noscript image
  • WV-HEDW
  • Huizen
  • RVVH
  • Westlandia
  • Bennekom
  • DOS 37
  • Deltasport
  • Sportlust 46
  • Oranje Nassau
  • Kloetinge
  • Oranje Wit
  • Breukelen
  • Sliedrecht
  • Montfoort
  • VV Groningen
  • SV Argon
  • ASV Dronten
  • De Merino.s
  • SV Geinoord
  • NSC
  • Drachtster Boys
  • Heinenoord
Group 1
Sat 20 Oct
Huizen Huizen
14:30
BOL BOL
SV Argon SV Argon
14:30
Zuidvogels Zuidvogels
Breukelen Breukelen
14:30
Aalsmeer Aalsmeer
CSW CSW
14:30
ARC Alphense ARC Alphense
Zwaluwen .30 Zwaluwen .30
14:30
Victoria Hilversum Victoria Hilversum
AFC II AFC II
14:45
DHSC DHSC
Roda .46 (Zat) Roda .46 (Zat)
15:00
WV-HEDW WV-HEDW
Team / Points
1 AFC II AFC 8
2 DHSC DHS 7
3 SV Argon ARG 7
4 Aalsmeer AAL 7
5 CSW CSW 6
6 Huizen HUI 6
7 ARC Alphense ARC 5
 
8 Roda .46 (Zat) ROD 5
9 BOL BOL 5
10 Zuidvogels ZUI 4
11 Victoria Hilversum HCF 4
12 Zwaluwen .30 ZWA 4
13 WV-HEDW HED 3
14 Breukelen BRE 3
Group 2
Sat 20 Oct
Poortugaal Poortugaal
14:30
RVVH RVVH
Kloetinge Kloetinge
14:30
Honselersdijk Honselersdijk
Westlandia Westlandia
14:30
BVCB BVCB
Rijsoord Rijsoord
14:30
Brielle Brielle
Forum Sport Forum Sport
14:30
Die Haghe Die Haghe
De Meeuwen De Meeuwen
14:30
Deltasport Deltasport
SHO SHO
14:30
Heinenoord Heinenoord
Team / Points
1 Forum Sport FSP 9
2 Die Haghe SVD 9
3 Westlandia WES 7
4 SHO SHO 7
5 Honselersdijk SVH 7
6 Deltasport DEL 6
7 Heinenoord HEI 6
 
8 BVCB BVC 6
9 Rijsoord RIJ 5
10 Brielle BRI 4
11 Kloetinge KLO 3
12 Poortugaal POO 1
13 RVVH RVV 1
14 De Meeuwen VVD 1
Group 3
Sat 20 Oct
Sportlust 46 Sportlust 46
14:30
Almkerk Almkerk
Montfoort Montfoort
14:30
GRC 14 GRC 14
SV Geinoord SV Geinoord
14:30
Heerjansdam Heerjansdam
Nieuw Lekkerland Nieuw Lekkerland
14:30
VVGZ VVGZ
LRC LRC
14:30
Sliedrecht Sliedrecht
WNC WNC
14:30
Oranje Wit Oranje Wit
GJS GJS
15:00
SVL SVL
Team / Points
1 Nieuw Lekkerland NIE 10
2 SVL SVL 9
3 Sliedrecht SLI 8
4 Sportlust 46 SPO 7
5 Almkerk ALM 7
6 Montfoort MON 7
7 VVGZ VVG 7
 
8 Heerjansdam HEE 4
9 LRC LRC 4
10 GRC 14 GRC 4
11 Oranje Wit ORA 4
12 WNC WNC 3
13 GJS GJS 1
14 SV Geinoord SVG 0
Group 4
Sat 20 Oct
NSC NSC
14:30
De Merino.s De Merino.s
Enter Vooruit Enter Vooruit
14:30
ASV Dronten ASV Dronten
KHC KHC
14:30
VV Scherpenzeel VV Scherpenzeel
SDV Barneveld SDV Barneveld
15:00
DOS 37 DOS 37
Go Ahead Go Ahead
15:00
Nunspeet Nunspeet
DTS Ede DTS Ede
15:00
DZC '68 DZC '68
Bennekom Bennekom
15:00
Hierden Hierden
Team / Points
1 NSC NSC 12
2 Go Ahead GOA 10
3 KHC KHC 9
4 Bennekom BEN 8
5 VV Scherpenzeel VVS 8
6 SDV Barneveld SDV 7
7 Hierden HIE 6
 
8 Nunspeet NUN 6
9 DOS 37 DOS 5
10 DZC '68 DZC 3
11 De Merino.s DEM 3
12 ASV Dronten ASV 3
13 DTS Ede DTS 0
14 Enter Vooruit EVO 0
Cookies use: We use our own and third party "cookies" to improve our services, develop statistical analysis, analyse browsing habits and create interest groups. This allows us to customise the content we offer and show related advertising to your preferences. We also share this browsing analysis and interest groups with third parties. To continue browsing, please accept its use.
Accept More info and settings.

Follow BeSoccer on Facebook