noscript image
  • JE San Vicente A
  • Torre Levante B
  • Sagunto A
  • Godella A
  • Ciutat de Valencia A
  • Ciudad de Benidorm B
  • Kelme C
  • Alberic Promeses A
  • Alcoyano B
  • Alboraya D
  • Benaguasil A
  • Onda A
  • Burjassot A
  • Alboraya C
  • Betera A
  • E-1 Valencia B
  • Kelme B
  • Lacross Babel B
  • Escuelas San Jose C
  • T. Blanques B
  • Novelda A
  • Alaquas I Walter A
Group 1
Wed 20 Mar
Primer Toque B Primer Toque B
19:00
Roda C Roda C
Sat 23 Mar
Castellon B Castellon B
09:00
L´alcora A L´alcora A
Almazora A Almazora A
10:00
Benicarlo Bf A Benicarlo Bf A
Sun 24 Mar
CD de Futbol Canet A Futbol Canet
-
Promesas Castalia A Promesas Castalia
Esportiu Vila Real A Esportiu Vila Real
-
Biensa B Biensa B
Vinaros Ets A Vinaros Ets A
-
Rafalafena de Castellón A Rafalafena
Alboraya C Alboraya C
12:30
Onda A Onda A
Team / Points
1 Onda A OND 51
2 Esportiu Vila Real A ESP 48
3 Benicarlo Bf A BEN 43
4 Vinaros Ets A VIN 41
5 Primer Toque B PRI 32
6 L´alcora A CDL 30
7 CD de Futbol Canet A FUT 27
8 Roda C ROD 24
 
9 Castellon B CAS 23
10 Promesas Castalia A PRO 22
11 Rafalafena de Castellón A RAF 21
12 Sagunto A SAG 21
13 Almazora A ALM 19
14 Alboraya C ALB 17
15 Biensa B BIE 0
Group 3
Sun 24 Mar
Alboraya E Alboraya E
-
Godella A Godella A
Lliria B Lliria B
-
Sp. Mislata B Sp. Mislata B
Benaguasil A Benaguasil A
-
Torrent C Torrent C
Colegio Salgui B Colegio Salgui B
-
Turia A Turia A
Paterna B Paterna B
-
Escuelas San Jose C Escuelas Jose
Avant Paterna Avant Paterna
-
Burjassot A Burjassot A
Collvert A Collvert A
-
Betera A Betera A
Vallbonense A Vallbonense A
-
Mislata B Mislata B
Team / Points
1 Betera A BET 56
2 Colegio Salgui B COL 52
3 Godella A GOD 49
4 Turia A TUR 42
5 Alboraya E ALB 36
6 Torrent C TOR 36
7 Burjassot A BUR 32
8 Escuelas San Jose C ESC 27
 
9 Benaguasil A BEN 24
10 Sp. Mislata B CLU 24
11 Avant Paterna AVA 23
12 Vallbonense A VAL 17
13 Mislata B MIS 17
14 Collvert A COL 11
15 Lliria B LLI 11
16 Paterna B PAT 9
Group 4
Sat 23 Feb
Colegio Salgui C Colegio Salgui C
6-2
Juventud Chiva A Juventud Chiva A
Sun 24 Mar
Alaquas I Walter A Alaquas Walter
-
Silla B Silla B
Avant Aldaia B Avant Aldaia B
-
Catarroja A Catarroja A
Balompie Alfafar Balompie Alfafar
-
La Luz Xirivella A Xirivella
Cheste A Cheste A
-
San Marcelino B San Marcelino B
Atl. Amistat B Atl. Amistat B
-
Torrent B Torrent B
E-1 Valencia B E-1 Valencia B
-
Dep. La Rambleta A Dep. Rambleta
Union Benetuser Fabara A Union Benetuser F.
-
Utiel Utiel
Team / Points
1 La Luz Xirivella A XIR 57
2 Colegio Salgui C COL 53
3 Balompie Alfafar BAL 50
4 San Marcelino B MAR 46
5 Atl. Amistat B ATL 38
6 Torrent B TOR 32
7 E-1 Valencia B VAL 32
8 Utiel UTI 32
 
9 Catarroja A FBC 30
10 Alaquas I Walter A ALA 30
11 Avant Aldaia B AVA 25
12 Juventud Chiva A JUV 25
13 Cheste A CHE 14
14 Union Benetuser Fabara A UNI 12
15 Silla B SIL 5
16 Dep. La Rambleta A DEP 2
Group 5
Sun 24 Mar
Ciutat de Xátiva Cfb C Ciutat Xátiva
-
Racing D´ Algemesí Mecaveni Racing Algemesí .
Ciudad de Benidorm B Ciudad Benidorm
-
La Font D'encarros A Font D'encarros
Gandia B Gandia B
-
Dragon Force B Dragon Force B
Benirredra Benirredra
-
Alberic Promeses A Alberic Promeses
Silla A Silla A
-
Cullera A Cullera A
Denia B Denia B
-
Bellreguard B Bellreguard B
Carcaixent B Carcaixent B
-
Gorgos Gorgos
Team / Points
1 Cullera A CUL 50
2 Silla A SIL 49
3 Ciutat de Xátiva Cfb C CIU 46
4 La Font D'encarros A FON 43
5 Alberic Promeses A ALB 32
6 Gandia B GAN 30
7 UE Gandia B UNI 29
8 Denia B DEN 25
 
9 Dragon Force B DRA 25
10 Bellreguard B BEL 20
11 Ciudad de Benidorm B CIU 19
12 Benirredra BEN 18
13 Gorgos GOR 18
14 Carcaixent B CAR 16
15 Racing D´ Algemesí Mecaveni RAC 0
Group 7
Sun 24 Mar
Aspe UD Aspe UD
-
Mediterraneo A Mediterraneo A
Petrelense A Petrelense A
-
Pinoso A Pinoso A
Villena A Villena A
-
Idella B Idella B
Hercules C Hercules C
-
Gimnastic Sant Vicent B Gimnastic Sant Vi.
Novelda A Novelda A
-
Promesas Elche C Promesas Elche C
Ciutat de Xátiva Cfb B Ciutat Xátiva
-
Jove Español San Vicente B Jove Español Vic.
Alcoyano B Alcoyano B
-
Kelme C Kelme C
Muro A Muro A
-
Elche Dream A Elche Dream A
Team / Points
1 Pinoso A PIN 49
2 Jove Español San Vicente B JES 43
3 Mediterraneo A MED 41
4 Petrelense A PET 38
5 Kelme C KEL 37
6 Hercules C HER 34
7 Elche Dream A ELC 34
8 Ciutat de Xátiva Cfb B CIU 33
 
9 Aspe UD ASP 29
10 Promesas Elche C PRO 23
11 Alcoyano B ALC 19
12 Gimnastic Sant Vicent B GIM 18
13 Muro A MUR 15
14 Idella B IDE 9
15 Villena A VIL 1
16 Novelda A NOV 0
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook