noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo App Huawei
  • Real Madrid
  • Barcelona
  • Atlético
  • Sevilla
  • Bayern München
  • Athletic
  • Tottenham Hotspur
  • Las Palmas
  • Valencia
  • Real Sporting
  • América
  • Cádiz
  • Villarreal
  • Toluca
  • BATE Borisov
  • Santos Laguna
  • Real Oviedo
  • Arsenal
  • Chelsea
  • Gimnàstic Tarragona
  • Pumas UNAM
  • Cruz Azul
Saturday, 18 July 2020, 18:00 finished

Match summary Radomlje - MTK Budapest

Goals

minute 25' D. Prosser
Goal
D. Prosser
minute 35' L. Lencse
Penalty Goal
L. Lencse
minute 71' D. Prosser
Goal
D. Prosser
minute 79' S. Mezei
Goal
S. Mezei
Sat 18 Jul
09:00 finished
Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
3-0
Karnobat Karnobat INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
BFC Siófok BFC Siófok
0-1
Csákvári TK Csákvári TK INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
Pehchevo Pehchevo
0-0
Bregalnica Štip Bregalnica Štip INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
1-1
Akron Tolyatti Akron Tolyatti INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
BKV Előre BKV Előre
1-3
Iváncsa Iváncsa INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
Balkan Botevgrad Balkan Botevgrad
2-1
Drenovets Drenovets INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
Zenit Čáslav Zenit Čáslav
1-2
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
Poprad Poprad
1-1
Lipany Lipany INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava
0-3
FC Petržalka FC Petržalka INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
Pawłowice Śląskie Pawłowice
1-3
Ruch Radzionków Ruch Radzionków INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
Sindjelic Belgrad Sindjelic Belgrad
0-2
Železničar Pancevo Železničar INFO
Sat 18 Jul
10:00 finished
Valašské Meziříčí Valašské
6-3
Bílovec Bílovec INFO
Sat 18 Jul
10:15 finished
Admira Praha Admira Praha
1-2
Sokol Zápy Sokol Zápy INFO
Sat 18 Jul
10:30 finished
KV Mechelen KV Mechelen
0-6
KVC Westerlo KVC Westerlo INFO
Sat 18 Jul
10:30 finished
Kromeriz Kromeriz
2-3
Zbrojovka Brno II Zbrojovka Brno II INFO
Sat 18 Jul
10:30 finished
Letohrad Letohrad
1-3
Sokol Živanice Sokol Živanice INFO
Sat 18 Jul
10:30 finished
Sokol Hostouň Sokol Hostouň
2-1
Sokol Brozany Sokol Brozany INFO
Sat 18 Jul
10:30 finished
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
4-4
Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Bi. INFO
Sat 18 Jul
10:30 finished
Komárno Komárno
0-2
Puskás Akadémia II Puskás Akadémia INFO
Sat 18 Jul
10:30 Postponed
Viktoria Otrokovice Viktoria
10:30
Slavičín Slavičín
Sat 18 Jul
10:30 finished
Velvary Velvary
1-1
Králův Dvůr Králův Dvůr INFO
Sat 18 Jul
10:30 finished
Podbrezová Podbrezová
3-0
Liptovsky Mikulas Liptovsky Mikulas INFO
Sat 18 Jul
10:45 finished
SV Strass SV Strass
2-5
Sturm Kloch Sturm Kloch INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Vrchovina Vrchovina
2-1
Blansko Blansko INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Lorient Lorient
1-0
Concarneau Concarneau INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Sparta Praha II Sparta Praha II
3-4
Slovan Liberec II Slovan Liberec II INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Zug 94 Zug 94
2-1
Kosova Kosova INFO
Sat 18 Jul
11:00 Postponed
Bačka Palanka Bačka Palanka
11:00
Rad Beograd Rad Beograd
Sat 18 Jul
11:00 finished
Nove Mesto Nad Vahom Nove Mesto Vahom
3-0
Uhersky Brod Uhersky Brod INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
III. Kerületi TVE III. Kerületi
1-3
Budaörsi Budaörsi INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Kazincbarcika Kazincbarcika
5-2
Sényő Carnifex Sényő Carnifex INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Mosonmagyaróvári TE Mosonmagyaróvári
2-0
Szombathelyi Haladas Szombathelyi INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Gyirmot Gyirmot
4-0
Šamorín Šamorín INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Györi ETO Györi ETO
3-0
Balatonfüredi Balatonfüredi INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Kaposvari Rakoczi Kaposvari Rakoczi
0-3
Paksi SE Paksi SE INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Karlovy Vary Karlovy Vary
2-0
Teplice II Teplice II INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Mladá Boleslav II Mladá Boleslav
2-4
Loko Vltavin Loko Vltavin INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
Slovan Rosice Slovan Rosice
4-0
Vyškov Vyškov INFO
Sat 18 Jul
11:00 Postponed
Znojmo Znojmo
11:00
Sokol Lanzhot Sokol Lanzhot
Sat 18 Jul
11:00 finished
Cegledi Cegledi
3-1
Monori SE Monori SE INFO
Sat 18 Jul
11:00 finished
TS Polonia Bytom TS Polonia Bytom
2-2
LKS Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj INFO
Sat 18 Jul
13:00 finished
Motor Lublin Motor Lublin
3-1
Ruch Chorzów Ruch Chorzów INFO
Sat 18 Jul
13:00 finished
SpVg Porz 1919 SpVg Porz 1919
0-1
Fortuna Köln Fortuna Köln INFO
Sat 18 Jul
14:00 Postponed
Vardar Skopje Vardar Skopje
14:00
Sileks Sileks
Sat 18 Jul
14:00 finished
Optik Rathenow Optik Rathenow
3-0
Eintracht Oranienburg Eintracht INFO
Sat 18 Jul
14:00 finished
Strausberg Strausberg
5-3
Fortuna Biesdorf Fortuna Biesdorf INFO
Sat 18 Jul
14:00 finished
OH Leuven OH Leuven
2-4
RWD Molenbeek RWD Molenbeek INFO
Sat 18 Jul
14:00 Postponed
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
14:00
Borac Banja Luka Borac Banja Luka
Sat 18 Jul
14:00 finished
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
0-0
Germania Ratingen Germania Ratingen INFO
Sat 18 Jul
14:00 Postponed
Cukaricki Stankom Cukaricki Stankom
14:00
Borac Banja Luka Borac Banja Luka
Sat 18 Jul
14:00 finished
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
0-1
TSG Einheit Bernau Einheit Bernau INFO
Sat 18 Jul
14:00 finished
Kickers Offenbach FC Kickers Offenbach
2-0
Greuther Fürth II Greuther Fürth INFO
Sat 18 Jul
14:00 finished
Altglienicke Altglienicke
4-1
SV Blau Weiss Berlin Blau Weiss Berlin INFO
Sat 18 Jul
14:30 finished
SF Baumberg SF Baumberg
3-2
Rather SV Rather SV INFO
Sat 18 Jul
15:00 finished
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
3-0
FK Legion Dynamo FK Legion Dynamo INFO
Sat 18 Jul
15:00 finished
Den Bosch Den Bosch
9-0
Nivo Sparta Nivo Sparta INFO
Sat 18 Jul
15:00 finished
UFC Wikotech Soding Wikotech Soding
3-4
Feldkirchen Feldkirchen INFO
Sat 18 Jul
15:30 finished
Saint-Étienne Saint-Étienne
0-1
Anderlecht Anderlecht INFO
Sat 18 Jul
16:00 Postponed
Deinze Deinze
16:00
Zulte-Waregem Zulte-Waregem
Sat 18 Jul
16:00 finished
Avangard Kursk Avangard Kursk
0-2
Atom Novovoronezh Atom Novovoronezh INFO
Sat 18 Jul
16:00 finished
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza
1-2
FK Košice FK Košice INFO
Sat 18 Jul
16:00 finished
FK Medik Sochi FK Medik Sochi
1-4
Chayka Chayka INFO
Sat 18 Jul
16:00 finished
Charleroi Charleroi
2-1
Fola Esch Fola Esch INFO
Sat 18 Jul
16:00 finished
KAS Eupen KAS Eupen
0-2
Union Saint-Gilloise Union INFO
Sat 18 Jul
16:00 finished
Kozlovice Kozlovice
0-4
Sigma Olomouc II Sigma Olomouc II INFO
Sat 18 Jul
16:00 finished
Deutschfeistritz Deutschfeistritz
5-2
Sportunion Semriach Sportunion INFO
Sat 18 Jul
16:30 finished
SKA Rostov SKA Rostov
1-1
Chernomorets Novorossisk Chernomorets INFO
Sat 18 Jul
17:00 Postponed
Shkupi Shkupi
17:00
FK Borec FK Borec
Sat 18 Jul
17:00 finished
Belasica Belasica
3-1
Tikves Tikves INFO
Sat 18 Jul
17:00 finished
Sint-Truiden Sint-Truiden
0-0
Beerschot-Wilrijk Beerschot-Wilrijk INFO
Sat 18 Jul
17:00 finished
Agria Chocen Agria Chocen
0-3
Vysoké Mýto Vysoké Mýto INFO
Sat 18 Jul
17:00 finished
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
1-0
Biolog Novokubansk Biolog Novokubansk INFO
Sat 18 Jul
17:00 finished
Náchod Náchod
4-1
Hradec Králové II Hradec Králové INFO
Sat 18 Jul
17:00 finished
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
0-6
Nantes Nantes INFO
Sat 18 Jul
17:00 finished
FC Ajka FC Ajka
1-3
Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE INFO
Sat 18 Jul
17:00 Postponed
Frydlant nad Ostravici Frydlant Ostravici
17:00
Hlučín Hlučín
Sat 18 Jul
17:00 finished
SV Heimschuh SV Heimschuh
2-2
Sv Weinburg Sv Weinburg INFO
Sat 18 Jul
17:00 finished
USV Siebing USV Siebing
3-3
Tus Stein Reinisch Stein Reinisch INFO
Sat 18 Jul
17:00 finished
Antwerp Antwerp
0-0
Utrecht Utrecht INFO
Sat 18 Jul
17:00 finished
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
1-1
Hebar Hebar INFO
Sat 18 Jul
17:00 finished
Karmiotissa Karmiotissa
1-8
AEL Limassol AEL Limassol INFO
Sat 18 Jul
17:30 finished
Chambly Chambly
4-0
Beauvais Oise Beauvais Oise INFO
Sat 18 Jul
17:30 Postponed
FK Ohrid FK Ohrid
17:30
Karaorman Struga Karaorman Struga
Sat 18 Jul
17:30 finished
Shkupi Shkupi
3-1
FK Ohrid FK Ohrid INFO
Sat 18 Jul
17:30 finished
Akademija Pandev Akademija Pandev
1-1
Sileks Sileks INFO
Sat 18 Jul
17:30 finished
Partizan Beograd Partizan Beograd
2-2
Mladost Lučani Mladost Lučani INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Stade de Reims Stade de Reims
2-2
Dunkerque Dunkerque INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Standard de Liège Standard Liège
4-0
KV Mechelen KV Mechelen INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Gurten Gurten
3-0
Bischofshofen Bischofshofen INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Club Brugge Club Brugge
2-3
KAA Gent KAA Gent INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Mouscron Mouscron
1-2
Lille Lille INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Paris FC Paris FC
0-2
Dijon FCO Dijon FCO INFO
Sat 18 Jul
18:00 Postponed
Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
18:00
KV Oostende KV Oostende
Sat 18 Jul
18:00 finished
Anorthosis Anorthosis
1-0
Apollon Limassol Apollon Limassol INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Radomlje Radomlje
0-4
MTK Budapest MTK Budapest INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Vorwärts Brigittenau Vorwärts
2-1
SC Wiener Viktoria Wiener Viktoria INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
APOEL APOEL
0-0
Doxa Doxa INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Kagran Kagran
2-3
Stadlau Stadlau INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Ostbahn XI Ostbahn XI
4-2
Team Wiener Linien Team Wiener Linien INFO
Sat 18 Jul
18:00 finished
Stadl-Paura
1-2
Grün-Weiß Micheldorf INFO
Sat 18 Jul
18:15 finished
Nice
0-2
Rangers FC INFO
Sat 18 Jul
18:30 finished
Rabotnički
2-0
Pelister INFO
Sat 18 Jul
18:30 Postponed
Plabennec
18:30
Stade Brestois
Sat 18 Jul
19:00 finished
Cerro Largo
1-0
Tacuarembó FC INFO
Sat 18 Jul
19:00 finished
Budapesti Vasas
2-1
Bačka Topola INFO
Sat 18 Jul
19:00 finished
MVV Maastricht
0-1
Helmond Sport INFO
Sat 18 Jul
19:00 finished
SVU Halbenrain
0-2
Muhldorf INFO
Sat 18 Jul
20:45 finished
Olympique Lyonnais
2-1
Celtic INFO
Wed 22 Jul
18:30 finished
FC Kapellerfeld
2-2
Grossfeld INFO

Follow BeSoccer on Facebook