noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Differdange 03
  • F91 Dudelange
  • Fola Esch
  • Jeunesse d'Esch
  • Progrès Nidderkuer
  • Grevenmacher
  • Etzella Ettelbruck
  • Jeunesse Canach
  • Wiltz 71
  • Rumelange
  • US Mondorf les Bains
  • RM Hamm Benfica
  • Racing Union
  • Una Strassen
  • Käerjéng 97
  • Victoria Rosport
  • US Hostert
  • Swift Hesperange
  • FC Rodange 91
  • Erpeldange
  • Union Kayl-Tétange
  • Alisontia Steinsel
Sunday, 22 September 2019, 16:00 finished
Sat 21 Sep
19:00 finished
Schifflange Schifflange
1-5
Differdange 03 Differdange 03 INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Pratzerthal-Redange Pratzerthal-Redang
1-5
Jeunesse Junglinster Jeunesse INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Luxembourg/Porto Luxembourg/Porto
0-7
Racing Union Racing Union INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Résidence Walferdange Résidence
0-7
RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Jeunesse Schieren Jeunesse Schieren
1-2
Union Mertert Union Mertert INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Minière Lasauvage Minière Lasauvage
1-6
Victoria Rosport Victoria Rosport INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Red Boys Aspelt Red Boys Aspelt
1-3
Una Strassen Una Strassen INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Red Black Egalité Black Egalité
1-4
US Hostert US Hostert INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Red Star Merl-Belair Star Merl-Belair
0-4
US Mondorf les Bains Mondorf Bains INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
US Sandweiler US Sandweiler
0-4
Mamer Mamer INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Schengen Schengen
4-5
Blô-Weiss Medernach Blô-Weiss INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Kehlen Kehlen
2-1
Sanem Sanem INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Rupensia Lusitanos Rupensia Lusitanos
2-5
Blo Weiss Itzig Blo Weiss Itzig INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Bettembourg Bettembourg
3-2
Union Kayl-Tétange Union INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Norden Norden
0-4
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Bastendorf Bastendorf
0-2
Rumelange Rumelange INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Tricolore Gasperich Tricolore
0-3
FC Rodange 91 FC Rodange 91 INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Green Boys Green Boys
2-4
US Esch US Esch INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Union Remich / Bous Union Remich Bous
0-2
Progrès Nidderkuer Progrès INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg
2-3
Wiltz 71 Wiltz 71 INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Minerva Lintgen Minerva Lintgen
0-6
Jeunesse Canach Jeunesse Canach INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Avenir Beggen Avenir Beggen
0-1
Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
The Belval Belvaux Belval Belvaux
0-6
Swift Hesperange Swift Hesperange INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Koeppchen Koeppchen
1-4
Käerjéng 97 Käerjéng 97 INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Vinesca Ehnen Vinesca Ehnen
0-7
CS Pétange CS Pétange INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Grevenmacher Grevenmacher
1-2
Fola Esch Fola Esch INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Noertzange Noertzange
0-4
Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Munsbach Munsbach
3-6
Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenb. INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Steinfort Steinfort
2-1
Yellow Boys Weiler Yellow Boys Weiler INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
SC Ell SC Ell
0-3
Mondercange Mondercange INFO
Sun 22 Sep
16:00 finished
Daring Echternach Daring Echternach
1-6
F91 Dudelange F91 Dudelange INFO
Sun 22 Sep
18:30 finished
Berdorf Consdorf Berdorf Consdorf
2-3
Lorentzweiler Lorentzweiler INFO

Follow BeSoccer on Facebook