noscript image
  • UD Sur
  • San Lorenzo
  • Victoria
  • Padre Claret
  • San Lazaro
  • Helmántica
  • Amor de Dios
  • Leonesa
  • Segoviana
  • Betis
  • Burgos D.
  • Carbajosa S.
  • Puente Castro
  • La Atalaya
  • Laguna
  • Briviesca N.
  • Marista de
  • Helmántico
  • Fútbol Peña
  • Vista Alegre
  • B. Villamuriel
  • Navega
Group 1
Sat 16 Mar
Arevalo Arevalo
4-4
B. Arévalo B. Arévalo
C. Diocesanos C. Diocesanos
3-0
Casa Social Católica Casa Social Cató.
Linko Linko
1-4
Deportivo Arenas Deportivo Arenas
Team / Points
1 C. Diocesanos COL 54
2 Deportivo Arenas DEP 35
3 Arevalo ARE 29
4 B. Arévalo BOS 28
 
5 Casa Social Católica CAS 20
6 Linko LIN 12
7 Las Navas NAV 6
Group 2
Sun 31 Mar
Burgos D. Burgos D.
-
Groggys G. Groggys G.
B. Bupolsa B. Bupolsa
-
Briviesca N. Briviesca N.
Promesas 2000 Promesas 2000
-
Arandina Arandina
Burgos Burgos
-
Villarcayo N. Villarcayo N.
Juventud del Círculo Católi Juventud Círculo
-
Vista Alegre Vista Alegre
Casco Viejo Casco Viejo
-
Deportiva Deportiva
Quintanadueñas Quintanadueñas
-
Aranda Riber Aranda Riber
Team / Points
1 Promesas 2000 BUR 54
2 Burgos BUR 54
3 Arandina ARA 40
4 B. Bupolsa BER 32
5 Aranda Riber ARA 32
6 Casco Viejo CAS 28
7 Quintanadueñas ALF 27
 
8 Villarcayo N. VIL 26
9 Juventud del Círculo Católi JUV 25
10 Groggys G. GRO 21
11 Burgos D. BUR 19
12 Briviesca N. BRI 14
13 Vista Alegre INT 14
14 Deportiva DEP 0
Group 3
Sun 31 Mar
San Lorenzo San Lorenzo
-
Atlético Pinilla Atlético Pinilla
Asturias León Asturias León
-
V. Camino V. Camino
Ponferradina Ponferradina
-
Veguellina Veguellina
La Bañeza La Bañeza
-
Puente Castro Puente Castro
Onzonilla Onzonilla
-
Cuatrovientos Cuatrovientos
Loyola Loyola
-
Fútbol Peña Fútbol Peña
Leonesa Leonesa
-
San Andrés San Andrés
Team / Points
1 Leonesa LEO 51
2 Puente Castro PUE 49
3 V. Camino VIR 38
4 Veguellina VEG 36
5 Fútbol Peña FUT 35
6 Loyola LOY 35
7 La Bañeza BAN 34
 
8 Asturias León CAS 25
9 San Lorenzo LOR 21
10 Atlético Pinilla ATL 20
11 San Andrés FUT 13
12 Ponferradina PON 9
13 Onzonilla ONZ 3
14 Cuatrovientos CUA 0
Group 5
Sun 31 Mar
Villamayor Villamayor
-
Unionistas S. Unionistas S.
Salamanca Uds Salamanca Uds
-
Real Salamanca Real Salamanca
Helmántico Helmántico
-
Navega Navega
S. Carbajosa S. Carbajosa
-
A. Cabrerizos A. Cabrerizos
P. Bracamonte P. Bracamonte
-
Carbajosa S. Carbajosa S.
Helmántica Helmántica
-
Guijuelo Guijuelo
M. Tormes M. Tormes
-
Villares Reina Villares Reina
Team / Points
1 M. Tormes SAN 52
2 Unionistas S. UNI 50
3 Salamanca Uds SAL 48
4 Navega NAV 44
5 Villamayor VIL 37
6 Helmántica HER 36
7 Real Salamanca REA 30
 
8 S. Carbajosa SPO 25
9 Villares Reina VIL 16
10 Helmántico HEL 14
11 P. Bracamonte PEN 11
12 Carbajosa S. CAR 10
13 Guijuelo GUI 9
14 A. Cabrerizos AMI 7
Group 6
Sat 23 Mar
La Atalaya La Atalaya
10:30
La Granja La Granja
Arcangel Arcangel
11:00
Quintanar Palacio Quintanar Palacio
Sun 24 Mar
El Espinar San Rafael Espinar Rafael
11:00
Segoviana Segoviana
Cantalejo Cantalejo
11:15
Padre Claret Padre Claret
Team / Points
1 Quintanar Palacio QUI 52
2 Padre Claret PAD 49
3 Cantalejo CAN 29
4 La Granja GRA 27
5 Segoviana SEG 25
 
6 La Atalaya MON 21
7 El Espinar San Rafael ESP 20
8 Arcangel ARC 8
9 Unami UNA 0
Group 7
Sat 16 Mar
Cal. Soria Cal. Soria
14-0
Manuel Ruiz Zorrilla Manuel Ruiz Zorri.
San José San José
2-2
Num. Soria Num. Soria
Sun 17 Mar
Almazán Almazán
3-6
Golmayo C. Golmayo C.
Covaleda Covaleda
1-5
Visontium Visontium
Team / Points
1 Num. Soria NUM 61
2 Cal. Soria CAL 49
3 Golmayo C. GOL 40
4 San José JOS 39
 
5 Almazán ALM 31
6 Manuel Ruiz Zorrilla MAN 14
7 Visontium VIS 11
8 Covaleda COV 1
Group 8
Sun 31 Mar
San Pío X San Pío X
-
UD Sur UD Sur
J. Rondilla J. Rondilla
-
Boecillo Boecillo
Victoria Victoria
-
Tudela Tudela
Laguna Laguna
-
Zaratan Sport Zaratan Sport
Parquesol Parquesol
-
Betis Betis
Arces Arces
-
Unión Arroyo Unión Arroyo
A. Pisuerga A. Pisuerga
-
Ronda Oeste Ronda Oeste
Team / Points
1 Laguna LAG 49
2 Parquesol PAR 49
3 A. Pisuerga ARR 46
4 Arces ARC 37
5 UD Sur UDS 37
6 Tudela TUD 29
7 Unión Arroyo UNI 26
 
8 San Pío X PIO 24
9 Zaratan Sport ZAR 23
10 Betis BET 19
11 Victoria VIC 18
12 Ronda Oeste RON 15
13 Boecillo BOE 11
14 J. Rondilla JUV 1
Group 9
Sun 31 Mar
Racing de Monfarracinos Racing
-
San Lorenzo San Lorenzo
Racing Club Benavente Racing Club Benav.
-
Morales del Vino Atlético Morales Vino Atl.
Amistad 2000 Amistad 2000
-
Corazón de María Corazón María
Jose Obrero Jose Obrero
-
Benavente Benavente
San Lazaro San Lazaro
-
Zamora Zamora
Toresana Toresana
-
Pinilla Duero Pinilla Duero
Team / Points
1 Amistad 2000 AMI 51
2 Toresana TOR 48
3 Pinilla Duero PIN 45
4 Zamora ZAM 40
5 Jose Obrero JOS 36
6 Benavente BEN 31
7 Racing Club Benavente RAC 27
 
8 San Lorenzo LOR 19
9 Corazón de María COR 13
10 Morales del Vino Atlético MOR 11
11 Racing de Monfarracinos RAC 7
12 Amor de Dios AMO 6
13 San Lazaro LAZ 3
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook