noscript image
  • Victoria Cf
  • San Pedro
  • Cd Laguna
  • Betis CF
  • Unami CP
  • CD Burgos Promesas 2000
  • San Lorenzo
  • Villares Reina
  • Real Ávila CF
  • P. Castro B
  • Valladolid B
  • Zamora B
  • S. Uxama
  • Fut. Peña B
  • Parquesol B
  • Arandina
  • San Andrés
  • San Telmo
  • Amistad 2000
  • Burgos B
  • P. Bracamonte
  • Cuatrovientos
Group 1
Sat 23 Mar
C. Diocesanos C. Diocesanos
5-1
Zona Norte Zona Norte
Bosco Arévalo Bosco Arévalo
11-0
S. Católica S. Católica
El Barco El Barco
4-1
Real Ávila CF Real Ávila CF
Team / Points
1 C. Diocesanos COL 45
2 Bosco Arévalo BOS 44
3 Deportivo Arenas DEP 38
4 Zona Norte ZON 36
 
5 El Barco BAR 13
6 Real Ávila CF REA 12
7 S. Católica CAS 4
Group 2
Sun 07 Apr
San Pedro San Pedro
-
Vista Alegre B Vista Alegre B
Casco Viejo Casco Viejo
-
B. Norpetrol B. Norpetrol
La Charca La Charca
-
Arandina Arandina
Juventud del Círculo Católi Juventud Círculo
-
Burgos D. Burgos D.
Vadillos Vadillos
-
Grupo Antolin Grupo Antolin
CD Burgos Promesas 2000 Burgos Promesas 2.
-
Deportiva Deportiva
Burgos B Burgos B
-
Capiscol Capiscol
Team / Points
1 CD Burgos Promesas 2000 CDB 50
2 B. Norpetrol BRI 48
3 Burgos D. BUR 39
4 Arandina ARA 37
5 Casco Viejo CAS 35
6 Deportiva DEP 34
7 La Charca CHA 33
 
8 Juventud del Círculo Católi JUV 31
9 Grupo Antolin GRU 28
10 Burgos B BUR 22
11 Capiscol CAP 16
12 Vista Alegre B INT 12
13 Vadillos VAD 11
14 San Pedro PED 3
Group 3
Sun 07 Apr
Cuatrovientos Cuatrovientos
-
Ejido Ejido
V. Camino V. Camino
-
San Andrés San Andrés
A. Bembibre A. Bembibre
-
Bosco Bosco
Atlético Pinilla Atlético Pinilla
-
La Bañeza La Bañeza
P. Castro B P. Castro B
-
Veguellina Veguellina
Fut. Peña B Fut. Peña B
-
Ponferradina B Ponferradina B
Leonesa B Leonesa B
-
A. Bierzo A. Bierzo
Team / Points
1 Leonesa B LEO 53
2 P. Castro B PUE 45
3 Ponferradina B PON 44
4 Veguellina VEG 42
5 Atlético Pinilla ATL 39
6 Cuatrovientos CUA 33
7 Fut. Peña B FUT 33
 
8 San Andrés FUT 26
9 V. Camino VIR 15
10 Ejido EJI 12
11 A. Bembibre ATL 11
12 La Bañeza BAN 11
13 Bosco BOS 5
14 A. Bierzo ATL 1
Group 4
Sun 19 May
Maristas Maristas
-
La Salle La Salle
B. Villamuriel B. Villamuriel
-
San Juanillo San Juanillo
San Antonio Hyuconsa Antonio Hyuconsa
-
Guardense Guardense
Amistad B Amistad B
-
San Telmo San Telmo
Ave Maria Ave Maria
-
Pisuerga B. Pisuerga B.
Team / Points
1 La Salle SAL 31
2 Saldaña SAL 28
3 Amistad B AMI 25
4 San Juanillo JUA 19
5 San Telmo TEL 18
6 Ave Maria MAR 16
 
7 Pisuerga B. PIS 13
8 Guardense GUA 11
9 Maristas MAR 9
10 B. Villamuriel BAS 4
11 San Antonio Hyuconsa ANT 0
Group 5
Sun 07 Apr
Unionistas Salamanca B Unionistas
-
Helmántico Helmántico
Ciudad Rodrigo Ciudad Rodrigo
-
P. Bracamonte P. Bracamonte
M. Pizarrales M. Pizarrales
-
Villamayor Villamayor
Guijuelo Guijuelo
-
Marta Tormes B Marta Tormes B
Navega Navega
-
Salamanca Uds Salamanca Uds
Villares Reina Villares Reina
-
Carbajosa S. Carbajosa S.
Real Salamanca Monterrey Real Salamanca Mo.
-
Hergar Camelot Hergar Camelot
Team / Points
1 Marta Tormes B SAN 48
2 Salamanca Uds SAL 47
3 Helmántico HEL 42
4 P. Bracamonte PEN 40
5 Navega NAV 34
6 Unionistas Salamanca B UNI 34
7 Hergar Camelot HER 30
 
8 Real Salamanca Monterrey REA 26
9 Villamayor VIL 21
10 Carbajosa S. CAR 20
11 Guijuelo GUI 15
12 Ciudad Rodrigo CIU 14
13 M. Pizarrales MUN 13
14 Villares Reina VIL 9
Group 7
Sun 31 Mar
Calasanz Soria Calasanz Soria
-
San José San José
Calasanz de Soria D Calasanz Soria
-
Calasanz de Soria C Calasanz Soria
S. Uxama S. Uxama
-
San Esteban San Esteban
Numancia Soria B Numancia Soria B
-
Covaleda Covaleda
San Leonardo San Leonardo
-
Calasanz Soria B Calasanz Soria B
Team / Points
1 S. Uxama SPO 58
2 Calasanz Soria CAL 56
3 Numancia Soria B NUM 40
4 Calasanz Soria B CAL 38
5 San Leonardo NOR 24
 
6 San José JOS 23
7 San Esteban EST 20
8 Calasanz de Soria D CAL 12
9 Calasanz de Soria C CAL 9
10 Covaleda COV 7
Group 8
Sun 07 Apr
Juventud Rondilla Uemc Juventud Rondilla
-
San Agustin San Agustin
V. Simancas V. Simancas
-
Sur B Sur B
A. Tordesillas A. Tordesillas
-
Parquesol B Parquesol B
Valladolid B Valladolid B
-
Betis CF Betis CF
U. Arroyo U. Arroyo
-
Pegaso Pegaso
Gatos Iscar Gatos Iscar
-
Arces B Arces B
Victoria Cf Victoria Cf
-
Cd Laguna Cd Laguna
Team / Points
1 Valladolid B REA 49
2 Victoria Cf VIC 48
3 Betis CF BET 43
4 Parquesol B PAR 38
5 Sur B UDS 37
6 Gatos Iscar GAT 34
7 U. Arroyo UNI 32
 
8 San Agustin AGU 31
9 Cd Laguna CDL 26
10 A. Tordesillas ATL 22
11 V. Simancas VIL 14
12 Juventud Rondilla Uemc JUV 13
13 Arces B ARC 10
14 Pegaso PEG 0
Group 9
Sun 07 Apr
Bovedana Bovedana
-
Benavente Benavente
San Lorenzo San Lorenzo
-
Amor de Dios Amor de Dios
Pinilla Duero Pinilla Duero
-
Amistad 2000 Amistad 2000
San Lazaro San Lazaro
-
Benavente B Benavente B
Zamora B Zamora B
-
Jose Obrero Jose Obrero
Racing Club Benavente Racing Club Benav.
-
Toresana Toresana
Camarzana Valles Camarzana Valles
-
La Amistad 2000 B La Amistad 2000 B
Team / Points
1 San Lazaro LAZ 48
2 Pinilla Duero PIN 46
3 Racing Club Benavente RAC 40
4 Jose Obrero JOS 32
5 San Lorenzo LOR 31
6 La Amistad 2000 B AMI 30
7 Toresana TOR 26
 
8 Amistad 2000 AMI 25
9 Zamora B ZAM 23
10 Benavente BEN 15
11 Camarzana Valles CAM 11
12 Bovedana BOV 4
13 Benavente B BEN 2
14 Amor de Dios AMO 0
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook