noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Real Madrid
  • Barcelona
  • Atlético
  • Sevilla
  • Bayern München
  • Athletic
  • Las Palmas
  • Valencia
  • Real Sporting
  • América
  • Cádiz
  • Man. City
  • Tigres UANL
  • Chivas Guadalajara
  • Villarreal
  • Toluca
  • BATE Borisov
  • Veracruz
  • Santos Laguna
  • Real Oviedo
  • Arsenal
  • Chelsea
Saturday, 11 January 2020, 13:00 finished
  • Stadium: Seinäjoen keskuskenttä

Match summary Seinäjoen JK - VPS Vaasa

Goals

T. Mäntylä
Goal
T. Mäntylä
minute 2'
S. Atakayi
Goal
S. Atakayi
minute 5'
R. Sid
Goal
R. Sid
minute 7'
minute 28' S. Sillah
Goal
S. Sillah
A. Krasniqi
Goal
A. Krasniqi
minute 53'

Head to head

Head to head matches: Seinäjoen JK-VPS Vaasa

13 Sep 19
17:30 | fix. 1
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
1-1
VPS Vaasa VPS Vaasa
13 Jul 19
16:00 | fix. 15
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
1-0
VPS Vaasa VPS Vaasa
26 Apr 19
17:30 | fix. 4
VPS Vaasa VPS Vaasa
1-1
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
25 Jan 19
18:00 | fix. 1
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
1-2
VPS Vaasa VPS Vaasa
11 Aug 18
16:00 | fix. 23
VPS Vaasa VPS Vaasa
0-2
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
03 Aug 18
19:00 | fix. 22
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
0-0
VPS Vaasa VPS Vaasa
01 Jun 18
19:00 | fix. 12
VPS Vaasa VPS Vaasa
1-1
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
02 Mar 18
18:00 | fix. 8
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
1-0
VPS Vaasa VPS Vaasa
11 Sep 17
18:30 | fix. 26
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
2-1
VPS Vaasa VPS Vaasa
17 Jun 17
14:00 | fix. 13
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
0-1
VPS Vaasa VPS Vaasa
08 Apr 17
15:00 | fix. 1
VPS Vaasa VPS Vaasa
1-3
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
01 Mar 17
18:00 | fix. 5
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
0-3
VPS Vaasa VPS Vaasa
21 Sep 16
17:30 | fix. 28
VPS Vaasa VPS Vaasa
1-2
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
10 Aug 16
17:30 | fix. 21
VPS Vaasa VPS Vaasa
2-1
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
25 May 16
17:30 | fix. 11
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
1-0
VPS Vaasa VPS Vaasa
21 Apr 16
17:15 | fix. 4
VPS Vaasa VPS Vaasa
1-2
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
10 Feb 16
18:15 | fix. 1
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
2-1
VPS Vaasa VPS Vaasa
23 Aug 15
17:30 | fix. 25
VPS Vaasa VPS Vaasa
1-3
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
22 Jun 15
17:30 | fix. 14
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
3-2
VPS Vaasa VPS Vaasa
14 May 15
13:00 | fix. 7
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
2-0
VPS Vaasa VPS Vaasa
18 Feb 15
17:30 | fix. 3
VPS Vaasa VPS Vaasa
0-3
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
11 Feb 15
17:30 | fix. 2
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
1-0
VPS Vaasa VPS Vaasa
05 Oct 14
13:00 | fix. 31
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
0-3
VPS Vaasa VPS Vaasa
17 Aug 14
17:30 | fix. 4
VPS Vaasa VPS Vaasa
0-1
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
18 Jun 14
17:30 | fix. 14
VPS Vaasa VPS Vaasa
0-1
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
29 Mar 14
13:00 | fix. 3
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
1-0
VPS Vaasa VPS Vaasa
22 Feb 14
13:15 | fix. 3
VPS Vaasa VPS Vaasa
2-3
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
08 Feb 14
13:30 | fix. 2
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
2-3
VPS Vaasa VPS Vaasa
Sat 11 Jan
Postponed
Colón Colón
-
Atlético San Jorge Atlético Jorge
Sat 11 Jan
Postponed
Colón Colón
-
Unión Sunchales Unión Sunchales
Sat 11 Jan
10:00 finished
Líšeň Líšeň
1-1
Vyškov Vyškov INFO
Sat 11 Jan
10:15 finished
Pardubice Pardubice
4-0
Sokol Živanice Sokol Živanice INFO
Sat 11 Jan
10:30 finished
Verl Verl
1-3
Meinerzhagen Meinerzhagen INFO
Sat 11 Jan
10:30 finished
Vlašim Vlašim
10-0
Písek Písek INFO
Sat 11 Jan
11:00 finished
Podbeskidzie Podbeskidzie
2-1
NKP Podhale NKP Podhale INFO
Sat 11 Jan
11:00 finished
Debreceni VSC Debreceni VSC
1-2
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza INFO
Sat 11 Jan
11:00 finished
Teplice Teplice
2-2
Ústí nad Labem Ústí nad Labem INFO
Sat 11 Jan
11:00 finished
Baník Sokolov Baník Sokolov
2-1
Přeštice Přeštice INFO
Sat 11 Jan
11:00 finished
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
3-1
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska INFO
Sat 11 Jan
11:00 finished
Empor Empor
1-2
BFC Dynamo BFC Dynamo INFO
Sat 11 Jan
11:00 finished
České Budějovice České
1-7
Viktoria Žižkov Viktoria Žižkov INFO
Sat 11 Jan
11:00 finished
Blansko Blansko
7-2
Zbrojovka Brno Sub 19 Zbrojovka Brno INFO
Sat 11 Jan
12:00 finished
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
5-1
SK Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt INFO
Sat 11 Jan
12:00 finished
Rangers FC Rangers FC
6-1
FK Lokomotiv Tashkent Lokomotiv Tashkent INFO
Sat 11 Jan
12:00 finished
Buchholz Buchholz
3-5
Altona 93 Altona 93 INFO
Sat 11 Jan
12:00 finished
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
1-1
Zlin Zlin INFO
Sat 11 Jan
12:00 finished
Kriens Kriens
4-4
FC Flora Tallin FC Flora Tallin INFO
Sat 11 Jan
12:00 finished
Feyenoord Feyenoord
2-4
B. Dortmund B. Dortmund INFO
Sat 11 Jan
12:00 finished
Gleisdorf Gleisdorf
1-1
Horn Horn INFO
Sat 11 Jan
12:30 finished
PSV PSV
1-2
KAS Eupen KAS Eupen INFO
Sat 11 Jan
12:30 finished
FC Lahti FC Lahti
0-2
Mikkelin Palloilijat Mikkelin INFO
Sat 11 Jan
13:00 finished
Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß
5-2
Hilden Hilden INFO
Sat 11 Jan
13:00 finished
KS Górnik Zabrze KS Górnik Zabrze
2-1
Baník Ostrava Baník Ostrava INFO
Sat 11 Jan
13:00 finished
Optik Rathenow Optik Rathenow
0-2
Viktoria Berlin Viktoria Berlin INFO
Sat 11 Jan
13:00 finished
Grasshopper Grasshopper
1-1
Hansa Rostock Hansa Rostock INFO
Sat 11 Jan
13:00 finished
Konyaspor Konyaspor
2-0
Bursaspor Bursaspor INFO
Sat 11 Jan
13:00 finished
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
4-0
Tasmania Berlin Tasmania Berlin INFO
Sat 11 Jan
13:00 finished
Lichtenberg Lichtenberg
2-0
Berliner Berliner INFO
Sat 11 Jan
13:00 finished
Hannover 96 Hannover 96
0-1
Paderborn Paderborn INFO
Sat 11 Jan
13:00 Postponed
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
13:00
1860 München 1860 München
Sat 11 Jan
13:00 finished
Germania Halberstadt Germania
3-0
FT Braunschweig FT Braunschweig INFO
Sat 11 Jan
13:00 finished
Seinäjoen JK Seinäjoen JK
4-1
VPS Vaasa VPS Vaasa INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Alvarado Alvarado
1-0
Unión Santa Fe Unión Santa Fe INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Lippstadt 08 Lippstadt 08
1-1
Wiedenbrück Wiedenbrück INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Amstetten Amstetten
1-5
St. Polten St. Polten INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Admira Wacker Mödling Admira Wacker Mö.
5-1
Stadl-Paura Stadl-Paura INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Neuchâtel Xamax Neuchâtel Xamax
1-1
Stade Lausanne-Ouchy Stade INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
2-2
Westfalia Herne Westfalia Herne INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Wattens Wattens
1-3
Jahn Regensburg Jahn Regensburg INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
3-0
Fortuna Köln Fortuna Köln INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Wiener Neustadt Wiener Neustadt
0-9
Austria Wien Austria Wien INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
SF Baumberg SF Baumberg
1-5
Bonner SC Bonner SC INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Schalke 04 II Schalke 04 II
2-4
Preußen Münster Preußen Münster INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Hertha BSC II Hertha BSC II
0-0
Altglienicke Altglienicke INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Union Fürstenwalde Union
3-0
Berliner AK 07 Berliner AK 07 INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
2-0
Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Wiener SK Wiener SK
3-3
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
FC Bocholt FC Bocholt
2-1
TuS Haltern TuS Haltern INFO
Sat 11 Jan
14:00 finished
Sturm Graz Sturm Graz
2-1
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz INFO
Sat 11 Jan
14:30 finished
Wil 1900 Wil 1900
3-5
Thun Thun INFO
Sat 11 Jan
15:00 finished
Young Boys Young Boys
1-3
İstanbul Başakşehir İstanbul INFO
Sat 11 Jan
15:00 finished
Luzern Luzern
1-1
Puskás Akadémia Puskás Akadémia INFO
Sat 11 Jan
15:00 finished
Alanyaspor Alanyaspor
2-1
Fortuna Sittard Fortuna Sittard INFO
Sat 11 Jan
15:00 finished
RW Essen RW Essen
2-6
Groningen Groningen INFO
Sat 11 Jan
15:00 finished
Ferencvárosi Ferencvárosi
2-3
Union Berlin Union Berlin INFO
Sat 11 Jan
15:00 finished
Šumperk Šumperk
0-6
Sigma Olomouc Sigma Olomouc INFO
Sat 11 Jan
15:30 finished
Nürnberg Nürnberg
5-2
Bayern München Bayern München INFO
Sat 11 Jan
16:00 finished
Vitesse Vitesse
1-3
MSV Duisburg MSV Duisburg INFO
Sat 11 Jan
16:00 finished
Galatasaray SK Galatasaray SK
1-0
Adana Demirspor Adana Demirspor INFO
Sat 11 Jan
16:30 finished
Servette Servette
2-1
Seoul Seoul INFO
Sat 11 Jan
17:00 finished
B. Dortmund B. Dortmund
0-2
Mainz 05 Mainz 05 INFO
Sat 11 Jan
17:00 finished
Club Brugge Club Brugge
1-3
Ajax Ajax INFO
Sat 11 Jan
18:00 finished
Xelajú Xelajú
1-0
Coatepecano IB Coatepecano IB INFO
Sat 11 Jan
18:00 finished
Livingston Livingston
1-1
Anderlecht Anderlecht INFO
Sat 11 Jan
20:00 finished
Londrina Londrina
0-0
Operário PR Operário PR INFO
Sat 11 Jan
23:00 finished
U. Católica U. Católica
1-0
Curicó Unido Curicó Unido INFO

Follow BeSoccer on Facebook