noscript image
  • Vilaseca A
  • Ebre Escola Esp A
  • Sabadell B
  • Sils B
  • Damm C
  • Igualada B
  • AEM B
  • Dertusa A
  • Peralada A
  • Girona FC C
  • Unió Astorga A
  • Escola Futbol Base Guissona
  • Viladecans A
  • Arrabal-Calaf Gramanet A
  • Cerdanyola Valles B
  • Balafia B
  • Gandesa A
  • Quart C
  • Torreforta B
  • Escola de Futbol Intercomar
  • Les Preses A
  • L'Escala A
Group 9
Sun 31 Mar
La Senia A La Senia A
-
Ascó A Ascó A
L'Ametlla de Mar A L'Ametlla
-
Jesus y Maria A Jesus y Maria A
Jesus Catalonia A Jesus Catalonia A
-
Perello A Perello A
Rapitenca B Rapitenca B
-
Gandesa A Gandesa A
Amposta B Amposta B
-
Ebre Escola Esp A Ebre Escola Esp A
Ampolla A Ampolla A
-
Aldeana A Aldeana A
Team / Points
1 Rapitenca B RAP 55
2 L'Ametlla de Mar A AME 45
3 Amposta B AMP 39
4 Jesus Catalonia A JES 37
5 Dertusa A DER 31
6 Ascó A ASC 27
7 Ebre Escola Esp A EBR 25
 
8 Aldeana A ALD 21
9 Ampolla A AMP 20
10 Jesus y Maria A JMA 18
11 La Senia A SEN 14
12 Gandesa A GAN 8
13 Perello A PER 4
Group 10
Sat 23 Mar
Farners A Farners A
8-0
Les Preses A Les Preses A
Blanc Blava Lloret A Blanc Blava Lloret
1-2
Barc Sant Celoni B Barc Sant Celoni
Girona FC D Girona FC D
6-0
Caldes Malavella A Caldes Malavella
Sun 24 Mar
Sils B Sils B
-
Racing Blanenc B Racing Blanenc B
Escola Vidrerenca C A Escola Vidrerenca
10:00
Juve Lloret Futbol Club A Juve Lloret Futbol
Breda A Breda A
11:00
Quart D Quart D
Lloret A Lloret A
12:00
Olimpic Malgrat A Olimpic Malgrat A
Mon 01 Apr
Cassa B Cassa B
19:00
Cal Aguido A Cal Aguido A
Team / Points
1 Girona FC D GIR 57
2 Racing Blanenc B BLA 51
3 Farners A FAR 47
4 Barc Sant Celoni B BAR 42
5 Cal Aguido A CAG 36
6 Olimpic Malgrat A OMA 32
7 Les Preses A PRE 32
8 Escola Vidrerenca C A ESC 28
 
9 Juve Lloret Futbol Club A JUV 27
10 Blanc Blava Lloret A BBL 27
11 Caldes Malavella A CAL 23
12 Quart D QUA 22
13 Breda A BRE 16
14 Lloret A LLO 9
15 Cassa B CAS 3
16 Sils B SIL 2
Group 12
Sat 23 Mar
Penya Bons Aires E A Penya Bons Aires
4-9
Fundacio Unió Esportiva Olo Fundacio Unió Es.
FE Palamos B FE Palamos B
3-2
Cristinenc A Cristinenc A
Bisbalenc B Bisbalenc B
4-3
Roses A.E. A Roses A.E. A
L'Escala A L'Escala A
9-4
Pª Unionista Figueres B Unionista Figueres
Peralada B Peralada B
4-2
Figueres C Figueres C
Sun 24 Mar
Esplais A Esplais A
10:00
Llança A Llança A
Monells A Monells A
10:00
Navata A Navata A
Team / Points
1 Peralada B PER 52
2 Baix Ter B BTE 49
3 Fundacio Unió Esportiva Olo FUN 45
4 FE Palamos B FEP 33
5 Bisbalenc B BIS 33
6 Esplais A ESP 32
7 Figueres C FIG 29
8 L'Escala A LES 29
 
9 Llança A LLA 27
10 Navata A NAV 25
11 Penya Bons Aires E A PEN 25
12 Cristinenc A CRI 21
13 Roses A.E. A RAA 18
14 Pª Unionista Figueres B UNI 3
15 Monells A MON 1
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook