noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Hărman
  • CS U Craiova II
  • CSM Lugoj
  • FC Otelul Galati
  • Foresta Suceava
  • Gloria Buzău
  • FC Rapid Bucuresti
  • FC Ceahlaul Piatra Neamt
  • Petrotub Roman
  • Tunari
  • Naţional Sebiş
  • Ştiinţa Miroslava
  • Gloria Popești-Leordeni
  • Millenium Giarmata
  • Metalurgistul Cugir
  • Viitorul Domneşti
  • Atletic Bradu
  • Sănătatea Cluj
  • FC Baia Mare
  • Unirea Slobozia
  • Afumaţi
  • Paşcani
  • Liga III
  • Group 1
  • 2018/2019
Group 2
Fri 24 May
Tunari Tunari
1-0
Înainte Modelu Înainte Modelu
Sat 25 May
Afumaţi Afumaţi
6-1
Gloria Popești-Leordeni Gloria
Oltenita Oltenita
1-4
Unirea Slobozia Unirea Slobozia
Agricola Borcea Agricola Borcea
0-1
Progresul Spartac București Progresul Spartac
Bragadiru Bragadiru
17:00
Delta Dobrogea Tulcea Delta Dobrogea Tu.
CSM Medgidia CSM Medgidia
1-4
Steaua Bucureşti II Steaua Bucureşti
Făurei Făurei
4-2
Sportul Chişcani Sportul Chişcani
Sun 26 May
FC Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
8-1
Axiopolis Axiopolis
Team / Points
1 FC Rapid Bucuresti RAP 75
2 Afumaţi AFU 64
3 Progresul Spartac București PSB 60
4 Unirea Slobozia UNI 60
5 Gloria Popești-Leordeni GLO 48
6 Tunari TUN 43
7 Înainte Modelu IMO 36
8 Făurei CSF 35
 
9 Axiopolis AXI 33
10 CSM Medgidia CSM 32
11 Steaua Bucureşti II SBU 30
12 Agricola Borcea BOR 30
13 Sportul Chişcani SCR 28
14 Oltenita OLT 24
15 Bragadiru CSO 0
16 Delta Dobrogea Tulcea DDT 0
Group 5
Wed 22 May
MSE Târgu Mure MSE Târgu Mure
2-1
CFR Cluj II CFR Cluj II
Fri 24 May
FC Baia Mare FC Baia Mare
2-1
Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc
ACS Gloria Bistriţa Gloria Bistriţa
5-3
Iernut Iernut
Arieşul Turda Arieşul Turda
1-1
Comuna Recea Comuna Recea
Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj
4-1
Gaz Metan Medias II Metan Medias
Sat 25 May
Olimpic Cetate Olimpic Cetate
5-2
Unirea Tășnad Unirea Tășnad
Csikszereda Csikszereda
1-1
Unirea Dej Unirea Dej
Avântul Reghin Avântul Reghin
2-1
Hărman Hărman
Team / Points
1 Csikszereda CSI 71
2 Comuna Recea REC 63
3 FC Baia Mare BAI 57
4 Olimpic Cetate CET 55
5 Sănătatea Cluj SNT 53
6 Avântul Reghin AVA 52
7 Arieşul Turda ARI 47
8 CFR Cluj II CFR 46
 
9 ACS Gloria Bistriţa BIS 43
10 Odorheiu Secuiesc ODO 38
11 Unirea Dej UNI 36
12 Hărman INF 35
13 Unirea Tășnad UTD 30
14 MSE Târgu Mure MSE 22
15 Gaz Metan Medias II GAZ 12
16 Iernut IER 11

Follow BeSoccer on Facebook