noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Slovan Bratislava
  • FC Spartak Trnava
  • Trenčín
  • Žilina
  • Spartak Myjava
  • Nitra
  • Liptovsky Mikulas
  • Lokomotiva Zvolen
  • Poprad
  • Bardejov
  • Zlaté Moravce
  • DAC
  • Senica
  • Zemplin Michalovce
  • Skalica
  • Sered
  • Ruzomberok
  • Podbrezová
  • Lokomotíva Košice
  • Tatran Prešov
  • Nove Mesto Nad Vahom
  • Dunajská Lužná
  • Cup Slovakia
  • 2020/2021
Wed 12 Aug
17:00
Oravan Oravan
17:00
SK Bela SK Bela
Tue 18 Aug
17:00
Blava 1928 Blava 1928
17:00
Slovan Galanta Slovan Galanta
Tue 18 Aug
17:00
Lipany Lipany
17:00
Ruzomberok Ruzomberok
Tue 18 Aug
17:00
Dolný Kubín Dolný Kubín
17:00
Púchov Púchov
Tue 18 Aug
17:00
Tatran VLM Tatran VLM
17:00
FK Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bys.
Tue 18 Aug
17:00
Dunajská Lužná Dunajská Lužná
17:00
Pohronie Pohronie
Wed 19 Aug
17:00
Šoporňa Šoporňa
17:00
FC Pata FC Pata
Wed 19 Aug
17:00
NMSK 1922 Bratislava NMSK 1922 Bratisl.
17:00
FK Rača FK Rača
Wed 19 Aug
17:00
Družstevník Zvončín Družstevník
17:00
Horná Krupá Horná Krupá
Wed 19 Aug
17:00
SFC Kalinkovo SFC Kalinkovo
17:00
Senica Senica
Wed 19 Aug
17:00
Rusovce Rusovce
17:00
Komárno Komárno
Wed 19 Aug
17:00
Spartak Myjava Spartak Myjava
17:00
Trenčín Trenčín
Wed 19 Aug
17:00
Veľký Lapáš Veľký Lapáš
17:00
Dubnica Dubnica
Wed 19 Aug
17:00
Kostolné Kračany Kostolné Kračany
17:00
Skalica Skalica
Wed 19 Aug
17:00
Jednota Sokol Jednota Sokol
17:00
Šamorín Šamorín
Wed 19 Aug
17:00
Piešťany Piešťany
17:00
DAC DAC
Wed 19 Aug
17:00
Tovarníky Tovarníky
17:00
Podbrezová Podbrezová
Wed 19 Aug
17:00
Malženice Malženice
17:00
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
Wed 19 Aug
17:00
Považská Bystrica Považská
17:00
FC Petržalka FC Petržalka
Wed 19 Aug
17:00
Veľké Lovce Veľké Lovce
17:00
Družstevník Bešeňov Družstevník
Wed 19 Aug
17:00
Baník Handlová Baník Handlová
17:00
Baník Lehota Baník Lehota
Wed 19 Aug
17:00
Družstevník Jacovce Družstevník
17:00
Dolné Vestenice Dolné Vestenice
Wed 19 Aug
17:00
Gelnica Gelnica
17:00
Slavoj Trebišov Slavoj Trebišov
Wed 19 Aug
17:00
Pezinok Pezinok
17:00
Rovinka Rovinka
Wed 19 Aug
17:00
Lokomotiva DNV Lokomotiva DNV
17:00
FC Malacky FC Malacky
Wed 19 Aug
17:00
Závod Závod
17:00
Rohoznik Rohoznik
Wed 19 Aug
17:00
Družstevník Radimov Družstevník
17:00
Nafta Gbely Nafta Gbely
Wed 19 Aug
17:00
Považan Pruské Považan Pruské
17:00
Spartak Kvašov Spartak Kvašov
Wed 19 Aug
17:00
Nevidzany Nevidzany
17:00
Kolárovo Kolárovo
Wed 19 Aug
17:00
Veľké Zálužie Veľké Zálužie
17:00
Hurbanovo Hurbanovo
Wed 19 Aug
17:00
Melčice-Lieskové Melčice-Lieskové
17:00
Nove Mesto Nad Vahom Nove Mesto Vahom
Wed 19 Aug
17:00
Šurany Šurany
17:00
Tj Imel Tj Imel
Wed 19 Aug
17:00
Slovan Modra Slovan Modra
17:00
Slovan Most Slovan Most
Wed 19 Aug
17:00
Strážske Strážske
17:00
Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom
Wed 19 Aug
17:00
Mladosť Kalša Mladosť Kalša
17:00
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Wed 19 Aug
17:00
Svit Svit
17:00
Bardejov Bardejov
Wed 19 Aug
17:00
Višňové Višňové
17:00
Liptovsky Mikulas Liptovsky Mikulas
Wed 19 Aug
17:00
Gbeľany Gbeľany
17:00
Sered Sered
Wed 19 Aug
17:00
Fomat Martin Fomat Martin
17:00
Poprad Poprad
Wed 19 Aug
17:00
Podkonice Podkonice
17:00
Zlaté Moravce Zlaté Moravce
Wed 19 Aug
17:00
Olováry Olováry
17:00
FK Košice FK Košice
Wed 19 Aug
17:00
Lokomotiva Zvolen Lokomotiva Zvolen
17:00
Nitra Nitra
Wed 19 Aug
17:00
Námestovo Námestovo
17:00
Žilina Žilina
Wed 19 Aug
17:00
Nižná Nižná
17:00
Bešeňová Bešeňová
Wed 19 Aug
17:00
Sokol Jakub Sokol Jakub
17:00
MFK Detva MFK Detva
Wed 19 Aug
17:00
Málinec Málinec
17:00
Hrochoť Hrochoť
Wed 19 Aug
17:00
Veľké Revištia Veľké Revištia
17:00
Vranov nad Topľou Vranov Topľou
Wed 19 Aug
17:00
Brezno Brezno
17:00
Ďarmoty Ďarmoty
Wed 19 Aug
17:00
Lokomotíva Košice Lokomotíva
17:00
FK Čaňa FK Čaňa
Wed 19 Aug
17:00
Košická Nová Ves Košická Nová
17:00
Slávia TU Košice Slávia Košice
Wed 19 Aug
17:00
Pokrok Krompachy Pokrok Krompachy
17:00
Spišské Podhradie Spišské
Wed 19 Aug
17:00
Kežmarok Kežmarok
17:00
Rudňany Rudňany
Wed 19 Aug
17:00
Jasenov Jasenov
17:00
MSK Tesla Stropkov Tesla Stropkov
Wed 19 Aug
17:00
Veľká Lomnica Veľká Lomnica
17:00
Slavoj Spišská Belá Slavoj Spišská .
Wed 19 Aug
17:00
Gerlachov Gerlachov
17:00
Sokol Ľubotice Sokol Ľubotice
Wed 19 Aug
17:00
Slovan Sabinov Slovan Sabinov
17:00
Tatran Prešov Tatran Prešov
Wed 19 Aug
17:00
Švošov Švošov
17:00
Slávia Staškov Slávia Staškov
Wed 19 Aug
17:00
Hajnáčka Hajnáčka
17:00
Sobota Sobota
Wed 19 Aug
17:00
Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Me.
17:00
Tatran Krásno Tatran Krásno
Thu 20 Aug
17:00
ŠK Tvrdošín ŠK Tvrdošín
17:00
Oravské Veselé Oravské Veselé
Wed 26 Aug
17:00
Baník Veľký Krtíš Baník Veľký Kr.
17:00
Príbelce Príbelce
Wed 02 Sep
17:00
Beluša Beluša
17:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava

Global stats

Total goals
384 3.8 per game
comments
3 1 per game
Wins
81 80.2% total
Draws
20 19.8% total
Most repeated score
1-1 11 times
Match with most goals scored
9-2 11 Goals
Draw with most goals scored
2-2 4 Goals
Home wins
23 28.4% total
Away wins
58 71.6% total
Home goals
135 1.34 per game

Follow BeSoccer on Facebook