noscript image
  • Zona Sur
  • La Salle
  • Futbol Vejer
  • Sporting Chiclana
  • Roteña
  • Chiclana
  • Estrella Portuense
  • San Bernardo
  • Trebujena
  • Chiclana Industrial
  • Ronda de Valencia
  • Athletic Club Jimena
  • Sporting Conil
  • La Salle Jerez
  • Tiempo Libre
  • El Juncal Atletico
  • Juventud Palmones
  • Burreños Asociación
  • Juventud Jerez Industrial
  • Raul Navas
  • Barriada de La Playa
  • Balon Linense
Group 1
Fri 22 Mar
Santamaria Santamaria
8-1
San Juan Bosco de Futbol Juan Bosco Futbol
Sat 23 Mar
Domingo Savio Domingo Savio
9-2
Santo Cristo Santo Cristo
Lagunense Lagunense
5-5
Gaditana Gaditana
Mentidero Cadiz Mentidero Cadiz
4-4
Tiempo Libre Tiempo Libre
San Pedro San Pedro
3-1
Raul Navas Raul Navas
Ciudad de Cadiz Ciudad de Cadiz
5-1
Sporting Playa Club Sporting Playa Cl.
Wed 27 Mar
Olimpico Olimpico
19:45
Tranvias Club Deportivo Tranvias Club Dep.
Team / Points
1 Tiempo Libre TIE 64
2 Mentidero Cadiz MEN 57
3 Ciudad de Cadiz CIU 53
4 Domingo Savio DOM 53
5 San Pedro PED 46
6 Lagunense LAG 30
7 Santamaria SAN 29
 
8 Sporting Playa Club SPO 26
9 Olimpico OLI 25
10 San Juan Bosco de Futbol JUA 17
11 Tranvias Club Deportivo TRA 15
12 Gaditana GAD 15
13 Raul Navas RAU 9
14 Santo Cristo SAN 5
Group 2
Fri 22 Mar
Ciudad de Chiclana Bpe Ciudad Chiclana
5-5
Chiclana Industrial Chiclana
Lyones Lyones
5-8
Junior Junior
Sat 23 Mar
Escuela Bahia San Fernando Escuela Bahia Fer.
2-1
Burreños Asociación Burreños
Sporting Chiclana Sporting Chiclana
0-10
Sancti Petri Sancti Petri
Futbol Vejer Futbol Vejer
2-6
Chiclana Chiclana
Sporting Conil Sporting Conil
4-2
Barbate Barbate
A Liceo Sagrado Corazon Liceo Sagrado Cor.
4-3
Novoconil 2015 Novoconil 2015
Team / Points
1 Sancti Petri SAN 64
2 Sporting Conil SPO 58
3 Barbate BAR 47
4 Ciudad de Chiclana Bpe CIU 45
5 Chiclana Industrial CHI 41
6 Chiclana CHI 39
7 Escuela Bahia San Fernando ESC 37
 
8 Burreños Asociación BUR 30
9 Futbol Vejer FUT 24
10 A Liceo Sagrado Corazon LIC 24
11 Junior JUN 23
12 Novoconil 2015 NOV 17
13 Lyones LYO 3
14 Sporting Chiclana SPO 0
Group 6
Thu 21 Mar
Rosario de Rota Rosario de Rota
3-10
San Jose Obrero San Jose Obrero
Algaida Algaida
17:00
Icovesa D Bosco Icovesa D Bosco
Divina Pastora Sanluqueña Divina Pastora Sa.
3-1
Magallanes Magallanes
Fri 22 Mar
Amigos Cruz Roja Jerez Amigos Cruz Roja .
0-1
Veteranos Xerez Veteranos Xerez
Sanlucar Sanlucar
17:30
Zona Sur Zona Sur
Sat 23 Mar
Roteña Roteña
7-3
Chipiona Chipiona
Atlético Sanluqueño Atlético
10-0
Trebujena Trebujena
Pueblo Nuevo La Granja Pueblo Nuevo Gran.
9-4
Rota Rota
Team / Points
1 Atlético Sanluqueño ATL 54
2 Roteña ROT 46
3 Pueblo Nuevo La Granja PUE 40
4 San Jose Obrero JOS 38
5 Veteranos Xerez VET 37
6 Divina Pastora Sanluqueña DIV 28
7 Rota ROT 26
8 Algaida ALG 23
 
9 Chipiona CHI 15
10 Rosario de Rota ROS 15
11 Magallanes MAG 7
12 Trebujena TRE 4
13 Amigos Cruz Roja Jerez AMI 3
14 Icovesa D Bosco ICO 0
15 Zona Sur ZON 0
16 Sanlucar SAN 0
642

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook