noscript image
  • España
  • Italia
  • Alemania
  • Bélgica
  • Suiza
  • Rusia
  • Inglaterra
  • Portugal
  • Holanda
  • Francia
  • Bosnia-Herzegovina
  • Irlanda
  • Hungary
  • Wales
  • Croacia
  • Poland
  • Slovakia
  • Northern Ireland
  • Iceland
  • Czech Republic
  • Ucrania
  • Turkey
Group 1
Fri 22 Mar
Bulgaria Bulgaria
20:45
Montenegro Montenegro
Inglaterra Inglaterra
20:45
Czech Republic Czech Republic
Team / Points
1 Bulgaria BUL 0
2 Inglaterra ING 0
3 Kosovo KOS 0
 
4 Montenegro MNE 0
5 Czech Republic CZE 0
Group 2
Fri 22 Mar
Luxembourg Luxembourg
20:45
Lithuania Lithuania
Portugal Portugal
20:45
Ucrania Ucrania
Team / Points
1 Luxembourg LUX 0
2 Portugal POR 0
3 Lithuania LTU 0
 
4 Ucrania UKR 0
5 Serbia SRB 0
Group 3
Thu 21 Mar
Holanda Holanda
20:45
Bielorrusia Bielorrusia
Northern Ireland Northern Ireland
20:45
Estonia Estonia
Team / Points
1 Holanda HOL 0
2 Northern Ireland NIR 0
3 Estonia EST 0
 
4 Bielorrusia BLR 0
5 Alemania ALE 0
Group 4
Sat 23 Mar
Georgia Georgia
15:00
Suiza Suiza
Gibraltar Gibraltar
18:00
Irlanda Irlanda
Team / Points
1 Georgia GEO 0
2 Gibraltar GIB 0
3 Irlanda IRL 0
 
4 Suiza SUI 0
5 Denmark DEN 0
Group 5
Thu 21 Mar
Croacia Croacia
20:45
Azerbaijan Azerbaijan
Slovakia Slovakia
20:45
Hungary Hungary
Team / Points
1 Croacia CRO 0
2 Slovakia SVK 0
3 Wales WAL 0
 
4 Hungary BES 0
5 Azerbaijan AZE 0
Group 6
Sat 23 Mar
Malta Malta
18:00
Faroe Islands Faroe Islands
Sweden Sweden
18:00
Rumanía Rumanía
España España
20:45
Noruega Noruega
Team / Points
1 Malta MLT 0
2 Sweden SWE 0
3 España ESP 0
 
4 Noruega NOR 0
5 Rumanía ROU 0
6 Faroe Islands FRO 0
Group 7
Thu 21 Mar
Austria Austria
20:45
Poland Poland
Macedonia Macedonia
20:45
Latvia Latvia
Israel Israel
20:45
Slovenia Slovenia
Team / Points
1 Austria AUT 0
2 Macedonia MKD 0
3 Israel ISR 0
 
4 Poland POL 0
5 Slovenia SVN 0
6 Latvia LVA 0
Group 8
Fri 22 Mar
Albania Albania
20:45
Turkey Turkey
Andorra Andorra
20:45
Iceland Iceland
Moldova Moldova
20:45
Francia Francia
Team / Points
1 Albania ALB 0
2 Andorra AND 0
3 Moldova MDA 0
 
4 Turkey TUR 0
5 Francia FRA 0
6 Iceland ISL 0
Group 9
Thu 21 Mar
Kazakhstan Kazakhstan
16:00
Escocia Escocia
Bélgica Bélgica
20:45
Rusia Rusia
Chipre Chipre
20:45
San Marino San Marino
Team / Points
1 Kazakhstan KAZ 0
2 Bélgica BEL 0
3 Chipre CYP 0
 
4 San Marino SMR 0
5 Rusia RUS 0
6 Escocia SCO 0
Group 10
Sat 23 Mar
Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina
20:45
Armenia Armenia
Italia Italia
20:45
Finlandia Finlandia
Liechtenstein Liechtenstein
20:45
Greece Greece
Team / Points
1 Bosnia-Herzegovina BIH 0
2 Italia ITA 0
3 Liechtenstein LIE 0
 
4 Armenia ARM 0
5 Finlandia BAR 0
6 Greece GRE 0

Follow BeSoccer on Facebook