can Gibert
Porqueres UE Porqueres UE
2-2
Besalu Besalu
Camprodon Camprodon
2-2
Vilartagues Vilartagues
Team / Points
1 Guíxols GUI 59
2 FC L'Escala LES 59
3 Bescano BSC 57
4 EF Bosc de Tosca BOS 47
5 U.E. Quart QRT 42
6 Cassa CAS 38
7 Can Gibert CGI 36
8 Sant Jaume de Llierca CF SJL 35
9 Tossa TOS 34
 
10 Porqueres UE POR 34
11 Caldes Malavella UE CAL 33
12 Marca de L'Ham MAR 32
13 Camprodon CMP 32
14 Besalu BES 26
15 CE Abadessenc ABD 25
16 Vilartagues VIL 24
17 Base Roses BRS 22
18 Santa Pau P SPP 20
Group 5
Fri 22 Mar
Termens Termens
0-0
Juneda CF Juneda CF
Sat 23 Mar
Alcarras Alcarras
3-1
CE Cervera CE Cervera
Sun 24 Mar
Alcoletge Alcoletge
0-1
Castellsera A Castellsera A
Gerard Gatell A.E. Gerard Gatell A.E.
1-0
Solsona Solsona
Guissona Guissona
1-0
L'Albi L'Albi
Balafia Balafia
2-1
Linyola Linyola
Palau Anglesola Palau Anglesola
1-1
Alpicat Alpicat
Vallfogona de Balaguer Vallfogona
0-3
Torrefarrera CF Torrefarrera CF
Organya Organya
1-3
Artesa de Segre Artesa de Segre
Team / Points
1 Artesa de Segre ASE 55
2 Alcarras ALC 55
3 L'Albi ALB 47
4 Balafia BAL 42
5 Alpicat ALP 41
6 Solsona SOL 40
7 Juneda CF JUN 40
8 Palau Anglesola PAN 38
9 Termens TER 38
 
10 Linyola LIN 36
11 Torrefarrera CF TOR 34
12 Guissona GIS 34
13 Castellsera A CAS 29
14 Alcoletge ALC 28
15 CE Cervera CDC 27
16 Organya ORG 25
17 Gerard Gatell A.E. GER 23
18 Vallfogona de Balaguer VDB 22
Group 6
Sat 23 Mar
CF Reddis CF Reddis
0-2
Valls Ue Valls Ue
Pobla Mafumet B Pobla Mafumet B
2-2
Vendrell CE Vendrell CE
Riudoms A Riudoms A
1-5
Gandesa Gandesa
Escola La Pastoreta Escola Pastoreta
1-3
Camarles Camarles
Sun 24 Mar
Cdc Torreforta Cdc Torreforta
1-1
Canonja Canonja
Ulldecona CF Ulldecona CF
3-0
Mora La Nova AT Mora La Nova AT
Amposta Amposta
1-2
CE El Catllar CE El Catllar
La Senia CF La Senia CF
2-3
Tortosa Tortosa
Vilaseca Vilaseca
4-2
Ampolla Ampolla
Team / Points
1 Valls Ue VAL 71
2 CE El Catllar CEE 58
3 Tortosa TOR 53
4 Ampolla AMP 49
5 Gandesa GAN 44
6 Camarles CAM 41
7 Amposta CFA 39
8 La Senia CF SEN 37
9 Riudoms A RIU 37
 
10 Pobla Mafumet B PMA 36
11 Canonja CAN 33
12 Ulldecona CF ULD 33
13 Mora La Nova AT MOR 30
14 Vendrell CE VEN 28
15 Vilaseca VIL 26
16 Cdc Torreforta CDC 20
17 CF Reddis CFR 17
18 Escola La Pastoreta ELP 10
642

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook