noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Helios
  • Calanda
  • Calatayud Efb
  • Union La Jota Vadorrey B
  • Tarazona B
  • Siglo XXI Oscense B
  • Ebro B
  • Utebo B
  • La Almunia
  • SD Huesca A
  • Peñas Oscenses CD C
  • Delicias Club Deportivo A
  • Fuentes
  • Marianistas A
  • San Agustin A
  • CD Peñas Oscenses A
  • Casetas B
  • Valdefierro B
  • San Gregorio Arrabal A
  • Valdefierro A
  • Casetas A
  • Alfinden
Group 1
Sat 08 Feb
San Jose B San Jose B
5-1
Ranillas Ranillas
EFB Ejea A EFB Ejea A
5-2
Union La Jota Vadorrey B Union Jota Vadorr.
El Burgo De Ebro CD Burgo Ebro
1-6
Prados del Rey Barragan A Prados Barragan
Cuarte Club Deportivo A Cuarte Club Depor.
0-2
Montearagon A Montearagon A
Team / Points
1 EFB Ejea A EFB 40
2 Prados del Rey Barragan A PRA 35
3 Montearagon A MON 24
4 San Jose B JOS 23
 
5 Union La Jota Vadorrey B UNI 21
6 Ranillas RAN 10
7 Cuarte Club Deportivo A CUA 7
8 El Burgo De Ebro CD ELB 1
Group 2
Sat 08 Feb
Amistad B Amistad B
2-2
Actur Pablo Iglesias B Actur Pablo Igles.
Oliver C Oliver C
10-0
Los Molinos Los Molinos
Ciudad De Cariñena EFB A Ciudad Cariñena
2-1
El Olivar Estadio Miralbuen Olivar Estadio Mi.
Utebo A Utebo A
5-1
Calatorao Futbol Base Calatorao Futbol .
Team / Points
1 Oliver C OLI 38
2 Ciudad De Cariñena EFB A CIU 34
3 El Olivar Estadio Miralbuen OLI 22
4 Utebo A UTE 18
 
5 Amistad B AMI 18
6 Calatorao Futbol Base CAL 18
7 Actur Pablo Iglesias B ACT 12
8 Los Molinos MOL 0
Group 4
Sat 08 Feb
Helios Helios
0-6
Montecarlo A Montecarlo A
Calanda Calanda
1-0
Casetas A Casetas A
St. Casablanca AD A Casablanca
2-1
Oliver A Oliver A
Marianistas A Marianistas A
2-0
Cuarte Club Deportivo B Cuarte Club Depor.
Team / Points
1 Montecarlo A MON 42
2 St. Casablanca AD A STA 36
3 Marianistas A MAR 22
4 Oliver A OLI 21
 
5 Cuarte Club Deportivo B CUA 13
6 Calanda CAL 12
7 Casetas A CAS 10
8 Helios HEL 8
Group 5
Sat 08 Feb
Montecarlo C Montecarlo C
0-6
Alcañiz CF Alcañiz CF
Union La Jota Vadorrey A Union Jota Vadorr.
0-1
St. Casablanca AD B Casablanca
Actur Pablo Iglesias A Actur Pablo Igles.
1-7
Amistad A Amistad A
Team / Points
1 Amistad A AMI 36
2 Alcañiz CF ALC 30
3 Actur Pablo Iglesias A ACT 22
4 St. Casablanca AD B STA 19
 
5 Union La Jota Vadorrey A UNI 12
6 Montecarlo C MON 6
7 Quarte-Atletico QUA 0
Group 6
Sat 08 Feb
Alfajarin Alfajarin
11-1
San Jose A San Jose A
Borja B Borja B
8-1
Cuarte Club Deportivo Cuarte Club Depor.
Balsas Picarral A Balsas Picarral A
3-3
Cristo Rey AD A Cristo Rey AD A
Montecarlo B Montecarlo B
9-0
Fleta Fleta
Team / Points
1 Montecarlo B MON 37
2 Alfajarin ALF 32
3 Cuarte Club Deportivo CUA 25
4 Borja B BOR 24
 
5 Cristo Rey AD A CRI 21
6 Balsas Picarral A BAL 19
7 San Jose A JOS 6
8 Fleta FLE 0
Group 7
Sat 08 Feb
Santo Juventud A Santo Juventud A
2-8
Fuentes Fuentes
El Gancho CF A El Gancho CF A
5-0
Huracan A Huracan A
Valdefierro A Valdefierro A
1-1
Giner Torrero A Giner Torrero A
Ebro B Ebro B
6-1
Oliver B Oliver B
Team / Points
1 Fuentes FUE 40
2 El Gancho CF A ELG 37
3 Santo Juventud A SAN 27
4 Ebro B EBR 25
 
5 Giner Torrero A GIN 14
6 Oliver B OLI 13
7 Huracan A HUR 7
8 Valdefierro A VAL 1
Group 9
Sat 08 Feb
Miralbueno Ctrodep B Miralbueno Ctrodep
1-8
Juan de Lanuza Col Juan Lanuza
Giner Torrero B Giner Torrero B
2-8
Tarazona A Tarazona A
Borja A Borja A
2-2
San Arrabal B San Arrabal B
Team / Points
1 San Agustin B AGU 32
2 Tarazona A TAR 30
3 Juan de Lanuza Col JUA 21
4 Borja A BOR 20
 
5 San Arrabal B ARR 13
6 Miralbueno Ctrodep B MIR 2
7 Giner Torrero B GIN 2
Group 10
Sat 08 Feb
Garrapinillos Garrapinillos
1-3
Miralbueno Ctrodep A Miralbueno Ctrodep
Villa De Alagon CF Villa Alagon
5-1
St. Venecia AD B St. Venecia AD B
Alfinden Alfinden
0-3
San Juan San Juan
San Agustin A San Agustin A
10-0
Ciudad De Cariñena EFB B Ciudad Cariñena
Team / Points
1 San Agustin A AGU 37
2 Miralbueno Ctrodep A MIR 35
3 Villa De Alagon CF VIL 27
4 San Juan JUA 17
 
5 Garrapinillos GAR 17
6 St. Venecia AD B STA 16
7 Ciudad De Cariñena EFB B CIU 15
8 Alfinden ALF 0
Group 12
Sat 08 Feb
El Gancho B El Gancho B
-
San G Arrabal C San G Arrabal C
El Pilar Zuera AD El Pilar Zuera AD
2-3
Rivas Rivas
St. Casablanca AD C Casablanca
3-2
San Agustin C San Agustin C
Montecarlo E Montecarlo E
3-2
Olivar Estadio Miralbueno E Olivar Estadio Mi.
Team / Points
1 San G Arrabal C ARR 27
2 Montecarlo E MON 25
3 Olivar Estadio Miralbueno E OLI 22
4 St. Casablanca AD C STA 15
 
5 San Agustin C AGU 13
6 Rivas RIV 9
7 El Pilar Zuera AD ELP 3
8 El Gancho B GAN 0
Group 14
Sat 08 Feb
Cuarte Club Deportivo E Cuarte Club Depor.
1-5
Utebo B Utebo B
El Salvador C El Salvador C
1-7
Montecarlo D Montecarlo D
Cristo Rey B Cristo Rey B
1-9
Marianistas B Marianistas B
Amistad Amistad
0-4
Ejea D Ejea D
Team / Points
1 Marianistas B MAR 38
2 Montecarlo D MON 34
3 Ejea D EJE 33
4 Amistad AMI 21
 
5 Cuarte Club Deportivo E CUA 12
6 Utebo B UTE 12
7 El Salvador C SAL 8
8 Cristo Rey B CRI 7
Group 15
Sat 08 Feb
Casetas B Casetas B
1-4
Hernan Cortes Junquera A Hernan Cortes Jun.
La Muela Municip de Futbol Muela Municip Fut.
5-3
Actur Pablo Iglesias C Actur Pablo Igles.
Delicias Club Deportivo B Delicias Club Dep.
5-1
Ebro C Ebro C
Team / Points
1 Amistad UD D AMI 29
2 La Muela Municip de Futbol MUE 27
3 Delicias Club Deportivo B DEL 25
4 Hernan Cortes Junquera A HER 16
 
5 Ebro C EBR 13
6 Actur Pablo Iglesias C ACT 10
7 Casetas B CAS 3
Group 16
Sat 08 Feb
Union La Jota Vadorrey C Union Jota Vadorr.
1-1
Delicias Club Deportivo C Delicias Club Dep.
Ejea C Ejea C
2-2
Santa Isabel C Santa Isabel C
Montearagon B Montearagon B
8-1
Santo Djuventud B Santo Djuventud B
Team / Points
1 Montearagon B MON 30
2 Santa Isabel C SAN 28
3 Villanueva VIL 24
4 Ejea C EJE 12
 
5 Union La Jota Vadorrey C UNI 10
6 Santo Djuventud B SAN 10
7 Delicias Club Deportivo C DEL 1
Group 17
Sat 22 Feb
SD Huesca B SD Huesca B
5-0
Siglo XXI Oscense A Siglo Oscense
CD Peñas Oscenses B Peñas Oscenses
1-4
Huesca EF A Huesca EF A
Jacetano CF A Jacetano CF A
3-3
CD Peñas Oscenses A Peñas Oscenses
Sabiñanigo AD FB A Sabiñanigo
1-4
SD Huesca A SD Huesca A
Team / Points
1 SD Huesca B HUE 40
2 SD Huesca A HUE 32
3 Jacetano CF A JAC 21
4 Huesca EF A HUE 19
 
5 Sabiñanigo AD FB A SAB 19
6 CD Peñas Oscenses A PEN 16
7 CD Peñas Oscenses B PEN 13
8 Siglo XXI Oscense A SIG 0
Group 18
Fri 21 Feb
Jacetano CF-Ulleco B Jacetano CF-Ulleco
7-4
Jacetano CF C Jacetano CF C
Sat 22 Feb
Siglo XXI Oscense B Siglo Oscense
2-6
Peñas Oscenses CD D Peñas Oscenses
Sabiñanigo AD FB B Sabiñanigo
0-2
Peñas Oscenses CD C Peñas Oscenses
Peñas Sariñena Peñas Sariñena
7-2
Huesca EF B Huesca EF B
Team / Points
1 Peñas Oscenses CD C PEN 36
2 Peñas Sariñena PEN 36
3 Sabiñanigo AD FB B SAB 24
4 SD Huesca C HUE 22
5 Peñas Oscenses CD D PEN 14
 
6 Jacetano CF-Ulleco B JAC 13
7 Jacetano CF C JAC 12
8 Huesca EF B HUE 6
9 Siglo XXI Oscense B SIG 1
Group 19
516

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook