noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • CS Pandurii Târgu Jiu
  • FC Olimpia Satu Mare
  • Hărman
  • Baloteşti
  • CSM Lugoj
  • FC Otelul Galati
  • Gloria Buzău
  • Foresta Suceava
  • FC Rapid Bucuresti
  • FC Ceahlaul Piatra Neamt
  • Viitorul Domneşti
  • Ştiinţa Miroslava
  • Aerostar Bacău
  • Gloria Popești-Leordeni
  • Naţional Sebiş
  • Millenium Giarmata
  • Metalurgistul Cugir
  • Sănătatea Cluj
  • Tunari
  • Unirea Slobozia
  • Afumati
  • Daco-Getica
Wednesday, 14 August 2019, 16:30 finished
Wed 14 Aug
16:30 Postponed
Sănătatea Darabani Sănătatea
16:30
Foresta Suceava Foresta Suceava
Wed 14 Aug
16:30 finished
CS Cârcea CS Cârcea
3-4
Filiaşi Filiaşi INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Minerul Costeşti Minerul Costeşti
2-3
Flacăra Horezu Flacăra Horezu INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Inter Petrila Inter Petrila
3-2
Metalurgistul Cugir Metalurgistul INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Voinţa Lupac Voinţa Lupac
1-0
Hunedoara Hunedoara INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Ghiroda Ghiroda
3-1
Dumbrăviţa Dumbrăviţa INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Progresul Pecica Progresul Pecica
2-3
Crisul Chisineu Cris Crisul Chisineu C. INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Naţional Sebiş Naţional Sebiş
0-2
Gloria Lunca Gloria Lunca INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
FC Olimpia Satu Mare Olimpia Satu Mare
0-5
Sânmartin Sânmartin INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
FC Unirea Alba Iulia Unirea Alba Iulia
1-2
Industria Galda Industria Galda INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
CS Floreşti CS Floreşti
0-4
Unirea Dej Unirea Dej INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Arieşul Turda Arieşul Turda
2-3
Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Măgura Cisnădie Măgura Cisnădie
2-0
Municipal Brasov Municipal Brasov INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Unirea Ungheni Unirea Ungheni
2-1
Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Real Bradu Real Bradu
0-3
Vediţa Coloneşti Vediţa Coloneşti INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Ajax Botoroaga Ajax Botoroaga
1-3
Alexandria Alexandria INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Viitorul Curiţa Viitorul Curiţa
0-1
KSE Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Universitatea Galaţi Universitatea
1-2
Focşani Focşani INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Avântul Zărneşti Avântul
5-6
Metalul Buzău Metalul Buzău INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Viitorul Ianca Viitorul Ianca
2-3
Făurei Făurei INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Viitorul Liteni Viitorul Liteni
(3)2-2(4)
FC Ceahlaul Piatra Neamt Ceahlaul Piatra N. INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Bărăganul Ciulniţa Bărăganul
2-5
Unirea Slobozia Unirea Slobozia INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Înainte Modelu Înainte Modelu
0-5
Gloria Popești-Leordeni Gloria INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
CSA Steaua Bucuresti Steaua Bucuresti
2-1
Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Viitorul Domneşti Viitorul Domneşti
0-9
Tunari Tunari INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Flacara Moreni Flacara Moreni
4-1
Pucioasa Pucioasa INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
FC Sacele FC Sacele
1-6
Olimpic Cetate Olimpic Cetate INFO
Wed 14 Aug
16:30 finished
Unirea Mirceşti Unirea Mirceşti
3-2
Ştiinţa Miroslava Ştiinţa INFO
Wed 14 Aug
19:00 finished
Victoria Cumpăna Victoria Cumpăna
3-0
Pescăruşul Sarichioi Pescăruşul INFO
Thu 15 Aug
16:30 finished
ACS Gloria Bistriţa Gloria Bistriţa
1-3
Avântul Reghin Avântul Reghin INFO

Follow BeSoccer on Facebook