noscript image
  • San Viator
  • Mostoles B
  • Mostoles G
  • El Saz B
  • Valdetorres B
  • Mostoles D
  • Valdetorres A
  • Fuenlabrada B
  • Mostoles E
  • J. Canario A
  • Esperanza E
  • Daganzo C
  • La Calzada B
  • Fund Recuerdo
  • Carabanchel C
  • Chopera 04 C
  • S. Vallecas B
  • Retamar
  • Galapagar C
  • Navalcarnero B
  • Union Carrascal B
  • Alameda de Osuna A
Group 3
Team / Points
1 Torrelodones A TOR 42
2 Gimnastica Colmenarejo A GIM 32
3 Minifutbol Torrelodones MIN 23
4 Puerta de Madrid PUE 20
 
5 Moralzarzal MOR 18
6 Gimnastica Colmenarejo B GIM 13
7 Torrelodones B TOR 12
8 Torrelodones C TOR 1
Group 4
Team / Points
1 Soto Real C REC 33
2 Siete Picos C SIE 26
3 Soto Real A REC 25
4 Colmenar Viejo G COL 22
5 Deporte Y Punto B DEP 16
 
6 Colmenar V. D COL 14
7 Manzanares B REA 5
8 Colmenar Viejo COL 5
9 Colmenar Viejo E COL 3
Group 5
Team / Points
1 Colmenar Viejo H COL 28
2 Colmenar Viejo J COL 26
3 Recreativo Soto del Real D REC 26
4 Manzanares C REA 24
5 Colmenar Viejo I COL 18
 
6 Siete Picos D SIE 13
7 Soto Real B REC 10
8 Deporte Y Punto Bcm C DEP 4
9 Becerril de La Sierra BEC 2
Group 10
Sat 23 Mar
Daganzo D Daganzo D
2-2
Cobeña D Cobeña D
Cobeña B Cobeña B
10-2
Barajas B Barajas B
Daganzo B Daganzo B
09:50
 Ajalvir B Ajalvir B
Ajalvir C Ajalvir C
2-9
Paracuellos Sport D Paracuellos Sport
Cobeña E Cobeña E
10:40
Cobeña C Cobeña C
Serracines Serracines
1-12
Daganzo E Daganzo E
Team / Points
1 Paracuellos Sport D PAR 52
2 Daganzo E ESC 48
3 Cobeña C COB 38
4 Cobeña B COB 35
5 Cobeña D COB 28
6  Ajalvir B MUN 27
7 Ajalvir C MUN 24
 
8 Cobeña E COB 22
9 Daganzo C ESC 22
10 Daganzo B ESC 21
11 Daganzo D ESC 13
12 Serracines SER 7
13 Barajas B BAR 0
Group 14
Sat 23 Mar
Atletico Chopera Alcobendas Atletico Chopera .
4-4
Sek B Sek B
Juventud Sanse J Juventud Sanse J
2-5
Liceo D Liceo D
Liceo B Liceo B
1-5
Liceo A Liceo A
Liceo C Liceo C
1-9
Brains B Brains B
Club de Futbol Isidoro San Club Futbol Isido.
4-8
Colegio Suizo de Madrid Colegio Suizo Mad.
Aldovea C Aldovea C
4-0
Castilla Chamartin Castilla Chamartin
Ssc Ssc
1-1
Aldovea D Aldovea D
Team / Points
1 Liceo A LIC 54
2 Liceo D LIC 46
3 Brains B COL 42
4 Aldovea C ALD 34
5 Sek B CDS 33
6 Colegio Suizo de Madrid COL 33
7 Aldovea D ALD 33
 
8 Ssc SSC 33
9 Liceo B LIC 24
10 Juventud Sanse J JSA 21
11 Club de Futbol Isidoro San CLU 15
12 Atletico Chopera Alcobendas ATL 12
13 Liceo C LIC 9
14 Castilla Chamartin CAS 6
Group 16
Team / Points
1 Camarma CAM 40
2 Nuevo Baztan NUE 32
3 Camarma B CAM 31
4 Meco A MEC 27
5 Villalbilla B VIL 21
 
6 Espartales C ESP 21
7 Complutense Alcala H COM 17
8 Nuevo Baztan B NUE 6
9 Meco B MEC 4
10 Club Atletico Torres CLU 3
Group 17
Sat 11 May
Complutense G Complutense G
09:00
Atletico La Garena D Atletico Garena
C. Henares A C. Henares A
09:00
Alcala D Alcala D
Naya B Naya B
09:50
Naya C Naya C
Atletico La Garena C Atletico Garena
09:50
Naya A Naya A
C. Henares B C. Henares B
10:40
Cfd Futuro San Francisco Futuro Francisco
Team / Points
1 Naya A NAY 43
2 C. Henares B CLU 34
3 Alcala D ALC 33
4 Atletico La Garena C ATL 29
5 Naya C NAY 28
6 Complutense F COM 24
 
7 C. Henares A CLU 17
8 Complutense G COM 8
9 Atletico La Garena D ATL 7
10 Cfd Futuro San Francisco FUT 4
11 Naya B NAY 3
Group 21
Sat 23 Mar
Valdeluz A Valdeluz A
4-1
Deporte Dca Montecarmelo C Deporte
Mirasierra B Mirasierra B
4-3
Deporte Dca Montecarmelo A Deporte
Deporte Dca Montecarmelo B Deporte
2-9
Mirasierra A Mirasierra A
B. Consejo A B. Consejo A
1-2
Fundacion D Fundacion D
Valdeluz B Valdeluz B
1-1
B. Consejo B B. Consejo B
Union Zona Norte J Union Zona Norte
0-1
Masriver B Masriver B
Adarve E Adarve E
0-3
U. Adarve D U. Adarve D
Team / Points
1 U. Adarve D UNI 51
2 Valdeluz A VAL 46
3 Mirasierra A VIR 42
4 Fundacion D FUN 35
5 Masriver B MAS 33
6 B. Consejo B NTR 33
7 Valdeluz B VAL 27
 
8 Adarve E UNI 25
9 Deporte Dca Montecarmelo B DEP 23
10 B. Consejo A NTR 21
11 Deporte Dca Montecarmelo C DEP 17
12 Deporte Dca Montecarmelo A DEP 12
13 Union Zona Norte J UNI 11
14 Mirasierra B VIR 8
Group 23
Team / Points
1 Liceo Europeo E LIC 34
2 Liceo Europeo LIC 31
3 E Academia de Futbol Alcobe ACA 20
4 Alcobendas Levitt B ALC 18
 
5 Juventud Sanse Trinity Coll JUV 13
6 Sporting Seis de Diciembre SPO 3
7 Juventud Sanse Fem N JUV 3
8 Futbol Sport Las Tablas FUT 0
Group 25
Sat 23 Mar
SJ Parque D SJ Parque D
5-3
Hortaleza E Hortaleza E
Esperanza C Esperanza C
6-0
San Roque C San Roque C
Oña Sanchinarro C Oña Sanchinarro
6-0
Santa Maria Caridad C Santa Maria Carid.
Hortaleza F Hortaleza F
1-1
SJ Parque C SJ Parque C
A.E.F.  Leganés-Madrid A.E.F.
3-1
Esperanza E Esperanza E
Hortaleza D Hortaleza D
10:40
Esperanza B Esperanza B
Team / Points
1 Esperanza C ESP 52
2 Esperanza B ESP 46
3 A.E.F.  Leganés-Madrid ASO 37
4 Oña Sanchinarro C ONA 33
5 Spartac de Manoteras SPA 32
6 Hortaleza D SPO 24
7 Hortaleza E SPO 24
 
8 SJ Parque D CLU 24
9 Esperanza E ESP 21
10 SJ Parque C CLU 20
11 Hortaleza F SPO 19
12 San Roque C ROQ 9
13 Santa Maria Caridad C SAN 4
Group 42
Team / Points
1 Villaverde San Andres C VIL 30
2 San Cristobal Angeles B CRI 29
3 Inter Promesas B INT 22
4 Villaverde A ESC 19
5 Villaverde B ESC 19
 
6 San Cristobal Angeles CRI 16
7 San Cristobal Angeles C CRI 15
8 Colonia Moscardo E COL 7
9 Villaverde C ESC 0
Group 45
Sat 11 May
Aluche C Aluche C
09:00
Amoros B Amoros B
Amoros A Amoros A
09:00
Agrupacion Lucero Linces Agrupacion Lucero
Piqueñas D Piqueñas D
09:50
Fatima B Fatima B
Agrupacion Lucero Linces B Agrupacion Lucero
09:50
Fatima A Fatima A
Club Atletico de Madrid M Club Atletico Mad.
10:40
Aluche B Aluche B
Team / Points
1 Piqueñas D PIQ 37
2 Amoros A MAR 35
3 Amoros B MAR 31
4 Fatima A FAT 27
5 Fatima B FAT 20
6 Agrupacion Lucero Linces AGR 18
 
7 Aluche B ESC 18
8 Club Atletico de Madrid M CLU 15
9 Aluche C ESC 13
10 Inter Atletico Pan Bendito INT 4
11 Agrupacion Lucero Linces B AGR 1
Group 46
Team / Points
1 Los Yebenes B YEB 34
2 Real Carabanchel A REA 33
3 Sporting Laguna B SPO 24
4 Los Yebenes San Bruno C YEB 20
5 Escfut Villa de Madrid ESC 17
 
6 Ferilan FER 15
7 Ferilan B FER 9
8 Goya GOY 6
9 Parque Europa PAR 6
Group 47
Team / Points
1 Juventud Los Carmenes JUV 34
2 La Mutual A MUT 32
3 Piqueñas C PIQ 31
4 La Mutual B MUT 29
5 Sporting Clube de Castilla SPO 22
 
6 Carabanchel C REA 20
7 Club Atletico de Madrid L CLU 13
8 Marianistas Amoros D MAR 11
9 Madrid Sur Latina B MAD 5
10 Amoros C MAR 5
Group 54
Team / Points
1 SM Vega A MAR 42
2 R. Ciempozuelos A RAY 30
3 Inter de Valdemoro E INT 23
4 R. Ciempozuelos C RAY 23
5 Quini Alvarez E QUI 22
 
6 SM Vega B MAR 19
7 R. Ciempozuelos D RAY 17
8 R. Ciempozuelos B RAY 13
9 Ciempozuelos B CIE 5
10 Ciempozuelos C CIE 3
Group 56
Sat 11 May
Yuncos A Yuncos A
09:00
Illescas C Illescas C
Griñon B Griñon B
09:50
Yuncos B Yuncos B
de Valdemoro de Valdemoro
10:40
Illescas E Illescas E
Illescas D Illescas D
11:30
Griñon C Griñon C
Inter de Valdemoro E Inter Valdemoro
12:20
Casarrubuelos B Casarrubuelos B
Illescas Illescas
13:10
Esquivias C Esquivias C
Team / Points
1 Illescas C ILL 46
2 Yuncos B DEP 38
3 Esquivias C ESQ 32
4 Illescas ILL 31
5 Inter de Valdemoro E INT 27
6 Yuncos A DEP 25
 
7 Illescas D ILL 19
8 Casarrubuelos B CAS 15
9 de Valdemoro VAL 12
10 Griñon C GRI 11
11 Illescas E ILL 6
12 Griñon B GRI 2
Group 58
Team / Points
1 Seseña A SES 37
2 Inter de Valdemoro B INT 32
3 La Calzada B ESC 28
4 San Martin de La Vega C MAR 28
5 Inter de Valdemoro C INT 21
 
6 V Rayo Serranillos RAY 21
7 La Calzada A ESC 13
8 La Calzada C ESC 11
9 Inter de Valdemoro D INT 5
10 Rayo Illescas RAY 0
Group 63
Fri 22 Mar
Municipal Arroyomolinos D Municipal
11-1
Municipal Arroyomolinos I Municipal
Sat 23 Mar
Trival Valderas Alcorcon D Trival Valderas A.
1-11
Mostoles D Mostoles D
Alcorcon C Alcorcon C
09:00
Alcorcon B Alcorcon B
Mostoles D Mostoles D
0-4
Alcorcon D Alcorcon D
Mostoles Urjc H Mostoles Urjc H
09:50
Mostoles C Mostoles C
Municipal Arroyomolinos H Municipal
10:40
Municipal Arroyomolinos E Municipal
Municipal Arroyomolinos Municipal
2-4
Municipal Arroyomolinos G Municipal
Team / Points
1 Mostoles D MOS 53
2 Alcorcon D ALC 48
3 Municipal Arroyomolinos D MUN 47
4 Mostoles C MOS 39
5 Alcorcon B ALC 38
6 Alcorcon C ALC 35
7 Mostoles Urjc H MOS 34
 
8 Municipal Arroyomolinos G MUN 29
9 Mostoles D MOS 20
10 Municipal Arroyomolinos MUN 17
11 Municipal Arroyomolinos E MUN 14
12 Trival Valderas Alcorcon D TRI 14
13 Municipal Arroyomolinos H MUN 9
14 Municipal Arroyomolinos I MUN 0
Group 64
Team / Points
1 A. Valdeiglesias A ATL 35
2 Atletico Valdeiglesias Cebr ATL 33
3 El Tiemblo TIE 31
4 A.  Valdeiglesias Soti ATL 20
5 Pelayos PEL 17
 
6 Cenicientos CEN 15
7 Atletico Valdeiglesias Soti ATL 14
8 A. Valdeiglesias B ATL 12
9 A. Valdeiglesias C ATL 8
10 Cadalso CAD 1
Group 69
Sat 11 May
Vallmont E Vallmont E
11:30
Las Rozas D Las Rozas D
Las Rozas C Las Rozas C
12:20
Mostoles G Mostoles G
Las Rozas C Las Rozas C
13:10
Brunete B Brunete B
Vallmont C Vallmont C
13:55
Brunete D Brunete D
Brunete C Brunete C
14:00
Las Rozas D Las Rozas D
Team / Points
1 Mostoles G MOS 43
2 Brunete B ESC 33
3 Brunete C ESC 31
4 Las Rozas D ROZ 29
5 Las Rozas C ROZ 20
6 Vallmont C VAL 20
 
7 Mostoles F MOS 20
8 Las Rozas C ROZ 14
9 Las Rozas D ROZ 14
10 Vallmont E VAL 4
11 Brunete D ESC 3
642

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook