noscript image
  • Avance B
  • Sanse B
  • Escuela Futbol Concepcion B
  • Alameda de Osuna A
  • Colegio Alameda de Osuna A
  • Rayo B
  • Odon B
  • Oña Sanchinarro
  • Sevilla La Nueva
  • Las Rozas A
  • Parque Granada B
  • Mostoles D
  • Mostoles Urjc E
  • Los Yebenes San Bruno A
  • AD y C Pinto A
  • Valdetorres
  • Futbol Mejorada A
  • Cultural Deportiva Miraflor
  • Dosa B
  • 3 Cantos B
  • Naya B
  • Ferilan
Group 1
Sat 16 Mar
Rayo B Rayo B
4-3
Pozuelo de Alarcon Sorolla Pozuelo Alarcon S.
Las Rozas B Las Rozas B
1-4
Ciudad del Futbol B Ciudad Futbol
Colmenar Viejo C Colmenar Viejo C
1-3
Alberto Cogorro A Alberto Cogorro A
Alpedrete A Alpedrete A
5-5
Efmo Boadilla C Efmo Boadilla C
Nuevo Boadilla D Nuevo Boadilla D
0-2
Las Rozas A Las Rozas A
Sun 17 Mar
Electrocor Electrocor
8-1
Recreativo Soto del Real B Recreativo Soto R.
Team / Points
1 Las Rozas A ROZ 47
2 Alberto Cogorro A ALB 41
3 Ciudad del Futbol B CIU 39
4 Gredos San Diego Guadarrama GRE 35
5 Rayo B RAY 31
6 Colmenar Viejo C COL 29
7 Electrocor ELE 26
 
8 Alpedrete A ALP 19
9 Efmo Boadilla C EFM 18
10 Las Rozas B ROZ 18
11 Pozuelo de Alarcon Sorolla POZ 14
12 Nuevo Boadilla D NUE 12
13 Recreativo Soto del Real B REC 0
Group 3
Sat 16 Mar
Meco Meco
1-4
Valdetorres Valdetorres
Atletico Algete A Atletico Algete A
3-0
Antamira A Antamira A
Cobeña A Cobeña A
2-3
Alalpardo A Alalpardo A
Municipal Ajalvir Municipal Ajalvir
3-2
Sanse B Sanse B
San Sebastian Reyes C Sebastian Reyes
1-0
Colegio Miramadrid Colegio Miramadrid
Carranza Carranza
13:30
Escuela Daganzo B Escuela Daganzo B
Sun 17 Mar
Fuente El Saz A Fuente El Saz A
1-1
Camarma Camarma
Team / Points
1 Colegio Miramadrid COL 55
2 Fuente El Saz A FUE 49
3 San Sebastian Reyes C SEB 48
4 Camarma CAM 41
5 Sanse B JUV 36
6 Alalpardo A ALA 31
7 Carranza CAR 26
 
8 Antamira A ANT 24
9 Atletico Algete A ATL 23
10 Valdetorres VAL 17
11 Cobeña A COB 14
12 Meco MEC 14
13 Escuela Daganzo B ESC 11
14 Municipal Ajalvir MUN 7
Group 9
Sat 16 Mar
Mostoles D Mostoles D
3-1
Boadilla D Boadilla D
Cultural Deportiva Miraflor Cultural Deportiva
3-1
Mostoles Balompie B Mostoles Balompie
Humanes C Humanes C
2-5
Fuenlabrada C Fuenlabrada C
Odon C Odon C
3-0
Ciudad de Pinto Quintana C Ciudad Pinto Quin.
Illescas C Illescas C
3-2
Internacional de Mostoles Internacional
Sun 17 Mar
Parla Escuela C Parla Escuela C
1-3
Mostoles B Mostoles B
Team / Points
1 Mostoles D MOS 55
2 Illescas C ILL 52
3 Odon C VIL 39
4 Ciudad de Pinto Quintana C CIU 35
5 Parla Escuela C CLU 34
6 Atletico Fuenlabreño ATL 28
7 Internacional de Mostoles INT 24
 
8 Boadilla D EFM 20
9 Fuenlabrada C FUE 18
10 Mostoles B MOS 15
11 Cultural Deportiva Miraflor CUL 9
12 Mostoles Balompie B MOS 7
13 Humanes C HUM 6
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook