noscript image
  • Ciudad De Talavera
  • Quintanar del Rey B
  • Chinchilla
  • Alameda de la Sagra
  • Villanueva de Alcardete
  • Añover de Tajo FC
  • Valmojado
  • Bolañego
  • Guadamur
  • Las Casas CD
  • Torrejon del Rey
  • Mora B
  • Calzada CDB
  • Teatinos
  • Rayo Fuentealbilla
  • Cd Piedrabuena
  • Higueruela
  • Aguas Nuevas
  • Iniestense
  • Villaseca de la Sagra
  • El Herrumblar
  • Alatoz
Group 1
Sun 17 Mar
Mahora Mahora
17:00
CD Sport Five Tobarra Sport Five Tobarra
Sat 23 Mar
Higueruela Higueruela
0-1
Ledaña Ledaña
Sun 24 Mar
CD Valera CD Valera
12:00
El Herrumblar El Herrumblar
Chinchilla Chinchilla
17:00
Quintanar del Rey B Quintanar
Aguas Nuevas Aguas Nuevas
17:00
Almansa B Almansa B
Alto Jucar Alto Jucar
17:00
Alatoz Alatoz
Iniestense Iniestense
17:00
CF La Santa Cruz CF La Santa Cruz
Rayo Fuentealbilla Rayo Fuentealbilla
17:15
Cristo Minglanilla Cristo Minglanilla
Team / Points
1 Mahora MAH 58
2 Almansa B ALM 50
3 Teatinos TEA 46
4 Chinchilla CHI 46
5 El Herrumblar HER 42
6 Alto Jucar AJU 41
7 Iniestense INI 39
8 Quintanar del Rey B QUI 33
9 Cristo Minglanilla CMG 31
 
10 CF La Santa Cruz LSC 29
11 CD Sport Five Tobarra SFT 29
12 Aguas Nuevas ANU 29
13 Alatoz ALA 24
14 CD Valera VAL 19
15 Ledaña LED 19
16 Higueruela HIG 11
17 Rayo Fuentealbilla RFA 9
Group 3
Sat 13 Apr
Benquerencia Toledo Benquerencia
17:30
Villaseca de la Sagra Villaseca Sagra
Sun 14 Apr
Nambroca Nambroca
-
CD Lillo CD Lillo
Añover de Tajo FC Añover Tajo
-
Mora B Mora B
UD Mota Del Cuervo Mota Cuervo
-
Borox Deportivo Borox Deportivo
Rayo Villasequilla Rayo Villasequilla
-
Belmonte Belmonte
Villanueva de Alcardete Villanueva
-
Poligono Toledo Poligono Toledo
Villafranca Villafranca
-
Triana Tresjuncos Triana Tresjuncos
Team / Points
1 Añover de Tajo FC ATA 46
2 UD Mota Del Cuervo MDC 43
3 Alameda de la Sagra ASA 43
4 Mora B MOR 38
5 Villanueva de Alcardete VAL 35
6 CD Lillo LIL 33
7 Villafranca VIL 31
8 Benquerencia Toledo BTO 28
 
9 Villaseca de la Sagra VSA 26
10 Poligono Toledo PTO 26
11 Rayo Villasequilla RVS 25
12 Belmonte BEL 23
13 Triana Tresjuncos TRI 16
14 Nambroca NAM 15
15 Borox Deportivo BOR 15
Group 4
Sun 14 Apr
Escalona Escalona
-
Talavera de la Reina B Talavera Reina
Valmojado Valmojado
-
Las Colonias Las Colonias
Villaluenga Villaluenga
-
Rayo Rayo
Racing Club Cabañas Racing Club Caba.
-
UD Bargas UD Bargas
Juventud Torreña Juventud Torreña
-
Alcabon Alcabon
Ciudad De Talavera Ciudad Talavera
-
Camarena Camarena
Noves Noves
17:30
Polan Polan
Oropesa Oropesa
17:30
Guadamur Guadamur
Team / Points
1 Noves NOV 54
2 Villaluenga VIL 52
3 Juventud Torreña TOR 48
4 Ciudad De Talavera TAL 46
5 Polan POL 45
6 Camarena CAM 35
7 Oropesa ORO 29
8 Escalona ESC 29
 
9 Valmojado VAL 27
10 Guadamur GUA 26
11 Racing Club Cabañas RCC 24
12 Talavera de la Reina B TDR 19
13 UD Bargas BAR 16
14 Las Colonias COL 15
15 Alcabon ALC 13
16 Rayo RAY 11
Group 5
Sat 13 Apr
Balona Conquense Balona Conquense
19:00
Marchamalo B Marchamalo B
Sun 14 Apr
Torrejon del Rey Torrejon del Rey
-
Ibero Sport Ibero Sport
Yebra CD Yebra CD
-
Dinamo Guadalajara B Dinamo Guadalajara
Optense Optense
-
Tortola CF Tortola CF
Siguenza CD Siguenza CD
-
Usanos CF Usanos CF
Jadraque CD Jadraque CD
-
Cd Azuqueca B Cd Azuqueca B
Independiente de Guadalajar Independiente
-
Almoguera C.F. Almoguera C.F.
Cultural Espinosa Cultural Espinosa
-
Guadalajara C Guadalajara C
Team / Points
1 Balona Conquense BCO 58
2 Almoguera C.F. ALM 49
3 Cd Azuqueca B AZU 46
4 Siguenza CD SIG 46
5 Optense OPT 36
6 Marchamalo B MAR 34
7 Torrejon del Rey TRE 33
8 Ibero Sport IBE 30
 
9 Independiente de Guadalajar IDG 27
10 Jadraque CD JAD 22
11 Cultural Espinosa CES 22
12 Usanos CF USA 21
13 Dinamo Guadalajara B GUA 16
14 Tortola CF TOR 13
15 Guadalajara C GUA 12
16 Yebra CD YEB 7
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook