noscript image
  • Huracán B
  • T. Blanques B
  • P. Iglesias A
  • Imposibles A
  • S. Marcelino B
  • Don Bosco B
  • Lliria A
  • P. Iglesias B
  • Paterna B
  • Eldense A
  • Villajoyosa A
  • San Vicente B
  • Turia A
  • Monte Sion A
  • Altea A
  • Q. Poblet B
  • Carolinas B
  • Torrevieja B
  • Onda B
  • El Campello B
  • Burjassot A
  • S. Benidorm A
Group 1
Fri 15 Mar
Onda B Onda B
1-0
Borriol A Borriol A
Sat 16 Mar
Promesas Castalia A Promesas Castalia
4-1
Jubelama de Castellon Jubelama Castellon
Sat 23 Mar
Drac Cast. Drac Cast.
16:00
Sagunto Sagunto
Sun 24 Mar
Almenara A. Almenara A.
-
Esportiu Vila Real A Esportiu Vila Real
Burriana Salesianos B Burriana
-
Futbol Canet Futbol Canet
Nules Nules
-
L´alcora A L´alcora A
Vinaros ETS B Vinaros ETS B
-
Vall de Uxo B Vall de Uxo B
Roda C Roda C
-
Saguntino Saguntino
Team / Points
1 Promesas Castalia A PRO 53
2 Jubelama de Castellon JUB 53
3 Roda C ROD 50
4 Nules NUL 46
5 Esportiu Vila Real A ESP 45
6 Drac Cast. DRA 38
7 L´alcora A LAL 36
8 Sagunto SAG 33
 
9 Borriol A BOR 27
10 Almenara A. CLU 26
11 Burriana Salesianos B BUR 25
12 Onda B OND 24
13 Vall de Uxo B VAL 17
14 Vinaros ETS B VIN 17
15 Futbol Canet FUT 11
16 Saguntino SAG 1
Group 4
Sun 24 Mar
A. Aldaia B A. Aldaia B
-
A. Walter A A. Walter A
A. Amistat A A. Amistat A
-
Don Bosco B Don Bosco B
Udjuventud Bº del Cristo A Udjuventud Cristo
-
B. Fabara A B. Fabara A
S. Marcelino B S. Marcelino B
-
Colegio Salgui B Colegio Salgui B
Cheste A Cheste A
-
Monte Sion A Monte Sion A
D. Rambleta B D. Rambleta B
-
Utiel A Utiel A
Requena A Requena A
-
J. Manisense A J. Manisense A
Torrent B Torrent B
-
Fonteta A Fonteta A
Team / Points
1 B. Fabara A UNI 57
2 S. Marcelino B MAR 47
3 Utiel A UTI 43
4 Cheste A CHE 43
5 Don Bosco B BOS 42
6 Torrent B TOR 40
7 A. Aldaia B AVA 39
8 Colegio Salgui B CSB 32
 
9 A. Walter A ALA 28
10 J. Manisense A JUV 28
11 Monte Sion A MON 27
12 A. Amistat A ATL 25
13 D. Rambleta B DEP 23
14 Fonteta A FON 21
15 Requena A REQ 9
16 Udjuventud Bº del Cristo A UDJ 1
Group 5
Sun 24 Mar
Catarroja A Catarroja A
-
Alcàsser CF Alcàsser CF
Carcaixent B Carcaixent B
-
La Ribera A La Ribera A
Vall Dels Alcalans Vall Dels Alcalans
-
Xeraco Xeraco
Olimpic C Olimpic C
-
Picassent A Picassent A
L'Alcudia A L'Alcudia A
-
Apolo Apolo
R. Algemesi B R. Algemesi B
-
Alzira C Alzira C
Cullera Cullera
-
Canals Promeses A Canals Promeses A
Simat A Simat A
-
P. Sueca A P. Sueca A
Team / Points
1 P. Sueca A PRO 50
2 Alcàsser CF ALC 43
3 Cullera CUL 39
4 La Ribera A CAS 37
5 R. Algemesi B RAC 34
6 Simat A SIM 28
7 Carcaixent B CAR 25
8 Canals Promeses A CAN 24
 
9 Picassent A PIC 23
10 Alzira C ALZ 23
11 Catarroja A FBC 23
12 Apolo APO 20
13 Vall Dels Alcalans VAL 19
14 L'Alcudia A ALC 18
15 Xeraco XER 17
16 Olimpic C OLI 0
Group 6
Sun 24 Mar
Benisa B Benisa B
-
Villajoyosa A Villajoyosa A
Portuarios Disarp B Portuarios Disarp
-
C. Benidorm B C. Benidorm B
Benirredra Benirredra
-
Pego A Pego A
Racing Akra de Alicante Racing Akra Alica.
-
CD Olimpic B CD Olimpic B
E. Gandia B E. Gandia B
-
Altea A Altea A
Gorgos A Gorgos A
-
L´Alcudia B L´Alcudia B
S. Benidorm A S. Benidorm A
-
Hércules C Hércules C
Pedreguer Pedreguer
-
Javea A Javea A
Team / Points
1 Pego A PEG 55
2 Javea A JAV 52
3 CD Olimpic B CDO 50
4 Racing Akra de Alicante RAC 48
5 Gorgos A GOR 47
6 Pedreguer PED 38
7 Hércules C HER 37
8 S. Benidorm A SPO 34
 
9 Portuarios Disarp B POR 34
10 Villajoyosa A VIL 26
11 Benisa B BEN 24
12 C. Benidorm B CIU 19
13 Altea A ALT 19
14 L´Alcudia B UEL 15
15 E. Gandia B UNI 10
16 Benirredra BEN 4
Group 8
Sun 24 Mar
Gimnastic Sant Vicent B Gimnastic Sant Vi.
-
Cox Cox
Orihuela B Orihuela B
-
Monovar A Monovar A
Mutxamel A Mutxamel A
-
Elche Sp. A Elche Sp. A
C. Racing A C. Racing A
-
Thader A Thader A
Crevillente D. B Crevillente D. B
-
Almoradi Almoradi
C. Elche B C. Elche B
-
Torrevieja B Torrevieja B
Racing Playas de Orihuela A Racing Playas Ori.
-
San Vicente B San Vicente B
Santa Pola Santa Pola
-
P. Iglesias A P. Iglesias A
Team / Points
1 C. Elche B CEL 54
2 Almoradi ALM 50
3 Crevillente D. B CRE 49
4 C. Racing A CIU 43
5 Cox CDC 36
6 Orihuela B ORI 34
7 Mutxamel A MUT 34
8 Monovar A MON 33
 
9 Racing Playas de Orihuela A RAC 31
10 Gimnastic Sant Vicent B GSV 26
11 P. Iglesias A PAB 22
12 Thader A THA 21
13 San Vicente B JOV 20
14 Santa Pola SAN 20
15 Torrevieja B TOR 13
16 Elche Sp. A ELC 12
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook