noscript image
  • EF Puebla De La Calzada
  • Ud Almansa
  • Cabanillas A
  • Colegio de la Inmaculada
  • Almagro CF
  • Sonseca
  • Dinamo Guadalajara A
  • E Salesianos Guadalajara
  • Ub Conquense
  • CD Ciudad Real Juvenil
  • Cdfc La Calzada
  • Cd Miguelturreño
  • Villarrobledo
  • La Solana
  • Los Yebenes
  • Noves
  • Yepes
  • Recas
  • Motilla
  • Pedroñeras
  • Poligono Toledo
  • Fuensalida
Group 2
Fri 12 Apr
Madrigueras Madrigueras
19:00
Atlético Ibañes Av Industri Atlético Ibañes
Sat 13 Apr
La Roda Ok Publicidad Roda Publicidad
16:30
Motilla Motilla
Cristo Minglanilla Cristo Minglanilla
16:30
Villamalea Villamalea
Sun 14 Apr
Valera Valera
-
Ciudad de Cuenca B Ciudad Cuenca
Quintanar Del Rey Quintanar Del Rey
-
Atletico Tarazona Atletico Tarazona
Iniestense Iniestense
-
La Roda Miguelitos Gaymon B Roda Miguelitos G.
San Jose Obrero San Jose Obrero
-
Casasimarro Casasimarro
Team / Points
1 La Roda Ok Publicidad ROD 55
2 Ciudad de Cuenca B CIU 49
3 Atlético Ibañes Av Industri ATL 48
4 Ub Conquense UBC 46
5 Quintanar Del Rey QUI 41
6 Villamalea VIL 40
7 Atletico Tarazona ATL 40
8 Valera VAL 24
 
9 Iniestense INI 20
10 La Roda Miguelitos Gaymon B ROD 18
11 Motilla MOT 16
12 Madrigueras MAD 14
13 Casasimarro CAS 11
14 San Jose Obrero JOS 8
15 Cristo Minglanilla CMA 6
Group 6
Sat 13 Apr
Benquerencia Toledo B Benquerencia
15:30
Los Yebenes Los Yebenes
Escuelas Ayuntamiento de Ar Escuelas
16:00
Santa Barbara Santa Barbara
CD Toledo C CD Toledo C
17:00
Atletico Navahermosa Atletico
Odelot Toletum B Odelot Toletum B
18:30
CD Toledo B CD Toledo B
Benquerencia Toledo A Benquerencia
19:30
Sporting de Galvez Sporting Galvez
Sun 14 Apr
Cobisa Cobisa
-
Mora Cf Mora Cf
Sonseca Sonseca
-
Villa de Orgaz Villa de Orgaz
Ayuntamiento de Nambroca Ayuntamiento
-
Poligono Toledo Poligono Toledo
Team / Points
1 CD Toledo B TOL 66
2 Mora Cf MOR 57
3 Sonseca SON 55
4 Escuelas Ayuntamiento de Ar ESC 42
5 CD Toledo C TOL 41
6 Benquerencia Toledo A BEN 38
7 Odelot Toletum B ODE 34
8 Ayuntamiento de Nambroca ANA 31
 
9 Villa de Orgaz VIL 24
10 Sporting de Galvez SPO 21
11 Los Yebenes YEB 21
12 Santa Barbara SAN 21
13 Cobisa COB 17
14 Benquerencia Toledo B BEN 14
15 Atletico Navahermosa ATL 11
16 Poligono Toledo PTO 10
Group 7
Sat 13 Apr
Yeles Yeles
16:00
Camarena Camarena
Recas Recas
16:30
Esquivias Esquivias
Sun 14 Apr
Cd Numancia Cd Numancia
-
Bargas B Bargas B
Villaseca de la Sagra Villaseca Sagra
-
Illescas B Illescas B
Yuncos B Yuncos B
-
Seseña Seseña
Cobeja Cobeja
-
Villaluenga Villaluenga
E Cedillo del Condado Cedillo Condado
-
Yuncler Yuncler
Bargas Bargas
-
Ayto Chozas de Canales Ayto Chozas Canal.
Team / Points
1 Cobeja COB 58
2 Bargas BAR 49
3 Illescas B ILL 47
4 Esquivias ESQ 47
5 Yuncler YUN 40
6 Cd Numancia NUM 39
7 Camarena CAM 36
8 Seseña SES 34
 
9 Villaluenga VIL 32
10 Bargas B BAR 32
11 E Cedillo del Condado CED 30
12 Recas REC 25
13 Yeles YEL 12
14 Villaseca de la Sagra VSA 11
15 Yuncos B YUN 10
16 Ayto Chozas de Canales AYT 2
Group 9
Team / Points
1 Dinamo Guadalajara A DGU 35
2 Hogar Alcarreño A HOG 33
3 Acdm Horche B ACD 32
4 E Salesianos Guadalajara SAL 32
5 Atletico Guadalajara ATL 32
 
6 Academia Albiceleste ALB 26
7 Alovera B ALO 14
8 Yunquera YUN 3
9 Cabanillas B CAB 3
10 Dinamo Guadalajara B DGU 0
Group 10
Team / Points
1 Cabanillas A CAB 43
2 Azuqueca B AZU 41
3 Marchamalo MAR 34
4 Alovera B ALO 31
5 SigÜenza SIG 30
 
6 Hogar Alcarreño B HOG 29
7 El Casar CAS 28
8 Dinamo Guadalajara B DGU 14
9 Academia Albiceleste B ACA 6
10 Rayo Arriacense RAY 3
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook