noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Brommapojkarna
  • Ängelholm
  • Landskrona
  • Kristianstad FC
  • BK Forward
  • Trollhattan FC
  • Utsiktens BK
  • Oskarshamns AIK
  • Vasalunds IF
  • Husqvarna
  • Halmia
  • Eskilsminne
  • Enskede
  • Rosengård
  • Sollentuna
  • Sandvikens IF
  • Gamla Upsala
  • Nykoping
  • Carlstad United
  • Team TG
  • Torns
  • Assyriska BK
Sunday, 02 August 2020, 17:00 finished
Thu 30 Jul
19:00 finished
Ängelholm Ängelholm
(2)1-1(4)
Lunds Lunds INFO
Fri 31 Jul
19:00 finished
BK Forward BK Forward
1-0
IF Karlstad IF Karlstad INFO
Sat 01 Aug
13:00 finished
Assyriska BK Assyriska BK
5-3
Onsala Onsala INFO
Sat 01 Aug
14:00 finished
Stocksund Stocksund
0-1
Vasalunds IF Vasalunds IF INFO
Sun 02 Aug
14:00 finished
Vartans Vartans
2-4
Gute Gute INFO
Sun 02 Aug
14:00 finished
Skiljebo Skiljebo
1-2
Karlslund Karlslund INFO
Sun 02 Aug
16:00 finished
Carlstad United Carlstad United
2-1
IFK Amal IFK Amal INFO
Sun 02 Aug
17:00 finished
Kvarnsveden Kvarnsveden
0-3
Sandvikens IF Sandvikens IF INFO
Tue 04 Aug
19:00 finished
Stenungsund Stenungsund
1-0
Trollhattan FC Trollhattan FC INFO
Tue 04 Aug
19:00 finished
Kristianstad FC Kristianstad FC
2-3
Torns Torns INFO
Tue 04 Aug
19:00 finished
Rosengård Rosengård
1-2
Landskrona Landskrona INFO
Tue 18 Aug
19:00
Assyriska IF Assyriska IF
19:00
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
Wed 19 Aug
18:30
Lodde Lodde
18:30
Eskilsminne Eskilsminne
Wed 19 Aug
19:00
Vänersborgs FK Vänersborgs FK
19:00
Utsiktens BK Utsiktens BK
Wed 19 Aug
19:00
Hudiksvall Hudiksvall
19:00
Ytterhogdals Ytterhogdals
Wed 19 Aug
19:00
Enskede Enskede
19:00
Täby Täby
Wed 19 Aug
19:00
Trosa-Vagnhärad Trosa-Vagnhärad
19:00
Sollentuna Sollentuna
Wed 19 Aug
19:00
Sleipner Sleipner
19:00
Nykoping Nykoping
Wed 19 Aug
19:00
Karlberg Karlberg
19:00
Brommapojkarna Brommapojkarna
Wed 19 Aug
19:30
Newroz Newroz
19:30
Gamla Upsala Gamla Upsala
Tue 25 Aug
18:30
Anderstorp Anderstorp
18:30
Astrio Astrio
Tue 25 Aug
19:00
Halmia Halmia
19:00
Lindome Lindome
Tue 25 Aug
19:15
Angered United Angered United
19:15
IFK Falkoping IFK Falkoping
Tue 25 Aug
19:30
Enköpings SK Enköpings SK
19:30
Haninge Haninge
Wed 26 Aug
17:50
Ekedalen Ekedalen
17:50
Gnosjö Gnosjö
Wed 26 Aug
18:00
Gottne Gottne
18:00
Stöde Stöde
Wed 26 Aug
19:00
Boxholm Boxholm
19:00
Husqvarna Husqvarna
Wed 26 Aug
19:00
Aryds Aryds
19:00
Asarum Asarum
Wed 26 Aug
19:00
Boden Boden
19:00
Team TG Team TG
Wed 26 Aug
19:00
Hässleholms IF Hässleholms IF
19:00
Räppe Räppe
Wed 26 Aug
19:30
Hisingsbacka Hisingsbacka
19:30
Gauthiod Gauthiod
Wed 26 Aug
20:00
Rosersberg Rosersberg
20:00
Stockholm Internazionale Stockholm

Follow BeSoccer on Facebook