noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo App Huawei
  • Real Madrid
  • Barcelona
  • Atlético
  • Sevilla
  • Bayern München
  • Athletic
  • Tottenham Hotspur
  • Las Palmas
  • Valencia
  • Real Sporting
  • América
  • Cádiz
  • Villarreal
  • Toluca
  • BATE Borisov
  • Santos Laguna
  • Real Oviedo
  • Arsenal
  • Chelsea
  • Gimnàstic Tarragona
  • Pumas UNAM
  • Cruz Azul
Sunday, 09 February 2020, 14:00 Postponed

Head to head

Head to head matches: Ústí nad Orlicí-Chrudim

23 Jan 21
10:30 | fix. 144
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
-
Chrudim Chrudim
10 Mar 18
14:30 | fix. 18
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
0-3
Chrudim Chrudim
12 Aug 17
10:15 | fix. 1
Chrudim Chrudim
2-0
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
12 Mar 11
14:30 | fix. 16
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
2-4
Chrudim Chrudim
07 Aug 10
10:15 | fix. 1
Chrudim Chrudim
1-2
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
10 Apr 10
16:30 | fix. 20
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
1-0
Chrudim Chrudim
06 Sep 09
17:00 | fix. 5
Chrudim Chrudim
2-2
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
24 Mar 07
fix. 18
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
0-1
Chrudim Chrudim
19 Aug 06
fix. 3
Chrudim Chrudim
3-1
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
26 Apr 06
fix. 16
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
1-0
Chrudim Chrudim
06 Aug 05
fix. 1
Chrudim Chrudim
0-1
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
09 Apr 05
fix. 20
Chrudim Chrudim
1-0
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
04 Sep 04
fix. 5
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
2-1
Chrudim Chrudim
Sun 09 Feb
00:00 finished
Orlando City Orlando City
1-0
CF Montréal CF Montréal INFO
Sun 09 Feb
02:00 finished
Rio Grande Valley Rio Grande Valley
0-5
Houston Dynamo Houston Dynamo INFO
Sun 09 Feb
05:05 finished
JEF United JEF United
0-2
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol INFO
Sun 09 Feb
08:00 finished
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
1-0
Ventspils Ventspils INFO
Sun 09 Feb
08:40 finished
FC Flora Tallin II Flora Tallin
4-3
Levadia Tallinn II Levadia Tallinn INFO
Sun 09 Feb
10:30 finished
Khimik Novomoskovsk Khimik
2-1
Kvant Kvant INFO
Sun 09 Feb
11:00 finished
Kolubara Kolubara
2-0
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu INFO
Sun 09 Feb
12:00 finished
1860 München II 1860 München II
1-2
Buchbach Buchbach INFO
Sun 09 Feb
13:00 finished
Jastrzębie Jastrzębie
3-0
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice INFO
Sun 09 Feb
13:00 finished
Cherno More Varna Cherno More Varna
2-2
Ludogorets II Ludogorets II INFO
Sun 09 Feb
13:00 finished
Rubin Kazán Rubin Kazán
4-1
FK Spartaks FK Spartaks INFO
Sun 09 Feb
13:00 finished
Pelister Pelister
0-2
Struga Struga INFO
Sun 09 Feb
13:00 finished
Kadino Skopje Kadino Skopje
0-2
Vardar Skopje Vardar Skopje INFO
Sun 09 Feb
13:00 finished
FC Lviv FC Lviv
2-0
Mura Mura INFO
Sun 09 Feb
13:00 finished
Türkgücü München Türkgücü
2-0
Dachau Dachau INFO
Sun 09 Feb
13:00 finished
Zenit Zenit
3-2
CSKA Moskva CSKA Moskva INFO
Sun 09 Feb
13:00 Postponed
Vendsyssel Vendsyssel
13:00
Aalborg BK Aalborg BK
Sun 09 Feb
13:15 finished
Sandefjord Sandefjord
1-3
Fredrikstad FK Fredrikstad FK INFO
Sun 09 Feb
13:30 finished
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
2-2
Gloria Buzău Gloria Buzău INFO
Sun 09 Feb
13:30 finished
VfB Dillingen VfB Dillingen
1-6
Diefflen Diefflen INFO
Sun 09 Feb
13:30 Postponed
Union Neumünster Union Neumünster
13:30
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
Sun 09 Feb
14:00 finished
Eintracht Norderstedt Eintracht
6-2
Paloma Hamburg Paloma Hamburg INFO
Sun 09 Feb
14:00 finished
Csikszereda Csikszereda
2-0
Ermis Aradippou Ermis Aradippou INFO
Sun 09 Feb
14:00 finished
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
4-3
Kickers Offenbach FC Kickers Offenbach INFO
Sun 09 Feb
14:00 Postponed
Csikszereda Csikszereda
14:00
FC Urartu FC Urartu
Sun 09 Feb
14:00 Postponed
Jeddeloh Jeddeloh
14:00
BSV Rehden BSV Rehden
Sun 09 Feb
14:00 finished
Eichstätt Eichstätt
6-0
TSV Abtswind TSV Abtswind INFO
Sun 09 Feb
14:00 Postponed
Heider SV Heider SV
14:00
TSB Flensburg TSB Flensburg
Sun 09 Feb
14:00 finished
Midtjylland Midtjylland
6-0
Jiangsu FC Jiangsu FC INFO
Sun 09 Feb
14:00 finished
Rudar Velenje Rudar Velenje
2-1
Beltinci Beltinci INFO
Sun 09 Feb
14:00 Postponed
Ústí nad Orlicí Ústí Orlicí
14:00
Chrudim Chrudim
Sun 09 Feb
14:00 finished
Karpaty Lviv Karpaty Lviv
2-1
Metallurg Bekobod Metallurg Bekobod INFO
Sun 09 Feb
14:30 finished
SFC Opava SFC Opava
3-2
Třinec Třinec INFO
Sun 09 Feb
15:00 finished
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
2-2
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie INFO
Sun 09 Feb
15:00 finished
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
4-1
Borac Banja Luka Borac Banja Luka INFO
Sun 09 Feb
15:00 finished
Schwabmünchen Schwabmünchen
4-1
FC Gundelfingen FC Gundelfingen INFO
Sun 09 Feb
16:00 finished
FK Rostov na Donu FK Rostov na Donu
(4)3-3(5)
Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva INFO
Sun 09 Feb
18:00 finished
Ranheim Ranheim
2-1
Stjørdals-Blink Stjørdals-Blink INFO
Sun 09 Feb
18:00 finished
Viking Stavanger Viking Stavanger
1-1
FK Arendal FK Arendal INFO
Sun 09 Feb
22:00 finished
Nashville SC Nashville SC
4-1
Louisville City Louisville City INFO

Follow BeSoccer on Facebook