noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Real Madrid
  • Barcelona
  • Atlético
  • Sevilla
  • Bayern München
  • Athletic
  • Las Palmas
  • Valencia
  • Real Sporting
  • América
  • Cádiz
  • Man. City
  • Chivas Guadalajara
  • Villarreal
  • Toluca
  • Veracruz
  • Santos Laguna
  • Real Oviedo
  • Arsenal
  • Chelsea
  • Gimnàstic Tarragona
  • Pumas UNAM
Tuesday, 10 July 2018, 20:30 finished
  • Stadium: Prenton Park

LINE UPS Tranmere Rovers - Liverpool

LINEUP
Bench
Coach
  • M. Mellon
Liverpool

Liverpool

4-5-1
LINEUP
Bench
Coach
  • Jürgen Klopp

Head to head

Tue 10 Jul
01:00 finished
Once Caldas Once Caldas
2-0
Deportivo Cali Deportivo Cali INFO
Tue 10 Jul
01:30 finished
Plaza Amador Plaza Amador
1-0
Santos de Guápiles Santos Guápiles INFO
Tue 10 Jul
03:00 finished
Deportivo Pereira Deportivo Pereira
2-1
Deportes Quindío Deportes Quindío INFO
Tue 10 Jul
04:00 finished
San Francisco San Francisco
0-1
Universitario Universitario INFO
Tue 10 Jul
10:30 finished
Amstetten Amstetten
0-0
Rotherham United Rotherham United INFO
Tue 10 Jul
10:30 finished
České Budějovice České
1-3
MAS Táborsko MAS Táborsko INFO
Tue 10 Jul
11:00 finished
Karviná Karviná
1-3
Ruzomberok Ruzomberok INFO
Tue 10 Jul
11:30 finished
Chertanovo Chertanovo
2-1
Kolomna Kolomna INFO
Tue 10 Jul
12:00 Postponed
Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
12:00
Zlaté Moravce Zlaté Moravce
Tue 10 Jul
13:00 finished
FK Khimki FK Khimki
3-2
Strogino Strogino INFO
Tue 10 Jul
14:00 finished
TSV Steinbach TSV Steinbach
1-1
Fortuna Düsseldorf II Fortuna INFO
Tue 10 Jul
15:00 finished
KAS Eupen KAS Eupen
1-1
Köln II Köln II INFO
Tue 10 Jul
16:00 Postponed
Benfica Benfica
16:00
Leeds United Leeds United
Tue 10 Jul
16:00 finished
Kehler FV Kehler FV
1-7
SC Freiburg SC Freiburg INFO
Tue 10 Jul
16:00 finished
Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti
1-4
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia INFO
Tue 10 Jul
16:00 finished
Sparta Praha Sparta Praha
2-1
Krylia Sovetov Krylia Sovetov INFO
Tue 10 Jul
16:30 finished
Inhulets Inhulets
2-1
Avanhard Kramatorsk Avanhard INFO
Tue 10 Jul
16:30 finished
Næstved Næstved
2-0
Fremad Amager Fremad Amager INFO
Tue 10 Jul
17:00 finished
Werder Bremen Werder Bremen
8-0
Cuxhaven Cuxhaven INFO
Tue 10 Jul
17:00 finished
Zulte-Waregem Zulte-Waregem
3-1
RKC Waalwijk RKC Waalwijk INFO
Tue 10 Jul
17:00 finished
Orléans Orléans
3-2
Nancy Nancy INFO
Tue 10 Jul
17:00 finished
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
2-0
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck INFO
Tue 10 Jul
17:00 finished
Frýdek-Místek Frýdek-Místek
0-4
GKS Tychy 71 GKS Tychy 71 INFO
Tue 10 Jul
17:15 finished
Rapid Lienz Rapid Lienz
0-9
Rennes Rennes INFO
Tue 10 Jul
17:15 finished
Auxerre Auxerre
0-0
Le Havre Le Havre INFO
Tue 10 Jul
17:30 finished
Troyes Troyes
2-3
Metz Metz INFO
Tue 10 Jul
17:30 finished
Sochaux Sochaux
2-0
Strasbourg Strasbourg INFO
Tue 10 Jul
17:30 finished
Admira Wacker Mödling Admira Wacker Mö.
0-1
Rubin Kazán Rubin Kazán INFO
Tue 10 Jul
17:30 finished
Fleetwood Town Fleetwood Town
4-1
Šamorín Šamorín INFO
Tue 10 Jul
17:30 finished
KSV Baunatal KSV Baunatal
0-7
Wolfsburg Wolfsburg INFO
Tue 10 Jul
17:30 finished
Pau FC Pau FC
1-1
Ajaccio Ajaccio INFO
Tue 10 Jul
18:00 finished
Rijeka Rijeka
3-1
Spartak Moskva Spartak Moskva INFO
Tue 10 Jul
18:00 finished
Villefranche Villefranche
2-5
Toulouse Toulouse INFO
Tue 10 Jul
18:00 finished
Kremser SC Kremser SC
1-5
St. Polten St. Polten INFO
Tue 10 Jul
18:00 finished
PEC Zwolle PEC Zwolle
2-5
Meppen Meppen INFO
Tue 10 Jul
18:00 finished
VfB Wissen VfB Wissen
0-10
Fortuna Düsseldorf Fortuna INFO
Tue 10 Jul
18:00 finished
Mannsdorf Mannsdorf
1-3
Inter Bratislava Inter Bratislava INFO
Tue 10 Jul
18:00 finished
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
0-0
Al-Gharafa Al-Gharafa INFO
Tue 10 Jul
18:00 Postponed
Komárno Komárno
18:00
Békéscsaba Békéscsaba
Tue 10 Jul
18:00 finished
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
0-9
SK Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt INFO
Tue 10 Jul
18:00 finished
Sporting Braga Sporting Braga
1-2
Leixões Leixões INFO
Tue 10 Jul
18:30 finished
Parndorf Parndorf
1-0
Wiener Neustadt Wiener Neustadt INFO
Tue 10 Jul
19:00 finished
TSV Grafenstein TSV Grafenstein
4-4
Völkermarkt Völkermarkt INFO
Tue 10 Jul
19:00 finished
Mettersdorf Mettersdorf
1-3
Kalsdorf Kalsdorf INFO
Tue 10 Jul
19:00 finished
TuS Heiligenkreuz TuS Heiligenkreuz
1-2
TUS Bad Gleichenberg Gleichenberg INFO
Tue 10 Jul
19:00 finished
ASWH ASWH
3-4
Excelsior Excelsior INFO
Tue 10 Jul
19:00 finished
Gleisdorf Gleisdorf
3-2
Lebring Lebring INFO
Tue 10 Jul
19:30 finished
SF Baumberg SF Baumberg
2-1
Herkenrath Herkenrath INFO
Tue 10 Jul
19:30 finished
Victoria '03 Victoria '03
1-7
NAC Breda NAC Breda INFO
Tue 10 Jul
20:00 finished
Benfica Benfica
3-0
Napredak Krusevac Napredak Krusevac INFO
Tue 10 Jul
20:00 finished
York City York City
1-7
Barnsley Barnsley INFO
Tue 10 Jul
20:00 finished
Faversham Town Faversham Town
0-2
Gillingham Gillingham INFO
Tue 10 Jul
20:00 finished
Marítimo Marítimo
1-2
Hull City Hull City INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Farense Farense
3-2
Dundee Dundee INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Stenhousemuir Stenhousemuir
1-3
Hamilton Academical Hamilton INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Bamber Bridge Bamber Bridge
1-2
Morecambe Morecambe INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
2-3
Liverpool Liverpool INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Basford United Basford United
1-3
Notts County Notts County INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Guiseley Guiseley
2-1
Bradford City Bradford City INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Cheltenham Town Cheltenham Town
2-4
Bristol City Bristol City INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Frickley Athletic Frickley Athletic
0-5
Doncaster Rovers Doncaster Rovers INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Spennymoor Town Spennymoor Town
0-2
Middlesbrough Middlesbrough INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Torquay United Torquay United
1-4
Forest Green Rovers Forest Green Rove. INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Darlington FC Darlington FC
1-0
Sunderland Sunderland INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Hitchin Town Hitchin Town
0-1
Boreham Wood Boreham Wood INFO
Tue 10 Jul
20:30 finished
Knockbreda Knockbreda
2-2
Ards FC Ards FC INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Alloa Athletic Alloa Athletic
1-2
Falkirk Falkirk INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Forfar Athletic Forfar Athletic
5-0
Formartine United Formartine United INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Buckie Thistle Buckie Thistle
0-8
Inverness CT Inverness CT INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Barrow Barrow
3-1
Carlisle United Carlisle United INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Ashton United Ashton United
1-3
Oldham Athletic AFC Oldham Athletic INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Sevenoaks Town Sevenoaks Town
1-3
Margate Margate INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Berwick Rangers Berwick Rangers
0-4
St. Johnstone St. Johnstone INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
St. Albans City St. Albans City
1-3
Stevenage Stevenage INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Tamworth Tamworth
0-3
Solihull Moors Solihull Moors INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Woking Woking
1-3
AFC Wimbledon AFC Wimbledon INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Nantwich Town Nantwich Town
1-2
Salford City Salford City INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Lincoln City Lincoln City
1-3
Norwich City Norwich City INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Brighouse Town Brighouse Town
1-7
FC Halifax Town FC Halifax Town INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Brackley Town Brackley Town
0-1
Northampton Northampton INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Atherton Collieries Atherton
1-1
Bolton Wanderers Bolton Wanderers INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Yeovil Town Yeovil Town
1-2
Swansea City Swansea City INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Bury Bury
0-4
Huddersfield Town Huddersfield Town INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Bromley Bromley
1-5
Gillingham Gillingham INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Longford Town Longford Town
1-5
Oxford United Oxford United INFO
Tue 10 Jul
20:45 finished
Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
2-4
Altrincham Altrincham INFO

Follow BeSoccer on Facebook