noscript image
  • Ribes A
  • Sant Joan Despi A
  • Gimnastic Tarragona C
  • Cubelles A
  • Ripollet A
  • Fundacio Atletic Vilafranca
  • Santa Eulalia A
  • Escola Cervera B
  • Berga A
  • Tordera B
  • San Salvador A
  • Parets A
  • Alpicat Unio Esportiva A
  • Santboia A
  • Escola Artesa A
  • Escola Guissona A
  • Argentona A
  • Sporting Gava 2013 Futbol C
  • Bufala A
  • Escuela Performance A
  • Balaguer B
  • Natacio Terrassa A
Group 1
Sat 23 Mar
Lleida Esportiu A Lleida Esportiu A
10:00
Segre A Segre A
Escola Baix Segria A Escola Baix Segria
11:45
Bordeta de Lleida A Bordeta Lleida
Mollerussa A Mollerussa A
12:45
EFAC Almacelles A EFAC Almacelles A
Aem A Aem A
15:30
Balafia A Balafia A
Sun 24 Mar
MIG Segria A MIG Segria A
11:30
Fiflleida A Fiflleida A
Team / Points
1 Aem A AEM 48
2 Fiflleida A FIF 44
3 Segre A SEG 40
4 MIG Segria A SEG 38
5 Mollerussa A MOL 34
6 Escola Baix Segria A ESC 29
 
7 Bordeta de Lleida A BOR 16
8 Balaguer A BAL 16
9 EFAC Almacelles A EFA 14
10 Lleida Esportiu A LLE 6
11 Balafia A BAL 4
Group 6
Sat 23 Mar
Fondarella B Fondarella B
11:00
Escola La Noguera B Escola Noguera
Pla Urgell C Pla Urgell C
11:00
Pardinyes C Pardinyes C
Sun 24 Mar
Mig Segria D Mig Segria D
10:15
Segre E Segre E
Aem D Aem D
11:15
Escola Pinyana B Escola Pinyana B
Linyola Club Esportiu B Linyola Club Espo.
11:30
Bordeta de Lleida D Bordeta Lleida
Escola de Ponent A Escola Ponent
11:30
Fiflleida C Fiflleida C
Team / Points
1 Escola Pinyana B ESC 45
2 Pardinyes C PAR 42
3 Escola de Ponent A ESC 40
4 Aem D AEM 38
5 Fiflleida C FIF 37
6 Linyola Club Esportiu B LIN 36
7 Escola La Noguera B ESC 32
 
8 Escola Guissona B ESC 25
9 Mig Segria D SEG 22
10 Fondarella B FON 12
11 Segre E SEG 11
12 Pla Urgell C URG 9
13 Bordeta de Lleida D BOR 4
Group 7
Sat 16 Mar
Blanes A Blanes A
9-0
Palafolls A Palafolls A
Farners A Farners A
4-8
Racing Blanenc A Racing Blanenc A
Cal Aguido A Cal Aguido A
1-7
Llagostera B Llagostera B
La Batlló’ria A La Batlló’ria A
1-9
Quart B Quart B
Breda A Breda A
1-1
Tordera A Tordera A
Sun 17 Mar
Farners C Farners C
0-8
Malgrat A Malgrat A
Team / Points
1 Girona FC A GIR 51
2 Llagostera B LLA 49
3 Racing Blanenc A RAC 45
4 Quart B QUA 37
5 Cal Aguido A AGU 34
6 Breda A BRE 25
7 Cassa B CAS 24
8 Blanes A BLA 22
 
9 Tordera A TOR 20
10 Farners A FAR 20
11 Malgrat A MAL 11
12 La Batlló’ria A BAT 9
13 Palafolls A PAL 2
14 Farners C FAR 1
15 Sant Hilari Font Vella A SAN 0
16 Hostalric Atc A HOS 0
Group 8
Sat 16 Mar
Blanes B Blanes B
2-2
Quart A Quart A
Tordera B Tordera B
3-4
Cal Aguido B Cal Aguido B
Cuatro Vientos A Cuatro Vientos A
1-2
Cassa A Cassa A
Fundacio Esportiva Palamos Fundacio Esportiva
3-7
Llagostera A Llagostera A
Hostalric B Hostalric B
6-0
Tordera C Tordera C
Racing Blanenc B Racing Blanenc B
1-4
Breda B Breda B
Sun 17 Mar
Farners B Farners B
0-10
Lloret A Lloret A
Team / Points
1 Lloret A LLO 51
2 Llagostera A LLA 42
3 Farners B FAR 40
4 Breda B BRE 38
5 Hostalric B HOS 36
6 Fundacio Esportiva Palamos FUN 33
7 Quart A QUA 29
 
8 Cal Aguido B AGU 28
9 Racing Blanenc B RAC 18
10 Blanes B BLA 18
11 Tordera B TOR 16
12 Cassa A CAS 9
13 Cuatro Vientos A CUA 3
14 Tordera C TOR 0
Group 14
Sat 23 Mar
Cunit A Cunit A
10:00
Base Marc Bartra C Base Marc Bartra
Cubelles B Cubelles B
10:15
Torredembarra A Torredembarra A
Vendrell A Vendrell A
10:30
Joventut Bisbalenca A Joventut
Ramon Sicart A Ramon Sicart A
12:00
Escola Valls Futbol Club B Escola Valls Futb.
Sun 24 Mar
Roda de Bara A Roda de Bara A
09:30
Collegi Spau Apostol Espapa Collegi Spau Apos.
Unió Esportiva Creixell A Unió Esportiva C.
10:30
Santa Oliva A Santa Oliva A
Team / Points
1 Base Marc Bartra C BAS 48
2 Base L'Aarboç A BAS 45
3 Santa Oliva A SAN 38
4 Cubelles B CUB 30
5 Ramon Sicart A RAM 30
6 Vendrell A VEN 29
7 Torredembarra A TOR 28
8 Cunit A CUN 26
 
9 Joventut Bisbalenca A JOV 24
10 Escola Valls Futbol Club B ESC 21
11 Roda de Bara A ROD 13
12 Collegi Spau Apostol Espapa COL 11
13 Unió Esportiva Creixell A UNI 4
14 Altafulla ALT 0
15 Tancat A TAN 0
16 Escola Futbol Base Calafell ESC 0
Group 16
Sat 23 Mar
Tecnofutbol A Tecnofutbol A
09:00
Martinenc B Martinenc B
Sants A Sants A
09:30
Trajana Penya Barc Sant Jus Trajana Penya Barc
Lloreda A Lloreda A
10:10
Sarria A Sarria A
Can Buxeres A Can Buxeres A
10:30
Bufala A Bufala A
Escola Esportiva Guineueta Escola Esportiva .
11:00
L'hospitalet Centre Esports L'hospitalet
Bon Pastor Agrupacio Esport Pastor Agrupacio .
12:15
Horta A Horta A
Team / Points
1 Escola Esportiva Guineueta ESC 41
2 Pª Barc Anguera A PAB 40
3 Fundacio Jupiter A FUN 40
4 Sarria A SAR 38
5 Horta A HOR 37
6 Sants A SAN 28
7 Tecnofutbol A TEC 20
 
8 Lloreda A LLO 19
9 Trajana Penya Barc Sant Jus TRA 16
10 Martinenc B MAR 15
11 Bufala A BUF 14
12 Can Buxeres A BUX 13
13 L'hospitalet Centre Esports LHO 13
14 Bon Pastor Agrupacio Esport PAS 12
Group 18
Sat 23 Mar
Vila Olimpica Club Esportiu Vila Olimpica Club
10:15
Sant Marti Condal A Sant Marti Condal
Alzamora B Alzamora B
11:45
Penya Blaugrana Trinitat Ve Penya Blaugrana T.
Fundació Esportiva Grama B Fundació
12:00
Pª Barc Cinc Copes B Pª Barc Cinc C.
Les Corts de Barcelona Club Corts Barcelona C.
12:15
MontaÑesa C MontaÑesa C
Sun 24 Mar
Sarria B Sarria B
10:30
Parc A Parc A
Santa Eulalia A Santa Eulalia A
10:30
Sant Andreu B Sant Andreu B
Team / Points
1 Parc A PAR 51
2 Sant Andreu B SAN 46
3 Les Corts de Barcelona Club COR 38
4 Santa Eulalia A SAN 37
5 Fundació Esportiva Grama B FUN 37
6 Poble Nou 2000 A POB 25
7 Sarria B SAR 23
8 Sant Marti Condal A SAN 23
 
9 Pª Barc Cinc Copes B PAB 23
10 Vila Olimpica Club Esportiu VIL 21
11 MontaÑesa C MON 17
12 Martinenc D MAR 6
13 Penya Blaugrana Trinitat Ve PEN 3
14 Escuela Performance A ESC 0
15 Zona Franca A ZON 0
16 Alzamora B ALZ 0
Group 23
Sat 23 Mar
Berga A Berga A
10:00
Manresa A Manresa A
Pirinaica B Pirinaica B
10:00
Sallent A Sallent A
Vic Riuprimer Refo Futbol C Riuprimer Refo Fu.
10:00
Gimnastic Manresa B Gimnastic Manresa
Torello A Torello A
11:30
Puigreig A Puigreig A
Futbol Base Solsona Arrels Futbol Base Solso.
12:30
Berga B Berga B
Gimnastic Manresa A Gimnastic Manresa
15:30
Joanenc A Joanenc A
Sun 24 Mar
Alt BerguedဠCcr A Berguedá€
12:30
Fruitosenc A Fruitosenc A
Team / Points
1 Vic Riuprimer Refo Futbol C RIU 51
2 Berga A BER 51
3 Joanenc A JOA 51
4 Manresa A MAN 40
5 Gimnastic Manresa A GIM 37
6 Torello A TOR 29
7 Sallent A SAL 29
8 Puigreig A PUI 23
 
9 Berga B BER 22
10 Pirinaica B PIR 16
11 Gimnastic Manresa B GIM 15
12 Fruitosenc A FRU 15
13 Futbol Base Solsona Arrels FUT 15
14 Alt BerguedဠCcr A BER 10
15 Avia A AVI 0
Group 35
Sat 23 Mar
Odena A Odena A
10:00
Cubelles A Cubelles A
Mas Catarro CF.B. A Catarro CF.B.
11:00
S. Sadurni A S. Sadurni A
Ribes A Ribes A
11:30
Igualada A Igualada A
Sitges A Sitges A
12:00
La Granada A La Granada A
Vilanova Geltru A Vilanova Geltru A
12:15
Fundacio Atletic Vilafranca Fundacio Atletic .
Team / Points
1 Sitges A SIT 46
2 Fundacio Atletic Vilafranca FUN 43
3 S. Sadurni A SAN 40
4 Ribes A RIB 39
5 Odena A ODE 27
6 Cubelles A CUB 25
 
7 Calaf A CAL 25
8 Vilanova Geltru A VIL 21
9 Igualada A IGU 16
10 San Mauro A MAU 7
11 La Granada A GRA 4
12 Mas Catarro CF.B. A CAT 0
Group 36
Sat 23 Mar
Capellades A Capellades A
10:00
Piera A Piera A
La Pobla Claramunt A Pobla Claramunt
10:45
Calaf B Calaf B
Hostalets de Pierola A Hostalets Pierola
11:30
Anoia A Anoia A
Sun 24 Mar
Odena B Odena B
10:00
Vilafranca B Vilafranca B
San Mauro B San Mauro B
10:00
Igualada B Igualada B
Santa Coloma Queralt A Santa Coloma Quer.
11:00
La Torre Claramunt A Torre Claramunt
Team / Points
1 Piera A PIE 55
2 Igualada B IGU 46
3 Hostalets de Pierola A HOS 43
4 La Torre Claramunt A TOR 42
5 La Pobla Claramunt A POB 26
6 Capellades A CAP 25
 
7 Anoia A ANO 24
8 Santa Coloma Queralt A SAN 24
9 Vilafranca B FUN 18
10 Odena B ODE 16
11 Calaf B CUD 15
12 San Mauro B MAU 0
Group 37
Sat 23 Mar
Cubelles C Cubelles C
09:00
Martinenca A Martinenca A
Les Cabanyes A Les Cabanyes A
10:00
Riudebitlles A Riudebitlles A
Sant Sadurni B Sant Sadurni B
12:30
Vilafranca C Vilafranca C
Sun 24 Mar
Sant Sadurni C Sant Sadurni C
10:00
Cubelles D Cubelles D
Team / Points
1 Sant Sadurni B SAN 44
2 Sant Sadurni C SAN 38
3 Cubelles D CUB 33
4 Base Marc Bartra A BAS 29
5 Vilafranca C FUN 25
6 Cubelles C CUB 19
 
7 Riudebitlles A RIU 13
8 La Granada B GRA 12
9 Martinenca A MAR 12
10 Les Cabanyes A CAB 8
11 Mas Catarro Cfb B CAT 0
12 Base Olerdola B BOB 0
Group 39
Sat 23 Mar
Can Vidalet A Can Vidalet A
09:00
Sant Andreu de La Barca A Sant Andreu Barca
Fundacio Unio Esportiva Cor Fundacio Unio Esp.
10:00
Vista Alegre A Vista Alegre A
Fontsanta Fatjo A Fontsanta Fatjo A
10:00
Santfeliuenc A Santfeliuenc A
Santboia A Santboia A
10:30
Corbera A Corbera A
Marianao Poblet A Marianao Poblet A
11:45
Olesa 87 C A Olesa 87 C A
Team / Points
1 Fundacio Unio Esportiva Cor FUN 40
2 Sant Ildefons A SAN 39
3 Sant Andreu de La Barca A SAN 38
4 Olesa 87 C A OLE 33
5 Can Vidalet A VID 31
6 Fontsanta Fatjo A FON 22
7 Corbera A COR 20
8 Atletic Sant Just A ATL 19
 
9 Santfeliuenc A SAN 18
10 Escola Gava B ESC 16
11 Santboia A SAN 13
12 Marianao Poblet A MAR 7
13 Atletic Prat Delta A ATL 0
14 Palleja A PAP 0
15 Vista Alegre A VIS 0
643

All leagues and competitions in Spain

Follow BeSoccer on Facebook