noscript image
  • Dominicos A
  • Maristas V. A
  • Valencia B
  • Sucro Cullera
  • Sra. Pilar B
  • Maristas V. B
  • Maristas V. C
  • Maristas C. A
  • Picassent B
  • Sra. Pilar A
  • Picassent A
  • Sra. Pilar C
  • Valencia A
  • Corbera
  • La Canyada
  • S. Calderona
  • Dominicos B
  • Mislata
  • C. El Armelar
  • Chelva
  • Sta Mª Marianistas de Albor
  • Castillo de Requena A
Group 1
Fri 22 Mar
Colegio Cumbres B Colegio Cumbres B
18:00
Maristas V. C Maristas V. C
Sat 23 Mar
Sra. Pilar A Sra. Pilar A
9-2
Sta Mª Marianistas de Albor Marianistas Albor
Valencia A Valencia A
7-4
S. Calderona S. Calderona
Puçol B Puçol B
7-3
C. El Armelar C. El Armelar
Mislata Mislata
15-0
Santa Ana Skoda Jrvalle B Santa Skoda Jrval.
Team / Points
1 Mislata MIS 48
2 Sra. Pilar A NUE 45
3 Puçol B PUC 36
4 Sta Mª Marianistas de Albor MAR 31
5 Maristas V. C MAR 18
 
6 C. El Armelar COL 17
7 Colegio Cumbres B COL 17
8 Valencia A VAL 16
9 S. Calderona SER 9
10 Santa Ana Skoda Jrvalle B SAN 3
Group 2
Fri 22 Mar
Nuestra Señora del Socorro Nuestra Señora S.
6-2
Maristas V. D Maristas V. D
Sat 23 Mar
Sra. Pilar B Sra. Pilar B
3-4
Corbera Corbera
Dominicos B Dominicos B
2-13
Maristas C. A Maristas C. A
Picassent A Picassent A
6-4
L´olleria La Vall D´albaida L´olleria Vall D.
Exposición Exposición
2-1
Alzira Fs/nitida 'a' Alzira Fs/nitida
Team / Points
1 Alzira Fs/nitida 'a' ALZ 42
2 Corbera COR 42
3 Nuestra Señora del Socorro NUE 40
4 Exposición EXP 31
5 Picassent A PIC 28
 
6 Maristas C. A MAR 22
7 Sra. Pilar B NUE 20
8 L´olleria La Vall D´albaida OLL 19
9 Maristas V. D MAR 7
10 Dominicos B DOM 0
Group 3
Sat 23 Mar
La Canyada La Canyada
0-8
Picassent B Picassent B
Sra. Pilar C Sra. Pilar C
6-6
San Pablo A San Pablo A
Rodríguez Fornos B Rodríguez Fornos
3-5
Valencia B Valencia B
Maristas V. B Maristas V. B
12:45
Sagrado Corazon de Godella Sagrado Corazon G.
Sun 24 Mar
Puçol B Puçol B
10:00
Colegio Cumbres B Colegio Cumbres B
Team / Points
1 Sagrado Corazon de Godella SAG 48
2 San Pablo A PAB 40
3 Sra. Pilar C NUE 29
4 Rodríguez Fornos B ROD 23
5 Colegio Cumbres B COL 23
 
6 Puçol B PUC 22
7 Valencia B VAL 21
8 Maristas V. B MAR 20
9 Picassent B PIC 17
10 La Canyada CAN 0
Group 4
Fri 22 Mar
San Pablo B San Pablo B
2-6
Dominicos A Dominicos A
Sun 24 Mar
Chelva Chelva
11:15
Castillo de Requena A Castillo Requena
Sucro Cullera Sucro Cullera
12:00
C Morvedre El Cortijo Andal Morvedre Cortijo .
C Ave María de Peñarrocha A María Peñarrocha
13:00
Rodríguez Fornos B Rodríguez Fornos
Tue 26 Mar
Santa Ana Skoda Jrvalle B Santa Skoda Jrval.
17:30
Maristas V. A Maristas V. A
Team / Points
1 Castillo de Requena A CAS 46
2 Sucro Cullera CLU 43
3 Chelva CHE 34
4 Maristas V. A MAR 33
5 C Ave María de Peñarrocha A MAR 25
 
6 Dominicos A DOM 21
7 Santa Ana Skoda Jrvalle B SAN 19
8 San Pablo B PAB 9
9 Rodríguez Fornos B ROD 4
10 C Morvedre El Cortijo Andal MOR 1
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook