noscript image
  • WV-HEDW
  • Huizen
  • RVVH
  • Bennekom
  • Oranje Nassau
  • Kloetinge
  • Deltasport
  • DOS 37
  • Sportlust 46
  • Oranje Wit
  • Breukelen
  • Montfoort
  • Sliedrecht
  • VV Groningen
  • SV Argon
  • ASV Dronten
  • SV Geinoord
  • De Merino.s
  • NSC
  • Drachtster Boys
  • SDV Barneveld
  • HZVV
Group 1
Sat 23 Mar
Zuidvogels Zuidvogels
14:30
Zwaluwen .30 Zwaluwen .30
SV Argon SV Argon
14:30
Breukelen Breukelen
DHSC DHSC
14:30
ARC Alphense ARC Alphense
Aalsmeer Aalsmeer
14:30
BOL BOL
WV-HEDW WV-HEDW
14:30
AFC II AFC II
Roda .46 (Zat) Roda .46 (Zat)
15:00
CSW CSW
Victoria Hilversum Victoria Hilversum
15:00
Huizen Huizen
Team / Points
1 AFC II AFC 39
2 DHSC DHS 36
3 ARC Alphense ARC 35
4 Zwaluwen .30 ZWA 31
5 Roda .46 (Zat) ROD 30
6 SV Argon ARG 29
7 Breukelen BRE 26
 
8 Huizen HUI 25
9 BOL BOL 25
10 Aalsmeer AAL 24
11 Zuidvogels ZUI 23
12 CSW CSW 22
13 WV-HEDW HED 19
14 Victoria Hilversum HCF 5
Group 2
Sat 23 Mar
Poortugaal Poortugaal
14:30
Westlandia B Westlandia B
Heinenoord Heinenoord
14:30
BVCB BVCB
Die Haghe Die Haghe
14:30
Rijsoord Rijsoord
Honselersdijk Honselersdijk
14:30
Deltasport Deltasport
RVVH RVVH
14:30
SHO SHO
Forum Sport Forum Sport
14:30
Kloetinge Kloetinge
Brielle Brielle
14:30
De Meeuwen De Meeuwen
Team / Points
1 Rijsoord RIJ 41
2 Kloetinge KLO 39
3 SHO SHO 39
4 Honselersdijk SVH 29
5 Forum Sport FSP 28
6 BVCB BVC 27
7 Brielle BRI 24
 
8 Heinenoord HEI 24
9 Westlandia B WES 21
10 Die Haghe SVD 21
11 Poortugaal POO 20
12 Deltasport DEL 18
13 RVVH RVV 16
14 De Meeuwen VVD 15
Group 3
Sat 23 Mar
Heerjansdam Heerjansdam
14:30
SVL SVL
Sportlust 46 Sportlust 46
14:30
WNC WNC
Sliedrecht Sliedrecht
14:30
SV Geinoord SV Geinoord
Almkerk Almkerk
14:30
Nieuw Lekkerland Nieuw Lekkerland
Oranje Wit Oranje Wit
15:00
GRC 14 GRC 14
VVGZ VVGZ
15:00
Montfoort Montfoort
LRC LRC
18:00
GJS GJS
Team / Points
1 Sportlust 46 SPO 44
2 Sliedrecht SLI 39
3 Nieuw Lekkerland NIE 32
4 Heerjansdam HEE 31
5 Oranje Wit ORA 31
6 SVL SVL 29
7 Montfoort MON 28
 
8 Almkerk ALM 26
9 LRC LRC 26
10 VVGZ VVG 24
11 WNC WNC 22
12 GRC 14 GRC 19
13 SV Geinoord SVG 14
14 GJS GJS 8
Group 4
Sat 23 Mar
VV Scherpenzeel VV Scherpenzeel
14:30
SDV Barneveld SDV Barneveld
Enter Vooruit Enter Vooruit
14:30
Go Ahead Go Ahead
De Merino.s De Merino.s
14:30
DZC '68 DZC '68
ASV Dronten ASV Dronten
14:30
Bennekom Bennekom
KHC KHC
14:30
NSC NSC
DOS 37 DOS 37
14:45
DTS Ede DTS Ede
Hierden Hierden
15:00
Nunspeet Nunspeet
Team / Points
1 Bennekom BEN 44
2 NSC NSC 43
3 DTS Ede DTS 33
4 SDV Barneveld SDV 32
5 Go Ahead GOA 32
6 KHC KHC 28
7 VV Scherpenzeel VVS 25
 
8 Hierden HIE 24
9 DOS 37 DOS 20
10 DZC '68 DZC 16
11 De Merino.s DEM 15
12 Enter Vooruit EVO 14
13 Nunspeet NUN 14
14 ASV Dronten ASV 13
Group 5
Sat 23 Mar
VV Groningen VV Groningen
14:30
PKC .83 PKC .83
Drachtster Boys Drachtster Boys
14:30
Balk Balk
Noordscheschut Noordscheschut
14:30
Winsum Winsum
Be Quick Dokkum Be Quick Dokkum
15:00
SV Bedum SV Bedum
Oranje Nassau Oranje Nassau
15:00
Gorecht Gorecht
Olde Veste .54 Olde Veste .54
15:00
HZVV HZVV
Zeerobben Zeerobben
15:00
Broekster Boys Broekster Boys
Team / Points
1 HZVV HZV 47
2 Oranje Nassau ORA 40
3 Winsum WIN 33
4 Drachtster Boys DRA 32
5 Olde Veste .54 OLD 25
6 PKC .83 PKC 24
7 Noordscheschut NOO 24
 
8 Balk BAL 22
9 Broekster Boys BRO 20
10 VV Groningen VVG 19
11 SV Bedum SVB 17
12 Zeerobben ZMV 16
13 Gorecht GOR 14
14 Be Quick Dokkum BQD 14

Follow BeSoccer on Facebook