noscript image
  • Victoria CF
  • San Agustin
  • San Lorenzo
  • Cristo Rey
  • Medinense
  • Navega
  • Segoviana B
  • Gatos Iscar
  • Amistad B
  • Amistad 2000
  • Arandina
  • M. Tormes B
  • Puente Castro B
  • Cantalejo
  • V. Simancas
  • San Lazaro
  • C. Rodrigo
  • La Lastrilla
  • Guardense
  • Amor de Dios
  • Mis. Claret
  • San Juanillo
Group 1
Sat 16 Mar
S. Católica S. Católica
1-2
El Seminario El Seminario
B. Arévalo B. Arévalo
8-2
Deportivo Arenas Deportivo Arenas
Sun 17 Mar
El Barco El Barco
-
C. Diocesanos C. Diocesanos
Team / Points
1 C. Diocesanos COL 42
2 B. Arévalo BOS 34
3 El Seminario ZON 26
4 S. Católica CAS 16
 
5 Deportivo Arenas DEP 12
6 El Barco BAR 0
7 Real Ávila REA 0
Group 2
Sun 31 Mar
Villarcayo N. Villarcayo N.
-
Casco Viejo Casco Viejo
B. Bupolsa B. Bupolsa
-
Burgos D. Burgos D.
Deportiva Deportiva
-
San Pedro San Pedro
Vista Alegre Vista Alegre
-
Burgos B Burgos B
Alfoz de Quintanadueñas Alfoz
-
Juventud del Círculo Católi Juventud Círculo
B. Norpetrol B. Norpetrol
-
La Charca La Charca
Arandina Arandina
-
Promesas 2000 B Promesas 2000 B
Team / Points
1 Vista Alegre INT 52
2 Burgos B BUR 47
3 Arandina ARA 46
4 Casco Viejo CAS 37
5 La Charca CHA 37
6 Deportiva DEP 29
7 B. Norpetrol BRI 26
 
8 San Pedro PED 25
9 Promesas 2000 B BUR 24
10 Burgos D. BUR 24
11 Villarcayo N. VIL 11
12 Alfoz de Quintanadueñas ALF 9
13 B. Bupolsa BER 7
14 Juventud del Círculo Católi JUV 5
Group 3
Sun 31 Mar
Ponferradina B Ponferradina B
-
Leonesa B Leonesa B
Puente Castro B Puente Castro B
-
F. Peña B F. Peña B
Atlético Pinilla Atlético Pinilla
-
La Bañeza La Bañeza
A. Bembibre A. Bembibre
-
V. Camino V. Camino
San Andrés San Andrés
-
Veguellina Veguellina
La Morenica La Morenica
-
Cuatrovientos Cuatrovientos
San Lorenzo San Lorenzo
-
Astorga Astorga
Team / Points
1 F. Peña B FUT 47
2 Leonesa B LEO 44
3 La Bañeza BAN 39
4 Veguellina VEG 37
5 San Lorenzo LOR 32
6 La Morenica MOR 30
7 Ponferradina B PON 24
 
8 Atlético Pinilla ATL 24
9 A. Bembibre ATL 22
10 V. Camino VIR 18
11 Astorga AST 17
12 Puente Castro B PUE 16
13 Cuatrovientos CUA 14
14 San Andrés FUT 0
Group 6
Sun 31 Mar
Gª Segoviana C Gª Segoviana C
-
Mon. Atalaya Mon. Atalaya
Quintanar Palacio Quintanar Palacio
-
Quintanar Palacio B Quintanar Palacio
Mis. Claret Mis. Claret
-
M. Claret C M. Claret C
Arcangel Arcangel
-
San Rafael San Rafael
Cantalejo Cantalejo
-
La Lastrilla La Lastrilla
Segoviana B Segoviana B
-
La Atalaya B La Atalaya B
Team / Points
1 Gª Segoviana C SEG 44
2 Cantalejo CAN 44
3 Mon. Atalaya MON 39
4 Quintanar Palacio QUI 39
5 Segoviana B SEG 32
6 San Rafael ESP 30
7 La Lastrilla LAS 28
 
8 Mis. Claret MIS 27
9 M. Claret B MIS 22
10 Quintanar Palacio B QUI 12
11 La Atalaya B MON 6
12 Arcangel ARC 5
13 M. Claret C MIS 2
Group 7
Sun 31 Mar
San Esteban de Gormaz Esteban Gormaz
-
San Leonardo San Leonardo
Cal. Soria B Cal. Soria B
-
Num. Soria B Num. Soria B
Cal. Soria C Cal. Soria C
-
Cal. Soria Cal. Soria
Numancia de Soria C Numancia Soria
-
San José C San José C
Covaleda Covaleda
-
San José San José
Golmayo Camaretas Golmayo Camaretas
-
Almazán Almazán
San José B San José B
-
Ruiz Zorrilla Ruiz Zorrilla
Team / Points
1 Covaleda COV 55
2 San José JOS 50
3 Cal. Soria CAL 46
4 Num. Soria B NUM 43
5 Ruiz Zorrilla MAN 39
6 Numancia de Soria C NUM 36
7 San José B JOS 28
 
8 San Esteban de Gormaz EST 27
9 Almazán ALM 20
10 Cal. Soria B CAL 20
11 San Leonardo NOR 16
12 San José C JOS 9
13 Cal. Soria C CAL 3
14 Golmayo Camaretas GOL 0
Group 8
Sun 31 Mar
Valladolid B Valladolid B
-
Betis Betis
Boecillo Boecillo
-
Medinense Medinense
J. Rondilla J. Rondilla
-
Atlético de Laguna Atlético Laguna
Arces Arces
-
Victoria CF Victoria CF
J. Jesuitas J. Jesuitas
-
Sur B Sur B
San Agustin San Agustin
-
Parquesol B Parquesol B
Gatos Iscar Gatos Iscar
-
V. Simancas V. Simancas
Team / Points
1 Valladolid B REA 55
2 Betis BET 50
3 Parquesol B PAR 47
4 J. Rondilla JUV 37
5 Arces ARC 33
6 Sur B UDS 31
7 Gatos Iscar GAT 29
 
8 Victoria CF VIC 25
9 Atlético de Laguna ATL 24
10 San Agustin AGU 19
11 Medinense MED 14
12 J. Jesuitas JOS 10
13 V. Simancas VIL 8
14 Boecillo BOE 7
Group 9
Sun 12 May
San Lorenzo San Lorenzo
-
Racing Club Benavente Racing Club Benav.
Toresana Toresana
-
San Jose Obrero San Jose Obrero
San Lazaro San Lazaro
-
Zamora Zamora
Amistad 2000 Amistad 2000
-
Amor de Dios Amor de Dios
Benavente Benavente
-
Morales del Vino Atlético Morales Vino Atl.
Team / Points
1 Amor de Dios AMO 39
2 Amistad 2000 AMI 32
3 Benavente BEN 27
4 Morales del Vino Atlético MOR 24
5 San Lazaro LAZ 23
6 Toresana TOR 22
 
7 Zamora ZAM 14
8 San Jose Obrero JOS 14
9 San Lorenzo LOR 12
10 Racing Club Benavente RAC 12
11 Sanabria SAN 0
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook