noscript image
  • Manly United
  • South Springvale
  • Parramatta Eagles
  • Richmond
  • Univ. Queensland
  • Albany Creek
  • Surfers Paradise Apollo
  • Somerset
  • Canberra City
  • Malvern City
  • Balmain Tigers
  • Doveton
  • Yarraville
  • Caulfield United
  • Urunga
  • University of Tasmania
  • Mooroolbark FC
  • Hawkesbury City
  • Wollongong United
  • Bulli
  • Ulverstone
  • Killarney Districts
  • FFA Cup Australia
  • 2019
Thu 07 Mar
finished
Kings Domain Kings Domain
2-4
Caulfield United Caulfield United INFO
Fri 08 Mar
finished
Point Cook Point Cook
1-0
Old Scotch Old Scotch INFO
Fri 08 Mar
finished
Sydenham Park Sydenham Park
1-0
Mornington Mornington INFO
Fri 08 Mar
finished
Boroondara - Carey Boroondara Carey
3-1
Moonee Valley Knights Moonee Valley Kni. INFO
Sat 09 Mar
finished
Beaumaris Beaumaris
2-1
Malvern City Malvern City INFO
Sat 09 Mar
finished
Warragul United Warragul United
3-1
Whitehorse United Whitehorse United INFO
Sat 09 Mar
finished
Preston Lions Preston Lions
4-1
Altona City Altona City INFO
Sat 09 Mar
finished
Epping City Epping City
2-0
Hume United Hume United INFO
Sat 09 Mar
finished
Banyule City Banyule City
6-1
North Melbourne Athletic North Melbourne A. INFO
Sat 09 Mar
finished
Clifton Hill Clifton Hill
0-0
Eltham Redbacks Eltham Redbacks INFO
Sat 09 Mar
finished
Skye United Skye United
3-1
Bayside Argonauts Bayside Argonauts INFO
Sat 09 Mar
finished
Doveton Doveton
3-0
South Yarra South Yarra INFO
Sat 09 Mar
finished
Westgate Westgate
5-0
Ballarat SC Ballarat SC INFO
Sat 09 Mar
finished
Waverley Wanderers Waverley Wanderers
2-0
Brandon Park Brandon Park INFO
Sat 09 Mar
finished
Mooroolbark FC Mooroolbark FC
2-0
Nunawading City Nunawading City INFO
Sat 09 Mar
finished
South Springvale South Springvale
0-2
Richmond Richmond INFO
Sat 09 Mar
finished
Mazenod Victory Mazenod Victory
3-1
Collingwood City Collingwood City INFO
Sat 09 Mar
finished
Brothers Townsville Brothers
5-4
Wulguru United Wulguru United INFO
Sat 09 Mar
finished
Thornbury Athletic Thornbury Athletic
0-5
Sandown Lions Sandown Lions INFO
Sat 09 Mar
finished
Berwick City Berwick City
0-2
St. Kilda Celts St. Kilda Celts INFO
Sat 09 Mar
finished
Yarraville Yarraville
2-3
Sunshine Georgies Sunshine Georgies INFO
Sat 09 Mar
finished
Strathmore Strathmore
2-1
West Preston West Preston INFO
Sat 09 Mar
finished
Albion Rovers Albion Rovers
0-3
Essendon United Essendon United INFO
Sat 09 Mar
finished
Corio Corio
6-2
Melbourne University Melbourne INFO
Sat 09 Mar
finished
Keilor Park Keilor Park
1-0
Peninsula Strikers Peninsula Strikers INFO
Sat 09 Mar
finished
Casey Comets Casey Comets
2-1
Williamstown Williamstown INFO
Sat 09 Mar
finished
Fitzroy City SC Fitzroy City SC
4-0
Ashburton United Ashburton United INFO
Sat 09 Mar
finished
North Sunshine Eagles North Sunshine Ea.
4-1
East Brighton United East Brighton Uni. INFO
Sat 09 Mar
finished
Upfield Upfield
3-1
Brighton SC Brighton SC INFO
Sat 09 Mar
finished
Essendon Royals Essendon Royals
3-3
Brimbank Stallions Brimbank Stallions INFO
Sat 09 Mar
finished
Springvale City Springvale City
2-3
Sebastopol Vikings Sebastopol Vikings INFO
Sat 09 Mar
03:30 finished
Armidale City Westside Armidale City Wes.
0-9
Kempsey Saints Kempsey Saints INFO
Sat 09 Mar
05:00 finished
Goonellabah Goonellabah
6-1
Westlawn Tigers Westlawn Tigers INFO
Sat 09 Mar
05:00 finished
Macleay Valley Rangers Macleay Valley Ra.
1-2
Coffs Coast Tigers Coffs Coast Tigers INFO
Sat 09 Mar
07:00 finished
Coffs City United Coffs City United
3-1
Port Saints Port Saints INFO
Sat 09 Mar
07:00
Tamworth Tamworth
07:00
South Armidale South Armidale
Sun 10 Mar
finished
Oxley Vale Attunga Oxley Vale Attunga
1-6
Bangalow Bangalow INFO
Sun 10 Mar
05:00 finished
Port United Port United
1-1
Boambee Boambee INFO
Mon 11 Mar
finished
Fawkner Fawkner
3-5
Lalor United Lalor United INFO
Mon 11 Mar
finished
Mill Park Mill Park
3-2
Moreland United Moreland United INFO
Mon 11 Mar
00:30 finished
New Town Eagles New Town Eagles
1-3
University of Tasmania University INFO
Mon 11 Mar
03:00 finished
BeachSide BeachSide
4-1
Ulverstone Ulverstone INFO
Mon 11 Mar
04:00 finished
Burnie United Burnie United
1-4
Somerset Somerset INFO
Mon 11 Mar
04:00 finished
Metro Claremont Metro Claremont
10-2
Launceston United Launceston United INFO
Mon 11 Mar
05:00 Postponed
North Launceston Eagles North Launceston .
05:00
Taroona Taroona
Mon 11 Mar
05:30 finished
Nelson Eastern Suburbs Nelson Eastern Su.
7-0
South East United South East United INFO
Tue 12 Mar
finished
Brindabella Blues Brindabella Blues
4-3
Narrabundah Narrabundah INFO
Sat 16 Mar
finished
Wagga City Wanderers Wagga City Wander.
2-5
Canberra White Eagles Canberra White Ea. INFO
Sat 16 Mar
finished
Weston Molonglo Weston Molonglo
4-1
Canberra City Canberra City INFO
Sat 16 Mar
finished
Coogee United Coogee United
5-0
Lilli Pilli Lilli Pilli INFO
Sat 16 Mar
finished
Southside Comets Southside Comets
1-4
Edge Hill United Edge Hill United INFO
Sat 16 Mar
finished
Woy Woy Woy Woy
1-2
Gerringong Breakers Gerringong INFO
Sun 17 Mar
finished
STU STU
0-2
UC Pumas UC Pumas INFO
Sun 17 Mar
08:00 finished
Marlin Coast Rangers Marlin Coast Rang.
2-3
Stratford Dolphins Stratford Dolphins INFO
Tue 19 Mar
10:30 finished
AC Carina AC Carina
6-4
Ipswich City Ipswich City INFO
Wed 20 Mar
10:30 finished
North Star North Star
2-0
Slacks Creek Slacks Creek INFO
Wed 20 Mar
10:30 finished
Albany Creek Albany Creek
9-0
Jimboomba United Jimboomba United INFO
Sat 23 Mar
04:00
Lindfield Lindfield
04:00
Kariong Kariong
Sat 23 Mar
08:00
Bayside United Bayside United
08:00
Grange Thistle Grange Thistle
Sat 23 Mar
09:00
Western Spirit Western Spirit
09:00
Nambour Yandina United Nambour Yandina U.
Sat 23 Mar
09:00
Ridge Hills United Ridge Hills United
09:00
Noosa Lions Noosa Lions
Sat 23 Mar
10:00
Willowburn Willowburn
10:00
New Farm United New Farm United
Sun 24 Mar
05:00
Wollongong Olympic Wollongong Olympic
05:00
Randwick City Randwick City
Sun 24 Mar
06:00
Surfers Paradise Apollo Surfers Paradise .
06:00
Brisbane Knights Brisbane Knights
Sun 24 Mar
06:00
Bardon Latrobe Bardon Latrobe
06:00
Bethania Rams Bethania Rams
Sun 24 Mar
07:00
Moggill FC Moggill FC
07:00
Kawana Kawana
Sun 24 Mar
07:30
Caboolture Caboolture
07:30
Mudgeeraba Mudgeeraba
Sun 24 Mar
08:00
Toowong Toowong
08:00
Burleigh Heads Bulldogs Burleigh Heads Bu.
Sun 24 Mar
09:00
Taringa Rovers Taringa Rovers
09:00
Beerwah Glasshouse Beerwah Glasshouse
Tue 26 Mar
09:00
Kanwal Warnervale Rovers Kanwal Warnervale
09:00
UNSW UNSW
Tue 26 Mar
09:30
Kellyville Kolts Kellyville Kolts
09:30
Nepean Nepean
Tue 26 Mar
09:30
Pagewood Botany Pagewood Botany
09:30
Terrigal United Terrigal United
Tue 26 Mar
09:30
Tarrawanna Blueys Tarrawanna Blueys
09:30
North Sydney United North Sydney Unit.
Tue 26 Mar
09:30
Baulkham Hills Baulkham Hills
09:30
Hurstville Hurstville
Tue 26 Mar
09:30
Parramatta Eagles Parramatta Eagles
09:30
SD Raiders SD Raiders
Tue 26 Mar
10:00
Menai Hawks Menai Hawks
10:00
Putney Rangers Putney Rangers
Tue 26 Mar
10:30
Annerley Annerley
10:30
Univ. Queensland Univ. Queensland
Tue 26 Mar
19:30
Hazelbrook Hazelbrook
19:30
Central Coast United Central Coast Uni.
Wed 27 Mar
Waverley Old Boys Waverley Old Boys
-
Bankstown United Bankstown United
Wed 27 Mar
Winston Hills Winston Hills
-
Pittwater RSL Pittwater RSL
Wed 27 Mar
Revesby Workers Revesby Workers
-
The Ponds The Ponds
Wed 27 Mar
Abbotsford Junior Abbotsford Junior
-
Southern & Ettalong Southern Ettalong
Wed 27 Mar
Blue Mountains Blue Mountains
-
Glenmore Park Glenmore Park
Wed 27 Mar
Strathfield Strathfield
-
Inter Lions Inter Lions
Wed 27 Mar
Pendle Hill Pendle Hill
-
Bankstown City Lions Bankstown City Li.
Wed 27 Mar
Sydney Rangers Sydney Rangers
-
Hurstville City Hurstville City
Wed 27 Mar
09:00
Kemps Creek United Kemps Creek United
09:00
Revesby Rovers Revesby Rovers
Wed 27 Mar
09:00
West Pennant Hills West Pennant Hills
09:00
Granville Rage Granville Rage
Wed 27 Mar
09:00
IFS Community Wolves Community Wolves
09:00
Stanmore Hawks Stanmore Hawks
Wed 27 Mar
09:30
Pennant Hills Pennant Hills
09:30
Doyalson Wyee Doyalson Wyee
Wed 27 Mar
09:30
Wyoming Wyoming
09:30
Bulli Bulli
Wed 27 Mar
09:30
Blacktown Workers Blacktown Workers
09:30
Woonona Woonona
Wed 27 Mar
09:30
Quakers Hill Junior Quakers Hill Juni.
09:30
Banksia Tigers Banksia Tigers
Wed 27 Mar
09:30
Ryde Saints United Ryde Saints United
09:30
Sydney Dragon Sydney Dragon
Wed 27 Mar
09:30
Hawkesbury City Hawkesbury City
09:30
Ararat Ararat
Wed 27 Mar
09:30
Killarney Districts Killarney
09:30
Albion Park White Eagles Albion Park White
Wed 27 Mar
09:30
Rouse Hills Rams Rouse Hills Rams
09:30
Thornleigh Thunder Thornleigh Thunder
Wed 27 Mar
09:30
North Rocks North Rocks
09:30
Western NSW Mariners Western Mariners
Wed 27 Mar
09:30
Sydney University Sydney University
09:30
Harrington United Harrington United
Wed 27 Mar
09:30
Cronulla Seagulls
09:30
Prospect United
Wed 27 Mar
09:30
Camden Tigers
09:30
Brookvale
Wed 27 Mar
10:00
Gymea United
10:00
West Ryde Rovers
Wed 27 Mar
10:00
Macquarie Dragons
10:00
Dunbar Rovers
Wed 27 Mar
10:30
Bankstown Strikers
10:30
Moorebank Sports
Thu 28 Mar
09:00
Redbacks
09:00
Fraser Park
Thu 28 Mar
09:00
Umina United
09:00
Epping Eastwood
Thu 28 Mar
09:00
Kenthurst District
09:00
Gladesville Ryde Magic
Thu 28 Mar
09:30
Manly United
09:30
Greenacre Eagles
Thu 28 Mar
09:30
Norwest
09:30
Western Condors
Thu 28 Mar
09:30
Dee Why
09:30
Balmain Tigers
Thu 28 Mar
09:45
Balmain Districts
09:45
Forest Killarney
Thu 28 Mar
10:00
Kirrawee Kangaroos
10:00
Gazy Auburn
Fri 29 Mar
09:15
Lugarno
09:15
Peakhurst United JFC
Sat 30 Mar
05:00
Coledale Waves
05:00
Budgewoi
Sat 30 Mar
06:00
Arncliffe Aurora
06:00
Sydney CBD

Global stats

Total goals
681 5.2 per game
comments
2 1 per game
Wins
124 94.7% total
Draws
7 5.3% total
Most repeated score
2-1 11 times

Follow BeSoccer on Facebook