noscript image
  • Chevremont
  • Juliana 31
  • DOSKO
  • JOS Watergraafsmeer
  • FVC
  • De Valk
  • LONGA '30
  • Schaesberg
  • RKVV Velsen
  • ZVV Zaanlandia
  • VV Heerenveen
  • Woezik
  • SWZ
  • ZSV
  • WAVV
  • Zeeburgia
  • t Zand
  • Tubantia
  • DHC Delft
  • TOP Oss Amateurs
  • Alverna
  • ROHDA Raalte
Group 1
Sun 24 Mar
Legmeervogels	Legmeervogels
14:00
Zeeburgia Zeeburgia
Hoofddorp Hoofddorp
14:00
LSVV LSVV
Hillegom	Hillegom
14:00
RKVV Velsen RKVV Velsen
Uitgeest Uitgeest
14:00
ZVV Zaanlandia ZVV Zaanlandia
AFC 34 AFC 34
14:00
JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
FC Boshuizen FC Boshuizen
14:00
DSOV DSOV
AGB AGB
14:30
NVC NVC
Team / Points
1 JOS Watergraafsmeer JOS 40
2 RKVV Velsen RKV 40
3 FC Boshuizen FCB 37
4 Uitgeest UIT 30
5 Legmeervogels	LEG 27
6 AFC 34 AFC 27
7 AGB AGB 25
 
8 ZVV Zaanlandia ZAN 24
9 LSVV LSV 24
10 DSOV DSO 22
11 Hoofddorp SVH 20
12 NVC NVC 20
13 Zeeburgia ZEE 18
14 Hillegom	HIL 15
Group 2
Sun 24 Mar
Groeneweg Groeneweg
14:00
VUC VUC
Zwervers Zwervers
14:00
DOSKO DOSKO
VOC VOC
14:00
Spartaan 20 Spartaan 20
Den Hoorn Den Hoorn
14:00
Moerse Boys Moerse Boys
VELO VELO
14:00
DHC Delft DHC Delft
GLZ Delfshaven GLZ Delfshaven
14:30
FC Olympia FC Olympia
Rood-Wit-Willebrord Rood-Wit-Willebror
14:30
BMT BMT
Team / Points
1 VOC VOC 44
2 Moerse Boys MOE 41
3 VUC VUC 36
4 DHC Delft DEL 35
5 BMT BMT 30
6 GLZ Delfshaven GLZ 30
7 FC Olympia OLY 27
 
8 DOSKO DOS 27
9 Spartaan 20 RKS 25
10 Den Hoorn SVD 22
11 Rood-Wit-Willebrord RKS 19
12 Zwervers ZWE 15
13 Groeneweg VVG 9
14 VELO VEL 5
Group 3
Sun 24 Mar
Juliana 31 Juliana 31
14:00
Brabantia Brabantia
t Zand t Zand
14:30
HVCH HVCH
Oirschot Vooruit Oirschot Vooruit
14:30
RKSV Rhode RKSV Rhode
Woezik Woezik
14:30
RKVV Best Vooruit RKVV Best Vooruit
Alverna Alverna
14:30
Nemelaer Nemelaer
Prinses Irene Prinses Irene
14:30
Leones Leones
TOP Oss Amateurs TOP Oss Amateurs
14:30
Tilburg Tilburg
Team / Points
1 Juliana 31 JUL 46
2 TOP Oss Amateurs TOP 34
3 Nemelaer NEM 31
4 Leones SVL 27
5 Woezik WOE 25
6 Alverna ALV 24
7 RKSV Rhode RRH 24
 
8 RKVV Best Vooruit RKV 22
9 t Zand TZA 22
10 Oirschot Vooruit VVO 18
11 Brabantia BRA 16
12 HVCH HVC 14
13 Tilburg FCT 13
14 Prinses Irene RKS 11
Group 4
Sun 24 Mar
Deurne Deurne
14:30
Chevremont Chevremont
ZSV ZSV
14:30
Geldrop Geldrop
RKSV Bekkerveld RKSV Bekkerveld
14:30
Schaesberg Schaesberg
Veritas Veritas
14:30
Susteren Susteren
Venlosche Boys Venlosche Boys
14:30
Hoensbroek Hoensbroek
Venray Venray
14:30
Wittenhorst Wittenhorst
RKSV Heeze RKSV Heeze
14:30
De Valk De Valk
Team / Points
1 Chevremont CHE 37
2 Hoensbroek FCH 35
3 ZSV ZSV 32
4 Geldrop GEL 31
5 Wittenhorst WIT 26
6 Venray VEN 26
7 Deurne DEU 25
 
8 Susteren SUS 24
9 Veritas VVV 22
10 RKSV Heeze RKS 20
11 Venlosche Boys RKV 18
12 RKSV Bekkerveld RKS 16
13 Schaesberg SCH 14
14 De Valk DEV 8
Group 5
Sun 24 Mar
Heino Heino
14:00
BWO BWO
Tubantia Tubantia
14:00
Winterswijk Winterswijk
WAVV WAVV
14:00
LONGA '30 LONGA '30
De Zweef De Zweef
14:00
BVC '12 Beek BVC '12 Beek
SC NEC SC NEC
14:00
ROHDA Raalte ROHDA Raalte
Stevo Stevo
14:00
TVC '28 TVC '28
Bemmel Bemmel
14:00
Rigtersbleek Rigtersbleek
Team / Points
1 Bemmel BEM 40
2 LONGA '30 LON 37
3 Rigtersbleek RIG 30
4 ROHDA Raalte ROH 29
5 BVC '12 Beek BVC 28
6 Stevo STE 27
7 Winterswijk FCW 22
 
8 SC NEC SCN 22
9 WAVV WAV 20
10 TVC '28 TVC 17
11 Tubantia TUB 16
12 De Zweef DEZ 15
13 BWO KSV 15
14 Heino HEI 12
Group 6
Sat 23 Mar
VV Heerenveen VV Heerenveen
19:30
SWZ SWZ
Sun 24 Mar
Bergum Bergum
14:00
Stadspark Stadspark
GRC Groningen GRC Groningen
14:00
WVV WVV
VV Emmen VV Emmen
14:00
VKW VKW
Noordster Noordster
14:00
FVC FVC
GOMOS GOMOS
14:00
SVBO SVBO
GAVC GAVC
14:30
Nieuw Buinen Nieuw Buinen
Team / Points
1 VV Emmen VVE 36
2 VKW VKW 32
3 SWZ SWZ 32
4 GOMOS GOM 26
5 SVBO SVB 26
6 VV Heerenveen VVH 25
7 FVC FVC 24
 
8 Bergum BER 23
9 WVV WVV 21
10 GRC Groningen GRC 18
11 Stadspark SCS 15
12 GAVC GAC 15
13 Nieuw Buinen NIE 9
14 Noordster VVN 7

Follow BeSoccer on Facebook