noscript image
  • Monforte
  • Sporting Guardamar
  • Almoradi B
  • Horadada B
  • Promesas Jacarilla A
  • Playas de Orihuela
  • Formentera
  • Callosa Deportiva B
  • Algorfa
  • Oriol B
  • El Campello A
  • Eldense A
  • Betis Florida B
  • Torrevieja A
  • Carolinas A
  • Elche S. B
  • Denia C
  • Lacross Babel C
  • Pablo Iglesias B
  • El Verger
  • Castalla A
  • Bigastro A
Group 1
Sat 23 Mar
Calpe Calpe
10:45
Finestrat Finestrat
Benisa B Benisa B
11:30
Esport Viu Ondara A Esport Ondara
Pedreguer A Pedreguer A
12:00
Altea A Altea A
Denia C Denia C
13:00
Teulada Moraira Teulada Moraira
Pego Pego
17:45
SFFCV Benidorm B SFFCV Benidorm B
La Nucia C La Nucia C
18:00
Gorgos Gorgos
Sun 24 Mar
Alfaz Pi B Alfaz Pi B
11:00
Callosa Callosa
Team / Points
1 Calpe CAL 48
2 El Verger VER 46
3 Gorgos GOR 43
4 Pego PEG 41
5 Pedreguer A PED 37
6 Teulada Moraira TEU 33
7 Finestrat FIN 30
8 Altea A ALT 27
 
9 Denia C DEN 26
10 Callosa CAL 24
11 Alfaz Pi B ALF 21
12 Esport Viu Ondara A ESP 19
13 SFFCV Benidorm B SFF 16
14 La Nucia C NUC 7
15 Benisa B BEN 3
Group 3
Sat 16 Mar
Santa Pola B Santa Pola B
8-1
Jove Español San Vicente C Jove Español Vic.
Sat 23 Mar
Atletico San Blas A Atletico Blas
11:00
Castalla A Castalla A
Carolinas A Carolinas A
16:30
San Blas A San Blas A
Terra Alacant A Terra Alacant A
19:00
Mediterraneo B Mediterraneo B
Sun 24 Mar
Pablo Iglesias D Pablo Iglesias D
09:45
C Montemar C C Montemar C
El Campello B El Campello B
12:15
Barrio Obrero C Barrio Obrero C
Salesianos Alicante A Salesianos
12:15
Lacross Babel C Lacross Babel C
Team / Points
1 Santa Pola B SAN 56
2 Atletico San Blas A ATL 44
3 Lacross Babel C LAC 43
4 Castalla A CAS 43
5 San Blas A BLA 42
6 Terra Alacant A TER 35
7 C Montemar C MON 35
8 Agost A AGO 29
 
9 Salesianos Alicante A SAL 29
10 Pablo Iglesias D PAB 18
11 Carolinas A CAR 16
12 El Campello B CAM 15
13 Jove Español San Vicente C JOV 12
14 Barrio Obrero C BAR 10
15 Mediterraneo B MED 1
Group 5
Sat 23 Mar
Formentera Formentera
11:30
Santo Domingo Santo Domingo
Dolores Dolores
11:45
Sporting Albatera 'a' Sporting Albatera
Sun 24 Mar
Hamkam Hamkam
-
Torrevieja A Torrevieja A
Sporting Guardamar Sporting Guardamar
10:00
Horadada A Horadada A
Benejuzar Benejuzar
12:00
Oriol C Oriol C
Racing La Murada A Racing Murada
12:00
Bigastro A Bigastro A
Rafal Rafal
16:30
Bonanza A Bonanza A
Team / Points
1 Playas de Orihuela RAC 49
2 Santo Domingo SAN 46
3 Torrevieja A TOR 40
4 Racing La Murada A RAC 35
5 Bigastro A BIG 31
6 Bonanza A BON 31
7 Rafal RAF 29
8 Dolores DOL 24
 
9 Benejuzar BEN 20
10 Sporting Albatera 'a' SPO 19
11 Formentera FOR 17
12 Sporting Guardamar SPO 16
13 Oriol C ORI 4
14 Hamkam HAM 0
15 Horadada A HOR 0
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook